1. Ana Sayfa
  2. Altcoinler

BTCST Coin Geleceği 2022 – Bitcoin Standard Hashrate Token Nedir?

BTCST Coin Geleceği 2022 – Bitcoin Standard Hashrate Token Nedir?
+ -

BTCST, uzun acıkmasıyla Bitcoin Standart Hashrate Token anlamına gelmektedir. BTCST coin geleceği, madenciliğe kolaylıklar sağlayan ve likidite amaçlayan, bu doğrultuda ortaya çıkmış bir kripto para birimidir. Madencilik gücünün her saniyedeki birimi BTCST olarak hesaplanır terahash birimi ile ifade edilir. Birimin ifadesi dışında Bitcoin’in hashrate oranını teminat altına almak hesaplama güçlerini kullanmak için kullanılmaktadır. Bulut madencilik projesi sayesinde kullanıcıların dikkatini çekmiştir. Peki BTCST Coin nedir?

BTCST Coin Nedir?

BTCST Coin nedir fazlasıyla merak edilmektedir. Bitcoin Standart Hashrate platformunun kripto para birimi olarak BTCST coin ortaya çıkmıştır. Madencilik faaliyetleri yapılırken, hash yani saniyedeki kazım oranının hesaplanması ve likidite konusunda problemler yaşanıyordu. Btcst ile bu sorunlar ortadan kalkmış oldu ve daha rahat bir madencilik süreci işlenmeye başladı. Bitcoin madenciliğindeki büyük sorunlardan birisi olan sınırlı sayıda çıkış sorununu çözmek için borsaya likidite sağlanması amaçlanmıştır. Belirlenen likidite oranını da BTCST coin ile sağlanması düşünülmüştür.

Piyasaya çıktıktan sonra madencilerin yaşadığı likidite sorunu ve sınırlı sayıda çıkış sorununa köklü çözümler sunmuştur. Piyasanın daha dengeli olmasını, verimli bir piyasa ortamının sağlanmasını amaçlamıştır. Bahsedilen amaçlarına da kısa sürede ulaşmıştır diyebiliriz. Ek olarak kullanıcı ve yatırımcılarına özel etkinlikler, çekilişler, ödüller vermektedir. Büyük ödüller içeren bu çekilişler yatırımcıların dikkatini çekmektedir.

BTCST Coin geleceği

BTCST Coin Kurucusu Kimdir?

Btcst coin kurucusu Alex Zhao’dur. Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşamaktadır. Yazılım ve makine yazılımları alanında yüksek eğitimler görmüştür. 2016 yılından beri kripto paralarla yakından ilgilidir. 2020 yılının sonunda BTCST coin projesine dahil olmuştur ve piyasaya sürmüştür.

BTCST Coin Çıkış Tarihi

BTCST coin 13 Aralık 2020 tarihinde piyasaya çıkmıştır.

BTCST Coin Geleceği

Madencilik faaliyetleri devam ettikçe BTCST coin var olmaya ve işlem görmeye devam edecektir. Çünkü kullanıcıların merkeziyetsiz DeFI ekosisteminde madencilik yapmasına olanaklar tanımaktadır. Proje başlangıcında halka arz veya dağıtım gibi bir durum olmamıştır. Yani diğer airdrop yapılan projelere göre kimsenin elinde bedavadan Btcst coin yoktur. Kullanıcılarına özel ödüller, etkinlikler sağlamaktadır. Projenin ödül ve etkinlikler içermesi yeni yatırımcı çekebilmesi için oldukça önemli bir durumdur. Yıllardır var olup hiçbir proje yapmayan, ödül dağıtmayan, kullanıcılarına destekler sağlamayan coinler almak yerine Btcst almak daha mantıklı hale gelecektir. Madencilik Bitcoin’in adeta bel kemiğidir. Bel kemiğini destekleyen coin ise BTCST coindir diyebiliriz.

Bulut madenciliği platformlarından en güçlüsü hale gelen BTCST, Dapp tarafından günlük ödemeler yapmaktadır. Kullandığı yeni sistemler sayesinde diğer projelere göre bir adım öne çıkmayı başarabilmiştir. Bu açıdan da kripto para yatırımcılarının dikkatini çekmeyi başarmıştır. Yeni projeleri kullanan coinler yatırımcılar için daha önde gelmektedir. Eski sistemleri kullanan ve yazılımları geçmiş yıllarda kalan coinlerin yatırımcıları giderek azalmakta ve yeni sistemlere doğru kaymaktadır. Bunun en güzel örneği web 3.0 sanal dünya örneğidir.

BTCST Coin geleceği

BTCST Coin ATH Değeri

BTCST coin şimdiye kadar gördüğü en yüksek seviye, 1000 dolar seviyesidir. An itibariyle 20,98 dolar değerinden işlem görmektedir. Binance, Gateio ve Poloniex isimli yüksek hacimlere sahip kripto para borsalarından satın alınabilir.

BTCST Coin Fiyatı – 1 BTCST Kaç TL ?

Bir BTCST coin fiyatı anlık olarak 291 Türk Lirasıdır. Toplam arzı 15 milyon adettir

BTCST Coin Alınır Mı?

Madencilik, bulut çözümleri, likidite konularını genel olarak ele alırsak btcst coin alınır mı sorusuna yanıtlar verebilmemiz mümkün olacaktır. Madencilik bitcoin var olduğundan beri sürekliliğini devam ettiren bir durum. Ülkeler yasaklasa da, elektriği çok harcadığı söylense de, eskisi gibi kazandırmadığı konuşulsa da madencilikten vazgeçilmemektedir. Çünkü üretilen bitcoin, ethereum veya kazımı yapılan diğer coinlerin ileride çok daha büyük değerlere ulaşabileceği madenciler tarafından düşülmektedir.

Madenciliğin devam etmesi durumunda btcst coin alınabilir ve uzun süreli elinizde tutabileceğiniz bir kripto para birimidir. Bulut çözümleri sayesinde madencilikte kolaylıklar sağladığı için ayrıca değerli bir kripto para birimi haline gelmiştir. En son göz atacağımız nokta ise likidite durumudur. Likidite durumu Binance tarafından geliştirilen ve mantıklı olarak piyasaya entegre edilen bir durumdur. Binance desteği sayesinde BTCST coin ileride daha yüksek değerlere ulaşabilir.

Bizleri İNSTAGRAM’da ve TELEGRAM’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürede ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap