1. Ana Sayfa
  2. Altcoinler
  3. Beta Coin Geleceği 2021 – Beta Finance Alınır Mı?

Beta Coin Geleceği 2021 – Beta Finance Alınır Mı?

BETA Coin Geleceği

Dünya’nın en fazla tercih edilen kripto para borsalarından Binance zaman zaman bünyesine kattığı kripto para birimlerinin yükselişe geçmelerinde fazlasıyla rol oynamaktadır. Bu olaya bir yenisi daha ekleniyor ve bünyesine kattığı Beta coin 24 saat olmadan %5800’den fazla yükseliş yaşayarak yatırımcıları bir hayli şaşırttı. Yaşanan bu artışla beraber yatırımcılar Beta coin geleceği ve yükselişin devamlılığı hakkında sorular sormaya ve meraklanmaya başladı. İşte Beta coin geleceği ve detayları…

Borsa listelemeleri özelliklede bu borsaların işlem hacmi bakımından çok fazla olup, güvenilir borsalar olması kripto para literatüründe çok fazla yer almaya başlamış durumda. Bu yüzden de birçok kripto para projesinin bu işlem hacmi yüksek borsalarda yer almaya çalıştığını da görmekteyiz.

Beta Coin Nedir?

Beta Finance kripto para ödünç alma ve ödün verme, açığa satma gibi işlemlere olanak sağlayabilmek adına oluşturulmuş zincirler arası bir kripto para protokolüdür. Bu tarz benzeri amacı bulunan birçok kripto para bulunsa da burada da kripto para projesinin kalitesi devreye giriyor. Binance borsasının Launchpad

Beta Finance, çapraz teminat kullanımını ortadan kaldıran izole bir teminat modeli üzerinde çalışmaktadırBu, borçlanma tutarını varlıklarını çeşitlendirmek için kullanan yatırımcılara güvenli bir cep sağlamayı amaçlamaktadır. Beta Finance (BETA) protokolünde, borç verenler varlıklarını Beta Finance bünyesinde bulunan herhangi bir para ile ödünç verebilirler. Ardından varlıklar Beta Finance’in para piyasalarına yatırıldığında borç verenin temel tokenlerinden alacağı faiz payını temsil eden bTokens verilir.

Beta coin’in amacı kritik DeFi araçları sayesinde daha verimli yatırımlar, birey ve kurumlar için çok daha istikrarlı bir şekilde kullanılabilmesinde yardımcı olmaya çalışmaktadır. İçeriğin yazıldığı zamanın biraz öncesinde Binance Launchpad ön satışı gerçekleştirilen Beta coin aldığı ilgiyle merak uyandırdı.

Beta Coin Geleceği

Beta Coin Geleceği | Beta Finance Gelecek Vadediyor Mu?

Beta coin geleceği hakkında detaylı ve verimli bir yorumda bulunabilmek pek de mümkün değil. Hali hazırda kripto para piyasasına her geçen gün yeni bir coin giriyorken bu coinlerin arasından kaliteli projeleri de bulabilmek epey bir zorlaşıyor. Projenin kalitesini anlayabilmemiz için önemli faktörlerden whitepaper içerisindeki bilgiler ve roadmap örnek gösterilebilir. Fakat bunların yanı sıra projenin köklü bir geçmişe sahip olması da bir diğer güven ve kalite faktörü diyebiliriz.

Beta coin yeni bir coin olmasından kaynaklı geleceği konuları hakkında soru işaretleri oluşturmaktadır. Bu konularda temel ve teknik analizi yapılırken dikkatli ve temkinli hareket edilmesi önerilir. Tüm bu süreçte kendinizin yaptığı analizler sonucunda Beta Finance gelecek vadediyor mu? sorusunun cevabına ilişkin daha net sonuçlar elde edebilirsiniz.

Beta Coin Geleceği

Beta Coin Fiyatı

Beta Coin, Binance’de listelenmesi sonucu yaşadığı yükselişle 3.35$’dan işlem görüyor. İçeriğin yazıldığı sırada yüksek işlem hacmine sahip olması ve yeni listelenen bir coin olmasından dolayı ani yükselişler gibi ani düşüşlere de yakalanmak mümkün. Bu yüzden temkinli hareket edilmelidir. Şuana kadar ulaştığı en yüksek değer yani Beta coin ATH değeri ise 4.75$’dır.

BETA, 0.06 dolardan 4.75 dolara tırmanarak muhteşem bir performans sergilemeyi başardı. Halen fazlasıyla yüksek oynaklığa sahip olması BETA’nın stabil bir seyir yakalayamamasında etkili. Bu da yükseliş ya da düşüşlerin daha sert gerçekleşmesine yol açmaktadır.

Beta Coin Yükselir Mi?

İçeriğin yazıldığı sırada Beta coin hali hazırda yatırımcıları fazlasıyla sevindirecek derecede bir yükselişe maruz kaldı. Bu yükselişin devamlılığı ise işlem hacminin devamlılığına, Bitcoin hakimiyeti ve hareketlerine, diğer birçok dış faktöre bağlı olabilmektedir. Bu yüzden Beta coin yükselir mi? sorusunun cevabının verilmesi de zor olacaktır.

Bizleri İNSTAGRAM’da ve TELEGRAM’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürelerde ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Merhaba, ben Gürkan, 6 yıllık profesyonel makale hizmetinin ardından kriptonat web sitesi projesinin kurucu ortaklarından birisiyim. Her geçen gün çok daha fazla kaliteli içeriği sizlere sunacak ve gelişimimizi de gözler önüne sereceğiz. Takipte kalın

Yorum Yap