1. Ana Sayfa
  2. Haberler

14550 Bitcoin Transfer Edildi

14550 Bitcoin Transfer Edildi
+ -

14550 Bitcoin transfer edildi, transferin varış noktası ise Binance borsası oldu. Son analize göre balinalar 14550 Bitcoin transfer etti. Kripto alanın da popüler takiplere sahip CryptoQuant adlı Twitter kullanıcısının twitine göre yüksek ve şaşırtıcı miktarda Bitcoin’in Binance taşındığını paylaştı. Taşınan miktar 14.550,78 miktarında Bitcoin.

14550 Bitcoin transfer edildi

14550 tane Bitcoin’in yaklaşık değeri 457.786.650 dolar ediyor. Yarım milyar dolarlık Bitcoin transferi piyasalarda merak uyandırdı.

Yarım Milyar Dolarlık Bitcoin Transferi! 14550 Bitcoin Transfer Edildi!

20 Mayıs tarihinden itibaren Binance yapılan en büyük Bitcoin transferi olarak kayıtlarda yerini aldı. Yarım milyar dolarlık Bitcoin transferinin hangi cüzdandan geldiği ise tam olarak bilinmiyor.

14.550 Bitcoin transfer edildi bu transfer soğuk bir cüzdandan Binance borsasına aktarıldı. Bu miktar da Bitcoin’in neden transfer edildiği ise merek konusu oldu. Yarım milyar dolarlık değere sahip 14.550 adet Bitcoin’in Binance borsasına transfer edildikten sonra satılması olasılığı kripto paralara yatırım yapan yatırımcıların canını sıkacak gibi duruyor.

14550 Bitcoin transfer edildi

Daha önce, Glassnode ve Santiment analitik ajansı, kripto para borsalarından soğuk depo olarak adlandırılan fiziksel kripto para cüzdanlarına büyük miktarlarda Bitcoin çekildiğini bildirmiş idi. Bu, Bitcoin üzerinde olan satış baskısını azaltıyor ve yüksek miktarda Bitcoin’e sahip kişilerin kripto paralara olan güveninin göstergesi idi.

Şu an olay ise bu güvenin tam tersini ifade ediyor. Soğuk cüzdanlardan kripto para borsaların aktarılan Bitcoin’e yatırımcıların çok güven duymadığını veya satabileceklerini gösteriyor. Bu ihtimallerin olması da piyasalarda güvensizliğe neden oluyor. Bu durum ile Bitcoin’in fiyatı da düşme yönünde hareket ediyor.

Balinalardan Dikkat Çekici Hareketler!

Birkaç gün önce yapılan paylaşıma göre birden fazla kripto borsasındaki Bitcoin Balina Oranının 0,59’a yükseldiğini bildirdi. Bitcoin ile ilgili bu değer en büyük 10 BTC hamlesinin boyutunu gösteriyor. Bu değer yükseldiği zaman kripto paralar üzerinde olan satış baskısının arttığını gösteriyor. Bu da Bitcoin’in fiyatının yakın zaman da düşeceğini ifade edebilir.

14550 Bitcoin transfer edildi

Her seferinde Bitcoin fiyatı balina oranındaki bu artışların ardından birkaç gün içinde düştü. Ancak kripto tüccarı Wu’ya balina oranındaki ani yükselişleri takip eden tüm düşüşlerden sonra Bitcoin fiyatının keskin bir artış gösterdiğine dikkat çekti. Bu nedenle, BTC’nin bu sefer düşüşten sonra da büyümeye başlamasını bekleniyor.

14550 Bitcoin transfer edildi

Burda yazılanlar sadece haber ve bilgilendirme niteliğindedir. Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir!

Bizleri TELEGRAMDA takip ederek son dakika kripto haberlerini ve harika analizleri öğrenme fırsatı yakalayın.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap