1. Ana Sayfa
  2. Diğer
  3. 1 Bitcoin Ne Kadar? 1 BTC Kaç TL?

1 Bitcoin Ne Kadar? 1 BTC Kaç TL?

1 Bitcoin Ne Kadar?

Günümüzün sıklıkla tercih edilen yatırım çeşitlerinden kripto paralar her geçen gün popülaritesini arttırmaya devam ediyor. Kripto paraların öncüsü ve en çok yatırım yapılanı Bitcoin ise her zaman merak edilen kripto para birimlerinin başında gelmekte. 1 Bitcoin ne kadar? 1 BTC kaç Dolar? soruları büyük önem taşıyorken; Bitcoin güncel fiyatını ve coin ile ilgili daha birçok bilgiyi bu sayfa aracılığıyla takip edebilirsiniz.

Bitcoin merkeziyetsiz finansal sistemini ön plana çıkarmakta ve arzının da sınırlı olması onu daha değerli kılmaktadır. Tüm kripto para borsalarında alış ve satış işlemlerini yapabileceğiniz kripto para birimi Bitcoin, pazar hakimiyetinin de büyük çoğunluğuna sahip olmasıyla bilinmektedir. Bu hakimiyeti aynı zamanda altcoinler için de önemlidir. Aşağıda Bitcoin grafiği ve fiyatını görebilmektesiniz. 24 saatte ulaştığı en yüksek fiyat ve en düşük fiyata da grafikte yer verilmektedir.

1 Bitcoin Ne Kadar?

1 Bitcoin Ne Kadar? 1 BTC Kaç TL?

Sorumluluk Reddi Beyanı: Veriler borsalar tarafından sağlanmaktadır. Kripto para borsalarının ya da alternatif uygulamaların belirttiği fiyatlar gecikmeli gerçekleşebilmektedir. Kriptonat uygulamanın sunduğu bu verilerin doğruluğunu kontrol etmez ve bu konudaki her türlü yükümlülüğü reddeder.

Yukarıda güncel bir şekilde 1 BTC kaç TL olduğunu hesap edebilir, cüzdanınızda yer alan BTC miktarının ederini kolayca öğrenebilirsiniz. Bitcoin yatırımları birçok kişi için kazançlı olabileceği gibi büyük zararlara da neden olabilir. Bu yüzden yapılan yatırımlarda temkinli hareket etmek en doğru adım olacaktır. Panik alış ve satışlar yatırımcıları zarara sokan etmenlerin başında gelmektedir.

Bitcoin izi sürülemez mi? Yazımız ile Bitcoin hakkında daha birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

BTC Nedir?

Bitcoin kripto para sektörünün önünü açan, oluşturulmuş ilk kripto para birimidir. Yapılan yatırımlar büyük riskler barındırsa da yatırımcılarına sunduğu birtakım avantajları ile ilgiyi üstüne çekmektedir. Satoshi Nakamato adlı kişinin yayınladığı teknik yazılar ile ortaya çıkan Bitcoin, merkezsizleştirilmiş bir yapıya sahiptir.

Bizleri TELEGRAMDA takip ederek son dakika kripto haberlerini ve harika analizleri öğrenme fırsatı yakalayın.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Merhaba, ben Gürkan, 6 yıllık profesyonel makale hizmetinin ardından kriptonat web sitesi projesinin kurucu ortaklarından birisiyim. Her geçen gün çok daha fazla kaliteli içeriği sizlere sunacak ve gelişimimizi de gözler önüne sereceğiz. Takipte kalın

Yorum Yap