1. Ana Sayfa
  2. Altcoinler
  3. Caizcoin Geleceği 2021 – Caizcoin Nedir ve Nasıl Alınır?

Caizcoin Geleceği 2021 – Caizcoin Nedir ve Nasıl Alınır?

Caizcoin geleceği

Televizyon reklamlarında, radyolarda, afişlerde, panolarda ve hatta futbol maçı reklam alanlarında bile ismini görebildiğimiz Caizcoin geleceği çok merak edilmektedir. Her geçen gün yepyeni kripto paralar piyasaya sürülmeye devam etmektedir. Bazı varlıklar iyi pazarlama ve reklam stratejileri ile beraber çok iyi yerlere gelebilmekte, yatırımcılar tarafından iyi bir şekilde bilinmektedir. Caizcoin’de kendini çok iyi tanıtmayı başaran kripto paralardan biridir. Her gün birbirinden farklı yerlerde reklamını görebilmek mümkün.

Yatırımcılar bu kripto paranın kurucusunu, projenin amacını ve arkasındaki teknolojiyi fazlasıyla merak etmektedir. Özellikle Müslüman kesimin daha fazla merak ettiğini söyleyebiliriz. İslami bir anlayış ile kurulduğu söylenen Caizcoin bundan dolayı Müslümanların ilgisini çekmektedir. İslami anlayışa göre kripto paralar şaibeli bir konumda gözükmektedir. Helal ve haram anlayışı göz önünde bulundurulduğu zaman müslüman yatırımcılar tarafından islami şartlara uygun kripto paralar daha fazla ilgi çekiyor gibi gözükmektedir. Caizcoin kurucuları islami şartlara uygun bir yapıyı hedeflediklerini ve özellikle müslüman kesime hitap ettiklerini belirtmektedirler. Peki Caizcoin nedir ve Caizcoin geleceği nasıldır?

Caizcoin geleceği

Caizcoin Nedir? – Caizcoin Kurucusu Kim?

Almanya merkezli bir kripto para birimi olan Caizcoin, İslami şartlara uygun ve müslümanların güvenle ticaretini yapabilecekleri bir kripto varlıktır. 2018 yılı itibariyle geliştirilmeye başlanan ve özellikle bu sene son derece popüler bir varlık olan Caizcoin, reklam ağını genişletmeye ve tüm dünyaya kendini tanıtmaya çalışmaktadır. İsminin ilgi çekici olması sayesinde Türkler tarafından fazlasıyla merak edilmektedir. İslami şartlara uygun bir şekilde tüm dünyada para transferi yapmanızı sağlayan bu teknoloji, sistem içerisinde ücretlendirme olarak ve kripto para olarak Caizcoin’i kullanmaktadır.

Caizcoin, 15 Ocak 2021‘de kendi sitesinden özel satışa çıkarıldı ve bir gün sonra 16 Ocak’ta ise satışı tüm dünyaya açık hale geldi. İslam kurallarına göre haram sayılan alkol, domuz eti, kumar gibi alanlarda hizmet gösteren firmalarla iş birliği yapmaması müslüman yatırımcıların dikkatini çekmektedir. Dinine düşkün olan ve kripto para konusunda şüpheleri olan yatırımcılar, İslama uygun olan bu kripto parayı tercih etmektedirler. Aynı şekilde İslami standartlara uygun cüzdanları kullanmaktadırlar. Tamamen İslami şartlara uygun krediler ve proje finansmanları sağlayarak kafada soru işareti bırakmamayı amaçlamaktadırlar.

Caizcoin hakkında merak ettiklerinize, projenin yol haritasına ve resmi haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

Caizcoin Geleceği 2021 – Caizcoin Gelecek Vaadediyor Mu?

Caizcoin nedir

İslami Finans kurallarına uygun olarak dünyanın her yerinden insanlar arasında para transferi yapın sloganıyla yola çıkan Caizcoin, özellikle müslüman kesim olmak üzere kripto paraların haksız kazanç olabileceğini düşünen herkes için önemli bir proje gibi gözüküyor. Diyanete göre kripto paralardan kazanılan paraların caiz olmadığı yönünde gelen açıklama sonrası müslüman kesimin kafası son derece karışmıştı. Bu soru işaretlerini ortadan kaldırmayı amaçlayan Caizcoin geleceği güçlü gibi gözüküyor.

Caizcoin önemli televizyon kanallarında, sokaklardaki panolarda ve stadyumlardaki reklam panolarında olmak üzere çok güçlü yerlerde reklam vererek önemli bir gelişim kat etti. Bu reklamlar sayesinde dünyanın her yerindeki yatırımcılar tarafından iyi bir şekilde tanınan kripto varlık haline gelmeyi başardı. Henüz büyük borsalarda listelenmese de yatırımcılar tarafından alınmaya başlandı. Ekip bu satışları pazarlama stratejisi ve reklam politikalarına bağlamaktadır. Almanya-Frankfurt merkezli Caizcoin.io resmi sitesinden bu kripto varlığı alabilme imkanının bulunmaktadır.

Caizcoin geleceği

Şu sıralar 7 dolar civarında fiyatlanan Caizcoin iyi bir yükseliş yaşadığını söyleyebiliriz. 15 Nisan’da 0,95 cent civarında fiyatlanan Caizcoin yaklaşık 5-6 aylık süreçte 7 kat yükseliş yaşayarak büyük bir yükseliş yaşadı. Yatırımcıların gözünden kaçmayan bu yükseliş ile beraber bu kripto varlığı nereden elde edebileceklerini araştırmaya başladılar. Belli başlı platformlardan satışı bulunan Caizcoin henüz büyük borsalar tarafından listelenmedi ve satışa sunulmadı. Reklam ağının artması ve yatırımcıların istekleriyle beraber büyük borsalarsa listelenmesi çok uzak gözükmüyor.

Caizcoin Nasıl Alınır?

Son 5 ayda yaklaşık 7 kart artarak yatırımcıların ilgisini çeken Caizcoin nedir ve nasıl alınır? Henüz büyük borsalarda listelenmeyen Caizcoin’i alabilmenin birkaç yolu bulunmaktadır:

-Ethereum ağında geliştirilen token’ları destekleyen MetaMask cüzdan sistemini kullanmak.

-Caizcoin’e bir form göndererek coini gerçek parayla satın almak

-Ve Ethereum aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Bizleri İNSTAGRAM’da ve TELEGRAM’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürelerde ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Merhaba ben İsmail Bora. Kriptonat sitesinin bir diğer yöneticisiyim. Uzun zamandır ilgim olan ekonomi, borsa ve kripto ile ilgili bilgilerimi ve araştırmalarımı siz değerli kullanıcılarımız ile paylaşmak için buradayım.

Yorum Yap