1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Barcelona Kripto Para Çıkarıyor!

Barcelona Kripto Para Çıkarıyor!
+ -

Dünyanın en büyük kulüplerinden biri olan Barcelona son yıllarda çok büyük ekonomik sıkıntılar yaşamaktadır. Messi, Xavi, İniesta, İbrahimovic, Eto’o, Ronaldinho gibi dünya yıldızlarının bir zamanlar top koşturduğu İspanyol devi Barcelona birtakım ekonomik sıkıntılar yaşamaktadır. Son yıllarda yaşadığı ekonomik sıkıntılar sebebiyle tarihinin en büyük oyuncusu Messi’yi göndermek zorunda kalan Barcelona, bir çözüm yolu bulmaya çalışıyor. Kulüp başkanı Joan Laporta çözümü bulmuş gibi gözüküyor. Barcelona kripto para çıkarıyor!

Günümüzde kripto paralar spor dahil olmak üzere hayatımızın her yerine girmiş durumda. Futbol, Basketbol gibi spor kulüpleri kendi kripto parasını çıkartarak taraftarıyla etkileşim halinde kalmak ve ekonomik gelir elde etmeyi amaçlamaktadırlar. PSG, Milan, Galatasaray, Fenerbahçe, Trabzonspor gibi önemli spor kulüpleri kendi kripto paralarını çeşitli borsalar aracılığıyla yatırımcılarıyla buluşturdu. Barcelona’nın başkanı Joan Laporta, kulübün finansal durumlarını iyileştirmek amacıyla gelecek günlerde kripto para piyasasına girmeyi düşünmektedir.

Barcelona kripto para çıkarıyor

Ekonomik Sıkıntılar Kapıda!

Ekonomik sıkıntılarla boğuşan Dünya devi Barcelona bu çıkmazı açmaya çalışıyor. Kulüp başkanı Joan Laporta, kulübe ait bir kripto para çıkaracağını, bu girişimle beraber kulüp ekonomisi canlandırmayı hedeflemektedir. İspanyol devi Barcelona’nın yatırımcılarına finansal olarak hayatta kalmalarına yardım etmek amacıyla kripto para dünyasına adım atacak. Barcelona kripto para çıkarıyor!

ESPN’de yer alan bir habere göre İspanyol devi Barcelona yakın zamanda piyasaya bir dizi NFT sürecek ve bunları yatırımcılarıyla buluşturacak. Yatırımcılar tarafından NFT’ler fazlasıyla önem arz etmektedir. NFT işlemi sonrasında kendi kripto parası için çalışmalarına devam edecek olan Barcelona, ekonomik sıkıntılardan kurtulacak mı? Dünyanın büyük kripto para borsaları İspanyol devi Barcelona ile anlaşma yaparak kripto parasını piyasaya çıkarmak istiyor ancak kulüp başkanı tarafından reddedildi. Herhangi bir borsa ile ortaklık yapmayacaklarını, tamamen kendi kripto paralarını kendi başlarına çıkaracaklarını açıkladılar.

Barcelona kripto para çıkarıyor içeriğin yanı sıra daha birçok içeriğe erişmek için bizleri İNSTAGRAM’da ve TELEGRAM’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürede ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap