1. Ana Sayfa
  2. Sponsorlu
  3. BitTaxi Token

BitTaxi Token

BitTaxi Token

Teknolojinin her geçen gün gelişmesiyle birlikte sektörde teknolojiye duyulan ihtiyaç ve buna sunulan çözümler değişime uğramaktadır. Sektörler değişen çağa uyum sağlamak ve bu uyumun özellikle kolaylık ilkesi üzerinde şekillenmesine önem vermektedir. Bu değişim ve kolaylık özellikle ödeme sistemleri üzerinde yoğunlaşmaktadır. Çağımızda tüketim fazladır ve tüketimin olmasını sağlayan da bir o kadar ödeme kolaylığının olmasıdır. İşte geliştirilen BitTaxi Token Projesi tam anlamıyla bu hususa dayalı oluşturulmuş bir projedir. Temelinde hem taksi şoförünün hem de müşterinin işlemlerini kolaylaştıracak düşünceler yer almaktadır.

BitTaxi Token Nedir?

BitTaxi Token için BitTaxi Projesi’nin temel ürünü olduğunu belirtmek doğru bir tanım olacaktır. Gelişen teknoloji beraberinde çevrimiçi ödeme ve hizmet sektöründe büyük gelişmeleri getirmiştir. Bu iki alan her geçen gün birbiriyle daha çok iletişime geçmekte ve hayatımızda yer almaktadır. Durum böyleyken bu iki alanın etkileşimini kolaylaştıracak bir proje şart olmuş ve BitTaxi Token olarak ortaya çıkmıştır.

BitTaxi Token, BSC tabanlı ve Binance Smart Chain ağı olan Globalde hızla büyüyen bir para birimidir. Bu platform sayesinde müşteri ve hizmet sağlayıcı arasındaki ticaret çok daha ölçeklendirilebilen ve kolaylaşan bir hale gelecektir. Bu kolaylaşma da oluşturulan basit  altyapı oldukça etkilidir. Bu altyapı sayesinde müşteriler kripto paralarla kolayca yaptıkları yolcuğun ödemesini gerçekleştirebilecektir.

BitTaxi Token projesinde şu an 52 adet coin/token ile ödeme yapılabilmektedir. Bu sayının yapılan çalışmalarla kısa süre içerisinde 100’e çıkarılması hedeflenmektedir.

BİtTaxi Token’ın Amacı?

BitTaxi Token Projesi’nin temelinde müşteri ile hizmet sağlayıcı arasındaki iletişimin hızlı ve güvenli şekilde yapılması yatmaktadır. Bunun için gerekli çalışmaların yapıldığı uygulamayla her türlü işlemin hızlı bir şekilde yapılabilmesi amaçlanmaktadır. Yani BitTaxi Token, taksi kullanan müşterilerin ödemelerini kripto parayla rahatça yapmalarını sağlayan platformdur. Platform sayesinde ödemeler sorunsuz şekilde gerçekleştirilmektedir.

Bu uygulama ve ödeme yöntemi hem taksiciye hem müşteriye çeşitli kolaylıklar sağlamaktadır. Bunlar ücretlendirme, güvenlik ve hızlı ödemedir. İşte oluşturulan bu proje sayesinde yolculuklar hem güvenli hem kolay ödeme sayesinde zaman kazanılan bir hale gelmiştir. Uygulama üzerinden ödeme yapılması para kaybetme, cüzdan unutulması, cüzdan kaybolması gibi durumları ortadan kaldırmaktadır.

BitTaxi Token Alınır mı?

BitTaxi Token, taksi yolculukları için oldukça kolaylık sağlayan bir uygulamadır. Fakat diğer kripto paralarda olduğu gibi bu paranın kullanımı konusunda da çeşitli soru işaretleri oluşması mümkündür. Bu soru işaretleri uygulama incelendikten sonra silinecektir. Çünkü BitTaxi Token, sadece taksi yolculuklarında kullanılacak şekilde, oldukça güvenilir sistemlerle oluşturulmuş bir projedir. Bir uygulama üzerinden, sadece uygulamada belirtilen miktar çekilmektedir. Giden miktarın ne kadar olduğunu bilmek güvenilir noktalardan biridir. Bu özellik BTTXT’ın, diğer kripto paralardaki belirsizlik durumundan tamamen uzakta olduğunu net şekilde ortaya koymaktadır.

BitTaxi Token

BitTaxi’yi Benzersiz Kılan Nedir?

BitTaxi gerek önceden oluşturulmuş olan taksi çağırma uygulaması sayesinde, gerek kendi özellikleriyle kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu uygulama sayesinde taksi bulma, çağırma süreci çok kısalmış ve güvenli hale gelmiştir.

BitTaxi Token Projesi, taksi yolcuğuyla ilgili sunduğu kolaylığa bir özelliğini daha eklemiştir. Bu özellik ödeme kolaylığıdır. BitTaxi Token sayesinde hesaba rahatça kripto para yüklenebilmektedir. Yapılan yolculukların ödemeleri bu uygulama üzerinden kolayca gerçekleştirilebilmektedir. Bu uygulama diğer araç çağırma ve ödeme uygulamalarından da farklı bir özellik taşımaktadır. Bu özellik BitTaxi’nin, Dünya’nın ilk kripto ödemeli taksi sistemi olmasıdır. Bu alanda ilk ve günümüz şartlarında oldukça kullanışlı bir ödeme yöntemi olarak kullanıcılarının hizmetine sunulmaktadır.

BitTaxi uygulamasından taksı çağrıldığında her şey önceden belirlenmektedir. Aracın çağrıldığı zaman, gidilecek yer, güzergahlar ve yol önceden belirlenmiş durumdadır. Bu durum şoför ve müşteri arasındaki iletişimin en güvenli şekilde olmasını sağlamaktadır. Bir de bu güven kolay ödeme yöntemiyle daha da pekiştirilmektedir. Uygulama sayesinde kredi/banka kartı veya nakit paraya ihtiyaç duyulmadan kolayca ödeme yapılabilmektedir. Ödemenin belirlenmesi ve ödenmesi noktasında tüm sorumluluk uygulama üzerindedir. Böylece iki taraf içinde dolandırılma ve kandırılma durumu söz konusu olmamaktadır.

Ödenecek tutarın hızlıca belirlenmesi ve ödenmesi iki taraf için de zaman kaybını ortadan kaldırmaktadır. Ödemenin yapılması ile şoförün bir noktadan ayrılıp yeni adrese gitmesi ve kullanıcının ulaşmak istediği noktaya kısa sürede gitmesi güvenli bir şekilde sağlanmaktadır.

BitTaxi Token, sayesinde günümüzün en çok kullanılan para birimlerinden olan kripto paranın sık kullanılan bir alana entegresi sağlanmıştır. Bu sayede kripto paranın gerçek hayatta bir alanda daha aktif olması sağlanmış durumdadır.

BitTaxi Coin Fiyatı – 1 BTTXT Kaç Türk Lirası?

Tüm katılım koşulları ve aşamaları halledildikten sonra BitTaxi Token’ı satın alma işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Bu konuda gerekli yasal şartları sağlayan tüm katılımcılar bu satın alma işlemini yapabilmektedir.

Bu projeden yararlanmak için BitTaxi Token’ı uygulama üzerinden almak gerekmektedir. Bu alma işlemini gerçekleştirmek için belli adımları uygulamak yeterlidir. Bu adımları şöyle sıralayabiliriz;

  • Kullanıcıların, bu uygulamanın katılım koşullarını karşılayabiliyor olması gerekmektedir. Bu kullanım sürecinde belirtilen kurallara uyacağını belirtmesi gerekmektedir. Bu kurallar, referans, ön satış, çekirdek satış ve satış süreçlerindeki kurallardır.
  • Bu işlemlere uyulduktan sonra elde edilen BitTaxi Token’lar kullanılabilmektedir.
  • Referans, ön satış ve çekirdek satış ve satış süreçlerinde müşteriler, bir uygulama üzerinden denetimi yapılarak işlemlerine devam edebilecektir.

Kısacası kullanıcıların bilgileriyle uygulama üzerinden doğrulama yapması ve şartlarının uygunluğunu belirtmesi gerekir. Belirlenme sonucunda BitTaxi Token alınabilmekte ve yolculuklarda kullanımına başlanabilmektedir.

Bu uygulamalar ve şartlarla alakalı değişiklikler olması mümkündür.

BitTaxi Token satış sürecinde “Müşterini Bil” (KYC) uygulaması zorunlu olmamaktadır. Bu uygulama, belli koşullarda token dağıtılması durumunda güvenlik amacıyla kullanılabilir.

BitTaxi Token satış sürecinde birden fazla ödeme yöntemi sunulmaktadır. Kullanıcılar sunulan geniş ödeme yöntemlerinden istediklerini seçerek kolayca token alma işlemini yapabilir. Bu ödeme yöntemleri hakkında kullanıcılar, satış sürecinden önce bilgilendirilmektedir. Bu yöntemler arasında Türk Lirası da bulunmaktadır. 1 BitTaxi Token’ın kaç Türk Lirası olduğu kullanıcılara satış sürecinde belirtilmektedir.

Ayrıca BitTaxi, Telegram ve twitter gruplarına gelen kullanıcılarına 100 adet ücretsiz BitTaxi Token dağıtıyor detaylı bilgi almak ve ücretsiz tokenlerinizi almak için ziyaret edebilirsiniz.

https://t.me/BitTaxiTokenn

https://twitter.com/bittaxitoken

Bizleri TELEGRAM ve İNSTAGRAM üzerinden takip ederek en kısa sürede, güncel haberlerden haberdar olabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Merhaba, ben Gürkan, 6 yıllık profesyonel makale hizmetinin ardından kriptonat web sitesi projesinin kurucu ortaklarından birisiyim. Her geçen gün çok daha fazla kaliteli içeriği sizlere sunacak ve gelişimimizi de gözler önüne sereceğiz. Takipte kalın

Yorum Yap