1. Ana Sayfa
  2. Altcoinler

Burger Coin Geleceği 2021 – Burger Swap Coin Temel Analiz

Burger Coin Geleceği 2021 – Burger Swap Coin Temel Analiz
+ -

Burger coin geleceği 2021 yılına damga vuran bir diğer kripto para birimidir. Yaşadığı ani yükselişler peşini ani düşüşlere bıraksa da birçok yatırımcı BurgerSwap temel analizini ve geleceğini sık sık araştırmaktadır. BurgerSwap, Binance Smart Chain (BSC) üzerinde çalışan ve geliştiricileri arasında Türklerinde yer aldığı bir protokoldür.

Burger Swap Coin Nedir?

Uniswap ve Sushiswap gibi adından sıklıkla bahsettiren kripto paralarla benzerlik göstermektedir. Sushiswap rakibi olarak ortaya çıkan BurgerSwap 10 Eylül’de piyasaya giriş yapmış ve kısa sürelerde elde ettiği likidite, işlem hacmi ile dikkatleri üstüne çekmeyi başarmıştır. BurgerSwap borsası üzerinden yatırımcılar swap, pool ve governance gibi işlemler gerçekleştirebiliyor.

Burger Coin Kimin?

BurgerSwap coinin kısa süre içerisinde ani pumplanması birçok yatırımcıyı şaşırtmıştı. Kısa sürelerde yaşanan bu artış ister istemez yerini Burger coin kimin? Burgerswap geliştiricilerileri kim? gibi sorularla baş başa bıraktı.

BurgerSwap geliştiricileri birçok farklı ülkede yer alan kişilerden oluşmaktadır. Bunlar; Amerika Birleşik Devletleri, Türkiye, Çin ve Birleşik Krallık. Zaman zaman Burger coinin Türkiye çıkışlı bir kripto para birimi olduğu haberleri yayılsa da ekip üyeleri Dr. Mehmet Sabır Kiraz, Dr. Süleyman Kardaş ve Tony Tai gibi kişiler tarafından geliştirilmiştir. SushiSwap’ten de farklı olarak geliştiricileri anonim bir şekilde hizmet vermemekte. Bu da ister istemez kripto para birimine olan güveni arttıracaktır.

BurgerSwap Nedir?

Burger Coin Geleceği

BurgerSwap gelecek vaat ediyor mu? Son zamanların en merak edilen konularından biri haline geldi. Binance’e gelmesi ile birlikte yaşadığı ani yükseliş birçok yatırımcıyı mutlu etse de Mayıs ayında yaşanan büyük düşüşler BurgerSwap coini etkilemekle kalmayıp diğer birçok kripto paraya nazaran çok daha fazla düşüşlere maruz kaldı. Yatırımcılarının panik havasına girmesi ve uzun vadeye bırakıp bırakmama sorunsalı da burada devreye girmekte.

BurgerSwap Binance Smart Chain tabanlı merkeziyetsiz bir inovasyon token olarak yatırımcılarıyla buluştu. Bilindiği üzere inovasyonlar diğer kripto para birimlerine göre daha fazla risk barındırmaktadır. Bu yüzden yatırımcılarında yapacağı yatırımlarda temkinli hareket etmesi, doğru karar vermesi için sabırlı olması büyük önem arz ediyor. Yeni bir DeFi projesinin piyasaya giriş yapmasıyla birlikte kısa sürede yüz milyonlarca dolarlık likidite elde etmesi, daha en başlarda büyük hacimlere ulaşması onun ileriki süreçte iyi yerlere gelebilmesinde etkili olabilir. Elbette BurgerSwap’in gelecek vaat etmesi için diğer birçok faktörün de olumlu seyir etmesi gerekli. Bu etmenler;

  • Ülkelerin kripto paralar hakkında aldığı, alacağı kararlar
  • Kripto paraya giren ve girecek işlem hacmi
  • Bitcoin’in pazara hakimiyeti ve yaşadığı yükseliş / düşüş
  • Ayı pazarı ya da boğa pazarının seyir etmesi

gibi daha birçok faktör onun yaşayabileceği yükseliş ve düşüşte büyük önem taşıyor. Bu yüzden uzun vadeli bile düşünecek olsanız enine boyuna her şeyiyle iyi bir araştırma yapmak, kripto para biriminin yanı sıra piyasayı analiz etmek yapacağınız yatırımda kazançlarınızı arttırabilir.

BurgerSwap Geleceği

Burger Coin Yükselir Mi?

Burger coini daha avantajlı kılan ve diğer kripto paralardan ayıran özellikleri onun geleceğini de belirleyebilir. Bir kripto para biriminin analizi yapılırken avantajları ve dezavantajlarının da araştırılması yatırımların daha güvenilir bir hal almasıyla sonuçlanacaktır.

Daha Ekonomik

Kripto paralarla çok sık işlem yapanlar için zaman zaman işlem ücretleri can sıkıcı olabiliyor. Binance Smart Chain tabanlı BurgerSwap bünyesindeki yatırımcılara daha ekonomik fiyatlarla işlem yapabilme olanağı sunmayı vaat etmektedir.

Demokratik

BurgerSwap yatırımcılarına birçok kripto para biriminin sunmadığı demokratik işlem imkânı tanıdığını iddia etmektedir. Bu da yatırımcıların yönetim sürecinde daha fazla söz sahibi olabileceğini göstermektedir. Staking ödülleri, maden hızları ve işlem ücretleri gibi birçok işlem de söz sahibi olabileceği konulara örnek. Bu konularda yapılan oylamalar ve çok daha fazlası yatırımcının projeye güvenini arttırabileceği belirtilebilir.

Tüm bu avantaj ve dezavantajlarının gözden geçirilmesi sonucu; yatırımcı Burger coin yükselir mi? Gibi diğer kripto paralar için de fikir edinebilmektedir. Yaşayabileceği yükseliş ve düşüşler için kesin bir şey söylenemeyeceği gibi ülkelerin kripto paralar hakkında aldığı kararları, işlem hacmini, Bitcoin hakimiyeti gibi etmenleri gözden geçirmelidir.

Burger Coin Geleceği

Diğer temel analizini yaptığımız kripto para birimi: SXP Coin Geleceği ve SXP Coin Nedir?

Burger Coin Ne Kadar?

BurgerSwap güncel fiyatı için aşağıda yer alan tabloya göz atılabilir. Aşağıdaki tablo kripto para borsasından çekildiği için gecikme yaşanabileceği gibi kesin sonuçlar vermeyebilir. Farklı kaynaklar aracılığıyla fiyatın kontrolünü gerçekleştirmeyi unutmayın.

1 Burger Kaç TL?

1 Burger Kaç TL? soruları merkeziyetsiz proje olan BurgerSwap için sık sık merak edilmektedir. Güncel fiyat aşağıda yer almaktadır. Tek bir para birimine çeviriyle sınırlı kalmayıp istediğiniz bir kripto para birimine de çevirisini gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken USD yazan kısma tıklamak ve istediğiniz birimi seçmek. TRY, BTC, ETH, USD ve çok daha fazlası ile hesaplamalar yapabilirsiniz.

Bizleri TELEGRAM üzerinden takip ederek en kısa sürede, güncel haberlerden haberdar olabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap