1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Avrupa’nın Önde Gelen Kripto Festivaline Yoğun İlgi

Avrupa’nın Önde Gelen Kripto Festivaline Yoğun İlgi
+ -

Gelişen ve büyüyen kripto para dünyasına yenilikler devam ediyor. Her geçen gün yatırımcı sayısını arttıran ve sürekli gündem olan borsaya ilgi artmakta. Yatırımcılar için çeşitli etkinlikler, buluşmalar ve tanıtımlar düzenlenmekte. Yeni çıkan kripto paralar için de etkinlikler yapılmaktadır. ICRYPEX tarafından Avrupa’nın Önde Gelen Kripto Festivali sayılabilecek bir etkinlik düzenleniyor. Yerli bir kripto para borsası olan ICRYPEX 7-8 Ağustos tarihleri arasında yatırımcıları bir araya getiren bir festival düzenliyor.

7-8 Ağustos’ta düzenlenecek olan bu festival Ülker Spor ve Etkinlik salonunda hazırlanacak. Kripto para yatırımcıları ve blokzincir teknolojisi sevdalıları için kaçırılmaması gereken bir etkinlik olan bu festivalde birbirinden farklı içerikler ve sürprizler olacak gibi gözüküyor.

Avrupa’nın Önde Gelen Kripto Festivali Ücretsiz!

Avrupa'nın Önde Gelen Kripto Festivali

Yerli kripto para borsası olan ICRYPEX’in düzenlediği bu Avrupa’nın önde gelen kripto festivale tüm yatırımcılar katılabilecektir. Bu önemli kripto festivali ücretsiz düzenleniyor. Her hangi bir ücret talep edilmemesinin yanı sıra birçok sürpriz olacağı da söylenmektedir. ICRYPEX ekibi etkinlik boyunca kripto para dünyasından çok önemli isimleri ve bazı popüler kripto paraların yaratıcılarını ağırlayacaklarını belirttiler.

Bu etkinliğe katılmak isteyen tüm kripto severler ICRYPEX’in resmi sitesinde bulunan katılım formunu doldurmaları yeterlidir. Formu doldurduktan sonra festivale katılabilir ve bu değerli içeriklere ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Avrupa’nın önde gelen kripto festivaline buradan kayıt olabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Sürprizler

Etkinlik süresi boyunca birbirinden değerli isimlere ev sahipliği yapacak olan ICRYPEX birçok sürpriz ile geliyor. Türk bilim insanı ve Avax projesinin ortaklarından biri olan Emin Gün Sirer, festivalde olacak önemli isimlerden biri. Avalanche projesi için özel bir bölüm oluşturulan etkinlikte, Avax 2.0 ve Avax 3.0 konularına değinilecek. Spor tutkunları için tasarlanan ve piyasaya sürülen Fan tokenleri için bir bölüm olacağını ve yeni projeleri duyuracaklarını açıkladılar. 2 gün boyunca önemli konukları bulunduran ve çeşitli sürprizlerle yatırımcılarının karşısına çıkacak ICRYPEX için güzel bir etkinlik olacak gibi gözüküyor. Bu önemli etkinlik ise Edis‘in konseri ile son bulacak.

Sitemizde yer alan içeriklerimizin hiçbiri yatırım tavsiyesi değildirBizleri TELEGRAM üzerinden takip ederek en kısa sürede, güncel haberlerden haberdar olabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap