1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Amazon Dijital Para ve Blockchain İçin İş İlanı Yayınladı!

Amazon Dijital Para ve Blockchain İçin İş İlanı Yayınladı!
+ -

Amazon dijital para ve blockchain için iş ilanı yayınladı. Yakın bir tarihte yayınlanan iş ilanına göre amazon dijital para ve blockchain için ürün lideri arıyor. Amazon’un bu adımı kripto varlıkları ve kripto teknolojisini benimsemek için atılan önemli bir adım olarak ifade ediliyor.

Amazon, yenilikçi şirket olma imajını korumak için dijital paralar ile ödeme almaya hazırlanıyor olabilir. Blockchain teknolojisi ile de kripto paraları kendi sistemlerine entegre ederek bu alanda da oluşacak yenilikçi fırsatları kaçırmak istemiyor.

amazon dijital para ve blockchain için iş ilanı

Şirket tarafından geçtiğimiz perşembe günü yapılan açıklamaya göre: Dijital Para Birimi ve Blockchain stratejisine liderlik edecek bir blockchain uzmanı aranıyor. Bu açıklama kripto para dünyasında Amazon dijital para ve blockchain için iş ilanı yayınladı başlığı ile popüler oldu.

Amazon Ne Arıyor? Amazon Dijital Para ve Blockchain İçin İş İlanı Yayınladı!

Amazon bu iş ilanı ile ödeme ve finans alanında bir süredir dillerde olan dijital para veya dijital varlık söylemlerinin gelecekte hayatımızda olacağını öngörerek bu alanda öncü olabilmek için şimdiden çalışma yapmaya başladığını görebiliyoruz. Cryptocurrency ve blockchain geliştirme ekibi Amazon’un dijital para alanında daha iyi ve daha yenilikçi fikirler geliştirmek için çalışmaya başladığının bir işareti.

amazon dijital para ve blockchain için iş ilanı

Yapılan açıklamada: “Geleceğin modern, hızlı ve ucuz ödemeleri mümkün kılan yeni teknolojiler üzerine kurulacağına inanıyoruz ve bu geleceği getirmeyi umuyoruz.” İfadesine yer verildi. Geliştirilecek teknolojinin Amazon’a özgü bir dijital para mı yoksa mevcut kripto paraların ödemelerde kullanılabilmesi için bir entegre edilmesi mi bu şu an için tam olarak bilinmiyor.

Amazon dijital para ve blockchain için iş ilanı açtı. Açılan iş ilanında başvuru yapacak kişinin bu alanda en az 10 yıl tecrübeli, ekip yönetimi becerisine sahip, veri ve metrikleri anlama ve anlamlandırma alanında yetkin ve takım arkadaşları ile iyi iletişim becerilerine sahip olmasını talep etmektedir. Ek olarak adayın Seattle, Washington da yaşaması veya buraya taşınmasında engel olmaması da belirtiliyor.

Amazon ve Kripto Para İlişkisi!

Amazon’un kripto paralar ile ilişkisi bu iş ilanı ile değil. 2017 yılında marka adını korumak için birkaç tane alan adı satın aldı. Bu alan adları ise şöyle: amazoncryptocurrency.com, amazoncryptocurrencies.com ve amazonethereum.com.

Bizleri TELEGRAMDA takip ederek son dakika kripto haberlerini ve harika analizleri öğrenme fırsatı yakalayın.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap