1. Ana Sayfa
  2. Altcoinler
Trendlerdeki Yazı

Alice Coin Geleceği 2021 – Alice Coin Alınır Mı?

Alice Coin Geleceği 2021 – Alice Coin Alınır Mı?
+ -

Kripto para borsasında listelenmesinin ardından beklenmedik büyük yükselişler gören kripto para birimi Alice coin geleceği ile yatırımcılarını heyecanlandırıyor. Binance listelenmesinin üstünden sadece 30 saniye geçmiş olması ve büyük işlem hacmi değişimi Alice coini çok daha değerli bir hale getirdi. ALICE, My Neighbour Alice adlı oyunun yerel kripto para birimidir.

Binance, diğer borsalara nazaran daha güvenilir ve çok daha fazla işlem hacmine sahiptir. Alice coin 15 Mart’ta Binance’de listelenme haberi de bu doğrultuda birçok yatırımcıyı harekete geçirdi ve yükselişinde önemli bir katkı sundu.

Blok zincir desteği ile oyunlarda kullanılan kripto para birimi için sadece ALICE örneği bulunmuyor. Bu tarz farklı kripto para birimleri de başarılı bir şekilde yatırımcılarının ilgisini çekmiş durumda. Kripto oyun platformuna öncülük eden proje de Axie Infinity. AXS coin hakkında detaylı bilgi için tıklayabilirsiniz. Şimdi Alice coin kimin? ve Alice coin yükselir mi? sorularının detaylarına bakalım.

Alice Coin Nedir?

My Neighbour Alice, sanal adalar alınabildiği, yeni arkadaşların edinildiği çok oyunculu bir inşaat oyunudur. Alice coin ise My Neighbour Alice oyununda kullanılan yerel kripto para birimidir ve oyunun birçok alanında da görebilmekteyiz. My Neighbour Alice, Animal Crossing oyunundan esinlenmiştir. Aynı zamanda Steam üzerinden planlanan çıkış tarihi de 2022 yılının Ocak ayı olarak belirlenmiş durumda.

Her oyuncu bir avatar seçimi yapar ve diğer oyuncularla da bu sayede etkileşime girebilir. Arazi satın alabilir, inşa yapabilir ve görevleri de gerçekleştirerek Alice kazanabilir. Her bir arazi parçası NFT jetonu şeklinde temsil edilmekte ve kısıtlı arsa arzı bulunmaktadır.

Alice coin geleceği

Alice Coin Geleceği | MyNeighborAlice Gelecek Vadediyor mu?

An itibariyle piyasa sıralaması 165 olan Alice, genel itibariyle iyi bir işlem hacmine sahip. AXS coinin ardından blok zincir teknolojisini destekleyen oyunlar ve bu oyunların tokenleri daha da ilgi görmeye başladı. Bu da ister istemez alice coin geleceği 2021 yılının son çeyreğinde nasıl olacağı sorularını gündeme getirdi.

Bitcoin hareketlerinin son zamanlarda büyük önem arz ettiğini de göz önünde bulundurmalıyız. BTC dominance 49.22 değerine sahip. BTC.D artmaya devam etmesi ve ardından BTC düşüşü görmemiz altcoinler için daha sıkıntılı bir süreç olabilir. Tüm bu etmenleri göz önünde bulundurmakla beraber Alice coin işlem hacmi, güncel teknik analizinin yapılması ile yatırımcı kripto paranın uzun vadede ve kısa vadede neler yapabileceğini görebilecektir.

Alice Coin Yükselir Mi?

Alice coin bu içerik yazıldığında hali hazırda iyi bir performans göstermiş durumda. Oyunun yerel para birimi ALICE, oyun içi satın alımlar gibi çeşitli işlevlerde kullanılabilmektedir. Oyunda yer alan görevlerin tamamlanması sonucunda da Alice token kazanılmakta. Bu tarz oyunların popülerleşmesi, kullanılan yerel paranın da popülaritesini daha da arttıracaktır. Bu yüzden yükselişin habercisi; oyunun popülaritesini arttırması, işlem hacmi ve teknik analiz sonuçları doğrultusunda olabilir.

My Neighbor Alice oyununu çok özel kılan bir özellikte NFT kullanımıdır. Bu NFT’ler oyun içerisinde toplanabilir ve takası gerçekleştirilebilir bir ekosistem mevcut.

Alice Coin Yükselir Mi?

Alice ATH Değeri

All time high, tüm zamanların en yüksek değeri anlamını taşımakla beraber birçok yatırımcı için merak konusu olmaktadır. 15 Mart 2021 tarihinde 40,93 Dolar’a çıkarak Alice coin ATH değerine ulaşmış. Bu ATH değeri borsadan borsaya ufak farklılıklar gösterebilir.

Alice Coin Yorumları

Blok zincir teknolojisini son zamanlarda oyunlarda sık sık görmekteyiz. Ayrıca bu kripto para birimleri şu sıralar yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarmış durumda. Piyasanın karamsar zamanlarında bile beklenmedik yükselişler yapması birçok yatırımcının rahat bir nefes almasında etkili oldu. Alice coin yorumları da birçok analistin gündemine geldi. Yatırımcılar bu yorumlara körü körüne bağlanmayıp temkinli hareket etmelidir.

Kripto paralar hali hazırda riskli yatırım aracı olmasıyla birlikte yeni gündeme gelen, ani bir şekilde işlem hacminin artış gösterdiği kripto paralar daha tehlikeli olabilmektedir. Ani yükselişlerin yaşanabileceği gibi düşüşlere de hazırlıklı olmalı, olabildiğince stoplu işlemler yapılmalıdır.

Alice coin geleceği

Alice Coin Fiyatı – 1 ALICE Kaç TL?

Alice, bu içeriğin hazırlandığı hafta diğer birçok kripto para birimine nazaran daha başarılı bir yükseliş sergiledi. İşlem hacminin bol olduğu şu sıralar yaşadığı %50’lik artışla Alice 14,18 Dolar’dan işlem görüyor. Güncel fiyat için aşağıdaki grafikten faydalanabilirsiniz.

Aşağıda yer alan grafikteki veriler; üçüncü veri sağlayıcıları tarafından sağlanmaktadır. Bu yüzden doğruluğunun kontrolünü sağlamanız önem arz etmektedir. Zaman zaman fiyatta olası gecikmeler yaşanabilmektedir.

Alice Coin Alınır Mı?

Son zamanlarda yaşadığı yükselişle Alice coin alınır mı? sorusu çok daha sık sorulmaya başlandı. Yatırımcı bir kripto para biriminin alışını yaparken panik alım yapmaktan uzak durmalıdır. Yaşanılan yükselişten tepeden almamak için olabildiğince etmeni gözden geçirmeliyiz. Bu etmenler, kripto para piyasasının genel durumudur. Bilindiği üzere Bitcoin pazara hakimiyetinden dolayı çoğu zaman yaşadığı yükseliş ve düşüşleriyle diğer altcoinleri de büyük oranda etkilemektedir. Bu yüzden Bitcoin hakimiyeti gözden geçirilmelidir.

Temel analizinin yapılması ile birlikte projenin kalitesi, arka planında çalışan ekip, proje amacı ve çok daha fazlası bizleri kripto para birimi hakkında detaylı bilgiye kavuşturacaktır. Spekülatif haberler ve Alice coin grafiğinde yapılacak teknik analiz sayesinde kripto paranın pekiştirilmesi olası zararları minimize etmenizde yardımcı olacaktır. Böylece daha doğru bir kripto para seçimi yapabilir, kazanç kapısını daha güvenilir bir şekilde aralayabiliriz.

Bizleri TELEGRAM üzerinden takip ederek en kısa sürede, güncel haberlerden haberdar olabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap