1. Ana Sayfa
  2. Altcoinler

Bake Coin Geleceği 2021 – BakerySwap Alınır Mı?

Bake Coin Geleceği 2021 – BakerySwap Alınır Mı?
+ -

Binance Smart Chain üzerinde yer alan merkeziyetsiz DeFi projesi Bake coin, kısa zamanda büyük ilgi uyandırmış kripto paralardan birisidir. Otomatik piyasa oluşturma (AMM) protokolü Bep-20 tabanlı bir takas borsasıdır. Kısa zamanda başardığı yükselişler ve sergilediği performansla da adından çok daha fazla bahsettirmiş, yatırımcıların Bake coin geleceği hakkında sorular sormasında etkili olmuştu.

DeFi projelerinin 2021 yılı ile değer kazanması ve birçoğunun iyi yerlere gelmesi, popülaritesini arttırmada önemli bir faktör. BakerySwap platformunun yerel para birimi olan Bake coin likidite işlemi ile kazanılabilir, yönetişim oylamalarında ve işlem ücreti temettü alımlarında Bake tokenleri kullanabilirler. Aynı zamanda 2020 yılının Eylül ayında piyasaya sürülen Bake coinin madenciliği yoktur.

Bake Coin Nedir?

BakerySwap, DeFi projelerinin popüler coinlerinden olan Uniswap’ten ilham almıştır. BakerySwap ekosistemine NFT’leri de dahil ederek değiş tokuş ve likidite gibi birçok hizmeti kullanıcılarına sunuyor.

Ön satışının ve madenciliğinin olmadığı gibi adil bir dağıtımın olabilmesi, yatırımcıya güven verilebilmesi adına ekip için ayrılan token miktarı %1 olarak belirtilmiştir. Düşük maliyet ve hızlı işlem imkânının yanında proje NFT ve DeFi projelerini oyunlaştırarak çok daha fazla kullanıcının dikkatini çekmiştir.

BakerySwap, Bake ödülleri ve Bake ödülleri olmadığı 2 farklı likidite havuzuna sahip. Uniswap’ın eksikliklerini kapatmak ve işlemleri daha hızlı gerçekleştirdiği gibi daha uyguna getirebilmek adına çalışmalar yapan proje, yemek temasıyla da dikkat çekmektedir. Bake coin projesinin amacı ve kullanıcıya sundukları yatırımcıları için büyük önem arz ediyor.

Bake Coin Geleceği

Bake Coin Geleceği – Bake Gelecek Vadediyor Mu?

Bake coin yatırımcıları uzun ya da kısa vadeli yatırımlarda Bake coin fiyat tahmini yapmakta ve gelecek vadedip vadetmediği konusunu düşünmektedir. BakerySwap gerek kendisini Uniswap’in gelişmiş bir sonraki versiyonu olarak belirtmesi gerek zaman zaman gösterdiği performans onu çok daha ilgi çekici kılıyor. DeFi alanındaki yemek temalı projelerden biri olan Bake diğer birçok projede de olduğu gibi likidite, launchpad gibi benzer özelliklere sahiptir. Ayrıca BakerySwap platformu; NFT marketi ve oyunlaştırma unsurlarına da yer vermektedir.

Bake Coin Yükselir Mi?

Bake coin yükselir mi? sorusu için birçok analist olumlu görüşlerde bulundu. Yıl sonu ulaşabileceği değerlerin şuanki değerlerin fazlasıyla üstünde olmasıysa yatırımcılarda merak uyandırmakta. Platform, defi projesinin launchpad aracılığıyla fon toplamakta ayrıca BakerySwap’in büyümesi, daha fazla yatırımcıya sahip olması platformun yerel para birimi olan Bake’in gelişiminde de rol oynamaktadır.

Yüksek işlem ücretleri ve yavaş işlemlerin önüne geçebilmek için BSC yani Binance Smart Chain ağı tercih edilmiştir. Benzer isimlerle karşımıza çıkan ve benzer amaca dayanan platform, PancakeSwap, BurgerSwap ve Uniswap’in karışımı gibi gözüküyor. Projenin arkasındaki ekip anonim olsa da hizmetlerinin ucuz ve hızlı olduğunu savunmakta. Köklü bir geçmişi olmadığı için geçmişi hakkında net yorumlarda bulunamasak da işlem hacmi, yapılması planlanan güncellemeler, yenilikler gibi çok daha fazlası ilerisi ve potansiyel yükselişleri için önem taşıyor.

Bake Coin Geleceği

Bake Coin ATH Değeri

Bake coin ATH değeri yatırımcıların zaman zaman merak ettiği konulardan birisidir. ATH, bir kripto paranın piyasaya sürüldüğü andan itibaren en yüksek hangi değerlere ulaştığını gösterir. All time high açılımına sahip kavram tüm zamanların en yüksek değeri olarak Türkçe’ye çevrilebilir. Bake, 2 Mayıs 2021 tarihinde en yüksek değeri olan 8.48$’a ulaşarak ATH rekorunu elde etmiştir.

Bake Coin Yükselir mi

Bake Coin Fiyatı – 1 Bake Kaç Türk Lirası?

İçeriğin yazıldığı sırada Bake coin fiyatı 3.01$’dan işlem görmektedir. Aynı zamanda piyasa sıralaması bakımından da 125. sıradadır. 2021 yılının Nisan ve Mayıs aylarında gösterdiği başarılı performans büyük işlem hacminin de girmesine ve çok daha fazla yatırımcıya ev sahipliği yapmasında etkili oldu.

Aşağıda yer alan grafikte Bake coinin güncel fiyatını görebilirsiniz. Grafik ve grafikteki veriler 3. veri sağlayıcıları tarafından sağlandığından gecikmeler yaşanabilir. Bu gecikmelerden etkilenmemek adına da aşağıdaki veriler ticari amaçlarla kullanılması önerilmemektedir.

Bake Coin Alınır Mı?

Uniswap kalitesiyle ön plana çıkmış, çok fazla yatırımcının da onayını almış kripto paralardan bir tanesidir. BakerySwap esinlendiği bu kaliteli kripto paranın üstüne koyması durumunda kalitesini daha iyi gösterebilecektir. Yatırımcıların bu kaliteyi görebilmesi, BakerySwap’in başarılı adımlar atmasında etkili olacaktır.

Elbette kripto para piyasasının ayı ya da boğa sezonunda olması, Bitcoin hakimiyeti, Bitcoin hareketleri, kripto paralar hakkında çıkan spekülatif haberler ve çok daha fazlası Bake coin alınır mı? sorusunu cevaplandırmak için değerlendirilmesi gereken konulardandır. Yatırımcı bu analizleri gerçekleştirirken de güncel verilerden faydalandığına dikkat etmelidir. Bir diğer konu da kripto para projesinin kalitesidir. Yatırım yapılması planlanan projenin kaliteli olması, gelecek vadetmesi onu yatırımcıların gözünde çok daha değerli kılacaktır. Bu yüzden kripto para yatırımlarından önce temel analizinin yapılması, kripto para için önemli bilgilerin yer aldığı whitepaperın okunması yatırımdaki riskleri bir nebze de olsa azaltacaktır.

Bake coin geleceği gibi daha fazla içerik için bizleri İnstagram’da ve Telegram’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürelerde ulaşabilirsiniz


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap