1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Altay’dan kripto para iş birliği

Altay’dan kripto para iş birliği

Altay'dan kripto para iş birliği

Kripto para piyasası her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Tüm dünya tarafından tanınmak için spor kulüplerine kadar anlaşma yaparak yatırımcı toplamaya ve piyasayı büyütmeyi hedeflemektedirler. Ülkemiz dahil dünyanın birçok ülkesindeki spor kulüpleri kendi kripto paralarını çıkarmaya başladılar. İzmir’in önemli takımlarından Altay’dan kripto para iş birliği geldi. Süper Lig’e bu sene yükselen İzmir takımı bir kripto para borsası ile anlaşma sağlayarak kendi kripto parasını çıkarmaya hazırlanıyor.

Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor, Göztepe, Milan, Atletico Madrid, Manchester City gibi büyük spor kulüpleri taraftarıyla daha yakın olabilmek için kendi kripto paralarını farklı anlaşmalar dahilinde çıkartmıştı. Her geçen gün yeni anlaşmalar duyduğumuz kripto para piyasasında yeni spor kulüplerinin de katılması kaçınılmaz gibi gözüküyor. Bir spor kulübünün kripto para çıkarması hem kendi ekonomisi açısından hem de taraftarların kulüpte söz sahibi olması açısından büyük önem arz ediyor. Taraftarlar yönetim kararlarında daha etkili olabilir, etkinliklere daha fazla katılabilir ve kendi takımına bu sayede destek olabilmektedir.

İzmir Takımı Altay’dan kripto para iş birliği

Altay'dan kripto para iş birliği

İzmir kulübü Altay ile önemli kripto para borsalarından biri olan ICRYPEX, sponsorluk anlaşması imzaladı. Anlaşma detaylarına göre Altay Token 0,80 kuruş gibi düşük bir fiyat ile ön satışa sunulacağı ve bu tarihin de 13 Eylül olacağı açıklandı. 17 Eylül itibari ile de halka arz fiyatı olan 1 Lira’dan piyasaya sürülecek ve işlem görecektir. Toplam 191.400.000 adet arza sahip olan Altay Token, yatırımcılar tarafından merakla beklenmektedir.

Bu önemli sponsorluk gecesi Çırağan Sarayı’nda gerçekleşti ve birçok önemli isim katıldı. Altay kulübü başkanı Özgür Ekmekçioğlu, Altay Spor Kulübü teknik direktörü Mustafa Denizli, ICRYPEX CEO’su Gökalp İnçer ve ICRYPEX genel müdürü Ezgi İçer dahil olmak üzere alanında öneml isim yapmış birçok isim bu törene katıldı. Ayrıca bu önemli sponsorluk anlaşmasının Altay Spor Kulübü ekonomisine büyük katkı sağlayacağı, ek bir gelir modeli oluşturacağı ve 25 yıl sürecek bir beraberliğe vesile olduğu vurgulandı.

Bizleri TELEGRAM ve İNSTAGRAM üzerinden takip ederek en kısa sürede, güncel haberlerden haberdar olabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Merhaba ben İsmail Bora. Kriptonat sitesinin bir diğer yöneticisiyim. Uzun zamandır ilgim olan ekonomi, borsa ve kripto ile ilgili bilgilerimi ve araştırmalarımı siz değerli kullanıcılarımız ile paylaşmak için buradayım.

Yorum Yap