1. Ana Sayfa
  2. Altcoinler
  3. Altcoinler Düşmeye Devam Ediyor! Altcoinler Ne Zaman Yükselir 2021

Altcoinler Düşmeye Devam Ediyor! Altcoinler Ne Zaman Yükselir 2021

Altcoinler düşmeye devam ediyor

Üst üste gelen gündem haberleri ile 19 Mayıs itibariyle başlayan sert düşüş hala telafi edilememiş ve ufak çaplı düşüşler zaman zaman görülebilmektedir. Yatırımcılar portföyünde bulundurduğu ve hodl adı altında ellerinde tutma kararı verdiği kripto paralar için hala istenilen yeşiller görülememektedir. Geçtiğimiz günlerde büyük bir ekonomiye sahip olmasa da ilk defa Bitcoin bir ülke tarafından tanındı ve bunun piyasaya etkisi düşükte olsa olabileceği ya da uzun vade de bir etki bırakabileceği yönünde düşüncelerin bulunduğunu belirtmiştik. Olumlu haberler gündeme zaman zaman düşse de birçok analiz uzmanı olumlu yorumlarda bulunduğu kadar olumsuz yorumlarla piyasanın diken üstünde durduğunu söylüyor. Bitcoin’in haricinde ise altcoinlerde çoğu zaman olduğu gibi durum daha kötü desek yeridir. Altcoinler düşmeye devam ediyor, peki yükselişleri yakın tarihlerde gerçekleşebilir mi?

Bitcoin’in düşüş yaşamasından en çok etkilenen altcoinler her geçen gün değer kaybetmeye devam ediyor. Bitcoin dominance’nın %50’lere gelmemesi durumunda ise ayı sezonunu beraberinde getireceği düşüncesinde olan JPMorgan analistleri kötü bir senaryoyu işaret etti. Bitcoin dominance ise önceki günlere nazaran küçük bir yükseliş yaptı ve 45.02’lere geldi.

Altcoinler düşmeye devam ediyor

Altcoinler Ne Zaman Yükselir 2021

Son zamanlarda sert yükselişler ve sert düşüşlerin piyasadaki yatırımcılarda korku yaratması beraberinde panik hareketlere de neden olmaktadır. Bu panik hareketleri ortadan kaldırabilmek içinse yatırımcıların kalıcı bir yükselişi görmesi ve eski güvenini tekrardan kazanabilmesi gerekiyor. 2021 yılının başlarında görülen bu sert yükselişler bir süre daha gelmeyecek gibi gözüküyor, büyük belirsizliklerden dolayı yükselişlerle beraber düşüşlerde çoğu zaman kestirilemiyor ve ani bir şekilde gerçekleşiyor.

Altcoinler Ne Zaman Yükselir 2021

Altcoinler Düşmeye Devam Ediyor, Bu Düşüş Nereye Kadar?

Altcoinler düşmeye devam ediyor, yatırımcıların merak ettiği tek soru ise bu düşüş daha nereye kadar sürecek? Sert düşüşlerin üstünden çok fazla zaman geçmese de bu düşüşler yatırımcıları panik havaya sokacak kadar büyük düşüşler oldu. 12 Haziran’da ise neredeyse tüm kripto paralar kırmızı yakmış durumda. 31.000 dolarlara kadar yaşanan düşüşün ardından kısa bir süre içerisinde gelen tepki yükselişi birçok yatırımcı için bir umut olmuştu fakat o umutta ortadan kalktı ve grafikte fakeout verdiği görüldü. Bitcoin’de ise 35.000 dolarlık destek noktasının kırılması beraberinde 32.000 dolarlık alana işaret edebilir. Bir diğer senaryo ise 36.000 doların yukarı yönlü kırılması 37.000 doları test ettirebilir. Bu yükselişler ve düşüşlerden de en kötü şekilde etkilenenler çoğu zaman olduğu gibi altcoinler oluyor. 31.000 dolarlık düşüsün ardından altcoinler gelen tepki yükselişinde eski yerlerini göremedi.

Bizleri TELEGRAMDA takip ederek son dakika kripto haberlerini ve harika analizleri öğrenme fırsatı yakalayın.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Merhaba, ben Gürkan, 6 yıllık profesyonel makale hizmetinin ardından kriptonat web sitesi projesinin kurucu ortaklarından birisiyim. Her geçen gün çok daha fazla kaliteli içeriği sizlere sunacak ve gelişimimizi de gözler önüne sereceğiz. Takipte kalın

Yorum Yap