1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Beşiktaş Kripto Parasını Çıkarıyor!

Beşiktaş Kripto Parasını Çıkarıyor!

Beşiktaş Kripto Parasını Çıkarıyor!

Süper Lig’de her geçen gün farklı bir takımın kripto para çıkardığını görüyoruz. Durum böyle olunca Trabzon ve Galatasaray’ın ardından Fenerbahçe ve Beşiktaş’ta kripto paralarını çıkarmak için adımlar atmaya başladı. Böylece rekabete katılan Beşiktaş kripto parasını çıkarıyor.

Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe kripto paralarını çıkarmak ve taraftarlarla buluşturmak adına Paribu ile anlaşma sağladı. Haberin detayları için; Fenerbahçe Paribu ile Anlaştı

Beşiktaş kripto para çıkarmak ve taraflara sunabilmek için Bitci ile anlaşmaya gidecek. Yakın zamanda haberin detayları gelebileceği gibi kısa bir süre içerisinde anlaşma için bir imza töreni duyurulacağı da bekleniyor. Beşiktaş kripto para fiyatı, ne zaman piyasaya sürüleceği gibi konular şuanda netlik kazanmış değil. Yakın bir süreçte duyurulacağı düşünülen haberler kesinleşir kesinleşmez içeriğimizde de yer vereceğiz.

Beşiktaş kripto parasını çıkarıyor

Bir Diğer Takım Daha Rekabete Katıldı! Beşiktaş Kripto Parasını Çıkarıyor

Süper Lig’de yer alan farklı takımların kripto paralarını çıkarmasıyla rekabet sanal ortama da yansıdı. Taraftar tokenler birçok taraftarın takımlarına destek sağlamak için kullandığı yatırım yöntemlerinden. Taraftar tokenler genel itibariyle bir mülkiyet ya da üyeliğin kanıtı olarak temsil edilmektedir. Socios.com, kullanıcıların kulübe özel taraftar tokenleri alarak destekledikleri kulüpleri etkilemek için oy hakkı elde etmelerini sağladıkları bir uygulamadır. Bünyesinde Trabzonspor, Galatasaray, Milan, Barcelona ve Juventus gibi farklı farklı takımlara da yer vermektedir. Beşiktaş ve Fenerbahçe ise kripto paralarını çıkarmak için farklı borsalardan faydalanacak.

Bizleri TELEGRAM üzerinden takip ederek en kısa sürede, güncel haberlerden haberdar olabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Merhaba, ben Gürkan, 6 yıllık profesyonel makale hizmetinin ardından kriptonat web sitesi projesinin kurucu ortaklarından birisiyim. Her geçen gün çok daha fazla kaliteli içeriği sizlere sunacak ve gelişimimizi de gözler önüne sereceğiz. Takipte kalın

Yorum Yap