1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Beşiktaş 1903 Token Çıkıyor! Beşiktaş Token İçin Kointra İle Anlaştı – Beşiktaş Token Geliyor!

Beşiktaş 1903 Token Çıkıyor! Beşiktaş Token İçin Kointra İle Anlaştı – Beşiktaş Token Geliyor!
+ -

Beşiktaş 1903 token çıkıyor, futbol kulüpleri kripto para dünyasında da rekabete hız veriyor, Trabzonspor ve Galatasaray’ın ardından Beşiktaş token geliyor, Beşiktaş token için Kointra ile anlaştı. Bu anlaşma ile Beşiktaş 1903 token kullanıcıların hizmetine sunulacak.

Beşiktaş Genel Sekreteri ve İcra Kurulu Başkanı Mesut Urgancılar, geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulundu. Token projesine de değinen Urgancılar, ”Beşiktaş, token projesinde yer alacak. Şeffaf bir hazırlık süreci geçiriyoruz. Tüm yatırımcılara buyurun gelin, Beşiktaş’ı birlikte inşaa edelim diyeceğiz” ifadelerini kullanmıştı.

Beşiktaş’ın 600 milyon TL’lik token satışı için kripto para borsası olan Kointra ile anlaştığı ifade ediliyor. 200 milyon 1903 adet Beşiktaş Token satışa sunulacak. Bu satıştan 600 milyon lira hasılat beklenirken bu hasılatın yüzde 75’i Beşiktaş’a kalacak. Bu anlaşma ile futbol dünyasında rekabet halinde olan birçok takım artık kripto para dünyasında da rekabet halinde oluyor.

Beşiktaş 1903 token

Beşiktaş 1903 Token Çıkıyor!

Türkiye’nin en büyük kulüplerinden Beşiktaş token çıkarıyor. Kripto para gündeminde yer alan habere göre, Kointra borsası ile Beşiktaş arasında anlaşma sağlandı. Anlaşmaya göre piyasa sunulacak Beşiktaş 1903 token değeri 600 milyon TL olacak.

Sözleşmeye göre özellikle son zamanlar da popüler olan ön satış Beşiktaş 1903 token için de geçerli olacak. Beşiktaş token almak isteyen kullanıcılar öncelikle açıklanacak olan ön satışa katılacak. Ön satışın üzerinden belli bir süre geçtikten sonra borsa da listelenmesi gerçekleşecek. Ön satışa sunulacak Beşiktaş 1903 token miktarı ise 200.000.1903 adetle sınırlı olacak.

Beşiktaş 1903 token

Satışa sunulan tokenlere sahip olan taraftarlar diğer takım taraftarları gibi farklı ayrıcalıklara sahip olması bekleniyor. Şu an için Beşiktaş 1903 token’in ön satış fiyatı veya borsa da listelenme fiyatının ne olacağı ifade edilmedi. İlerleyen günlerde açıklama geldiğince siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız.

Bazı kaynaklara göre tam resmi imzaların atılmadığı da ifade edilenler arasında yer alıyor. Beşiktaş’ın token arzı için çalışma yürüttüğünü ancak henüz atılmış bir imza olmadığı da ifade edilenler arasında. Beşiktaş’ın taraftar tokeni çıkarmak için Bitci.com ile anlaşa bileceğini ve bu anlaşma ile meydana gelecek token arzından kasasına 50 milyon dolar koymayı hedeflediği de ortaya atılan iddialardan.

Bizleri İNSTAGRAM’da ve TELEGRAM’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürelerde ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap