1. Ana Sayfa
  2. Altcoinler

Bitcoin Cash Geleceği 2021- BCH Coin Alınır Mı

Bitcoin Cash Geleceği 2021- BCH Coin Alınır Mı
+ -

Bitcoin Cash Geleceği 2021 yılı ile birlikle bir hayli merak edilmektedir. Son zamanlarda adından sıkça bahsettiren Bitcoin Cash giderek artan değeri ve büyüyen yatırımcı ağıyla diğer insanların da dikkatini çekmekte olan geleceği parlak kripto para birimidir.

BCH Coin Alınır Mı, Bitcoin Cash nedir, Bitcoin Cash yükselir mi?sorularına da yanıt vereceğimiz bu yazımızda Bitcoin Cash hakkında merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz.

Bitcoin Cash Nedir?

Bitcoin Cash nedir sorusunun yanıtına gelecek olursak, Bitcoin Cash 2017 yılında oluşturulmuş bir kripto para birimidir, kısaltması ise BCH’dır. Bitcoin Cash, Bitcoinle birlikte aynı ağı kullanmaktadır. Kripto para birimlerinin arasında en çok kullanılanlardan birisi Bitcoin Cash’dir. Toplam adedi 21 milyon olarak belirlenmiştir ve daha üstü yoktur.

Bitcoin sistemindeki blok kaydetme işlemleri belir bir limitle kısıtlandığında işlemler zamanla yavaşlamaktadır, Bitcoin Cash’da ise bu sorunun önüne geçilmiştir. Genel olarak BCH’de para alma ve gönderme işlemlerinde meydana gelen zorlukların ortadan kaldırılması amaçlanmıştır. Bitcoin sisteminin bir merkezi olmadığından düzenli aralıklarla gündeme gelen “sistemdeki sorunların giderilmesi” imkânsız sayılabilmektedir.

Bitcoin Cash nedir

En başta piyasada ki kötü amaçlı kullanımın önüne geçilebilmesi adına oluşturulan bu sistem, Bitcoin’in kullanıcı sayısıyla popülerliğinin yükselmesiyle birlikte problem olmaya başlamıştı. Bitcoin üreticileri çareyi bu sorunların yer aldığı sistemi değiştirmek yerine yeni bir coin üretmekte çözüm bulmuşlardır.

BCH Kurucusu Kim?

BCH kurucusu kim? Sıklıkla karşılaşılan soruların bir diğeridir. BCH kurucusu Satoshi Nakamoto’dur. Pek çok kripto para biriminde de görüldüğü üzere bahsi geçen ismin bir kişiye mi yoksa bir gruba mı ait olduğu, nerede yaşadığı bilinmemektedir.

Bahsi geçen şahsın Japonya’da yaşadığı, 1975 yılının Nisan ayının beşinci gününde doğduğu iddia edilse de diğer iddialara göre Satoshi Nakamoto Avrupa ya da Amerika’da yaşayan bir şifreleme uzmanıdır.

Bitcoin Cash Geleceği | BCH Gelecek Vadediyor Mu?

Kripto para piyasasında yapılan yatırımların riskli durumları göz önünde tutulduğunda doğru zamanda doğru para birimine yatırım yapmak yatırımcılar için çok önemlidir. Kripto paralarının gelecekte önemli bir yerde olup olmayacağı hakkında pek çok farklı yorum yapılabilmektedir ancak bir kripto paranın güvenilir ve uzun vadeli bir yatırım olması öncelikle yönetim kadrosunun güçlü olmasından geçmektedir. Bitcoin’in çatalı olan BCH’nin yönetim kadrosu tahmin edilebildiği üzere bir hayli güçlüdür.

Bitcoin Cash Geleceği

Bitcoin Cash Geleceği için yorum yapmak gerekirse, BCH’nin kullanıcılarına sunduğu avantajlar göz önünde bulundurulduğunda (borsaların çoğunda listelenmesi, yerel veya uluslararası para transferlerinde daha ucuz, hızlı işlem imkânı, özel cüzdanlarda saklanması) gün geçtikçe daha fazla yatırımcı çekmesi olasıdır.

BCH Gelecek Vadediyor Mu? Gerek uzmanların yaptığı açıklamalarca gerekse her gün giderek artan yatırımcı sayısıyla bu soruya evet yanıtı verilebilmektedir.

Bitcoin Cash Yükselir Mi?

Bitcoin Cash Yükselir Mi sorusunun yanıtı kripto para uzmanlarınca 2021 yılının sonlarında 750 doları, 2022 yılının sonlarındaysa 1500 doları görebileceği şeklinde açıklamışlardır fakat bunlar uzmanların analizleri ve düşüncelerinden ibarettir.

Bitcoin Cash ATH Değeri

Bitcoin Cash ATH değeri Bitcoin Cash’ın para birimlerinin (TL, dolar, Euro vb.) karşısında ki tüm zamanlarındaki en yüksek seviyesi demektir. Bir Bitcoin Cash’ın 22 Eylül 2021 tarihiyle anlık değeri 537 dolardır. Bitcoin Cash 20 Aralık 2017 yılında ATH yapmış olup o ay ki fiyatı 3.785 doları bulmuştur.

Bitcoin Cash (BCH) Yorumları

Bitcoin Cash geleceği

Bitcoin Cash (BCH) yorumları genellikle kripto para uzmanlarınca yapılmaktadır. Uzmanların yorumları ise genel olarak olumlu yöndedir fakat yalnızca kripto para uzmanlarının yorumları göz önünde tutulmamalıdır. Kripto para uzmanının bulunduğu tahminleri göz önünde bulundurarak kendi yaptığınız araştırmalarla da daha fazla bilgiye sahip olmanız halinde yatırımınızda yapacağınız zararı küçülterek kâr elde etme şansınızı arttıracaktır.

Unutmamanız gereken bir şey var ki, Bitcoin Cash hakkında bilgiye veya tecrübeye sahip olmayan uzmanların yorumlarını dikkate almak sizi kâr sağlamaktan çok zarara uğratabilir.

Bitcoin Cash Fiyatı – 1 BCH Kaç TL?

Bitcoin Cash Fiyatı gün geçtikçe yatırımcılarca merak edilmeye başlayan bir biridir. Piyasa sıralaması 9 numara olan Bitcoin Cash gün geçtikçe yükselmeye devam etmektedir. Maksimum Arzı 21,000,000 milyon olan Bitcoin Cash’ın piyasa değeri ise 12.294.188.061 dolardır.

1 BCH Kaç TL’dir sorusunun yanıtı 22 Eylül 2021 tarihiyle 4.645 Türk lirasıdır.

Bitcoin Cash Alınır Mı?

Bitcoin Cash Alınır Mı sorusuna yanıt vermek gerekirse, Bitcoin Cashgerek alım kolaylığı gerekse gelecek vadeden açıklamalarla yatırımcılarda merak konusu olmaktadır. Peki, Bitcoin Cash almalı mısınız? Bitcoin Cash kripto para birimi hakkında tam bir fikirde bulunmak neredeyse imkansızdır bunun sebebiyse tahmin edilmesi imkânsız çok sayıda faktörün söz konusu olmasıdır.

Yapılan çokça eleştiriye rağmen BCH gün geçtikçe büyümektedir. Bitcoin Cash’ı geliştiren kişilerinse büyük planları olduğu duyurulmuştu. BCH var olan Bitcoin çatallarının içerisinde en çok benimsenen ve en popüler olanıdır

Bizleri İNSTAGRAM’da ve TELEGRAM’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürelerde ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap