1. Ana Sayfa
 2. Rehber

Binance Yeni Listelenen Kripto Paralar !

Binance Yeni Listelenen Kripto Paralar !
+ -

Binance yeni listelenen kripto paralar listesiincelendiği zaman kripto paraların yeni çıktıkları zaman bir anda çok yükselip daha sonra ani düşüşler yaşadıkları bilinmektedir. Bu durumu göze alarak Binance yeni listelenen kripto paralar başlıklı yazımızı okuyunuz. Ancak bu yeni çıkan kripto paraların alt yapısı güçlü ise bu durum tam tersi olabilmektedir.

Yeni listelenen kripto paralar Binance üzerinden oldukça kolay bir şekilde takip edilebilmektedir. Yeni çıkan coinler yani bir diğer adıyla kripto paralar, uzun vadeli yatırım yapacak olan kişiler için çok merak edilen ve araştırılması gereken konudur. Bu kripto paralara yatırım yapıldığı takdirde piyasa değeri artmakta ve yatırımcılar bu artıştan kar elde etmektedir.

binance yeni listelenen kripto paralar

Gelişen teknoloji ve kripto paraların günlük hayattaki bazı durumlarda kullanılmasıyla birlikte kripto dünyası hemen hemen çoğu insanın ilgisini çekmiştir. Özellikle binance yeni çıkan coinler incelendiği zaman yatırımcılar ve analistler bu coinler hakkında öngörülerde bulunmaktadır. Uçsuz bucaksız bir deniz haline gelen kripto para dünyasında her an her saniye yeni kripto paralar çıkmaktadır. Her şekilde içerisinde bazı riskleri barındıran bu para biriminde mutlaka grafikler incelenmeli ve yatırım tavsiyeleri alınmaktadır.

Binance Yeni Çıkan Coinler!

Binance üzerinden birçok yeni coin ortaya çıkmıştır. Özellikle yatırımcılar anlık kazançlarını arttırabilmek adına yeni çıkan coinleri oldukça yakından takip etmekte ve gelecek vadeden coinlere yatırım yapmaktadır. Binance yeni listelenen kripto paralar listesi aşağıdaki gibidir:

 • Strip Finance (STRIP)
 • GenshinFlokiInu (GFloki)
 • 9D NFT (COGI)
 • PlaceWar (PLACE)
 • Dexsport (DESU)
 • ASPO World (ASPO)
 • FC Porto (PORTO)
 • Meld (MELD)
 • Try Hards (TRY)
 • Zuki Moba (ZUKI)
 • GovWorld (GOV)

Bu coinler genel olarak 2021 Kasım ayında kripto dünyasına girmiştir. Yatırımcıların ve analistlerin bu coinler hakkında oldukça farklı görüşleri vardır. Ancak her görüş kişinin kendisi özelindedir. Bir kişi veya kişiler dedi diye yatırım yapılmamalıdır. Binance yeni çıkan coinler incelenmeli ve kendi incelemelerineze göre karar vermelisiniz. Bunun için başlangıç olarak Temel Analiz mi Teknik Analiz mi? Hangi Analiz Türü Daha İyi yazımızı BURAYA tıklayarak okuyabilirsiniz.

Binance Yeni Listelenen Kripto Paralar Listesi ve Temel Özellikleri

binance yeni çıkan coinler

Yeni çıkan coinlerin temel özellikleri birçok yatırımcı tarafından merak edilmektedir. Binance yeni listelenen kripto paralar listesi ve temel özellikleri aşağıdadır.

 • Strip Finance (STRIP): Başlangıçta BSC’de NFT borç verme ve alma platformunu başlatan ve NFT alanındaki likiditeyi olabildiğince kolaylaştırmak için kurulan bir merkezsiz platformdur. ICO fiyatı 0.40 USD’dir.
 • GenshinFlokiInu (GFloki): İlk iki boyutu meta evren olan ve ek olarak merkezi olmayan bir meme coindir.
 • 9D NFT (COGİ): NFT oyunu en yeni ve en eğlenceli hale getirmeyi hedefleyen coindir. ICO fiyatı 0.049 USD’dir.
 • PlaceWar (Place): Ouncuların savaşlar ve ittifak yolu ile oyunun içindeki dünyanın görünümünü oluşturup tanımlanmasını sağlayan ve oldukça ilgi çeken, merkezi olmayan bir oyna-kazan evrenidir. ICO fiyatı 0.014 USD’dir.
 • Dexsport (DESU): Block zinciri aracılığı ile kazanç elde edilebileceği merkezi olmayan bir bahis platformudur. ICO fiyatı 0.0225 USD’dir.
 • ASPO World (ASPO): P2E oyunlarını dijital dünyada geleceğe dönüştürme umudu ile yaratılmıştır. ICO fiyatı 0.050 USD’dir.
 • FC Porto: FC Porto taraftarlarına daha fazla işlevsellik ve daha fazla erişilebilirliği düşük ücretlerle yaratmak hedeflenmiştir. ICO fiyatı 1 USD’dir.
 • Meld (MELD): Kripto teminat karşılığında fiat (USD ve EUR) ödünç almak ve mevduat getirisi elde etmek için açık kaynaklı bir likidite protokole sahiptir. ICO fiyatı 0.025 USD’dir.
 • Try Hards (TRY): TryHards oyuncuların benzer fikirlere sahip öncüleri bulabileceği etkileşim platformudur. ICO fiyatı 0.09 USD’dir.
 • Kaka NFT World (KAKA): Blockchain oyun sektörüne odaklanan ve oldukça rekabetçi olan bir oyun ekosistemi platformudur. ICO fiyatı 0.15 USD’dir.
 • Zuki Moba (ZUKİ): Oyun etkileyici doğası ile çevrimiçi savaş oyununa dönen bir e-spor oyunudur. ICO fiyatı 0.018 USD’dir.
 • GovWorld (GOV): Kendi türünün ilk DeFi ekosistemi olarak geçmektedir. Zincirler arasında alınıp verilen borç protokolünün gücünü göstermekte ve yararlanılmaktadır. ICO fiyatı 0.08 USD’dir.

Kasım 2021 tarihinde kısaca özellikleri belirtilen binance yeni çıkan coinler ortaya çıkmıştır. Ancak bu coinleri geleceği ve vaadleri için analistler dikkatle takip edilmelidir.

Binance Yeni Listelenen Kripto Paralar içeriğin yanı sıra daha birçok içeriğe erişmek için bizleri İNSTAGRAM’da ve TELEGRAM’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürede ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap