1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Cardano İçin Büyük İddia! Geleceğin Ana Kripto Parası!

Cardano İçin Büyük İddia! Geleceğin Ana Kripto Parası!

cardano için büyük iddia

Morningstar Cardano için büyük iddiada bulundu. Amerikan yatırım araştırma devi olan Morningstar’ın portföy yöneticisi Amy Arnott, yakın tarihli bir açıklamasında Cardano’nun ( ADA ), Bitcoin ( BTC ) ve Ethereum ( ETH ) ile birlikte ana akım kripto para birimlerinden bir olacağını iddia etti. Cardano’nun iki büyük kripto para arasına dahil olabilecek bir potansiyele sahip olduğunu da sözlerine ekledi.

cardano için büyük iddia

Kripto para odaklı stratejist, olan Amy Arnott geçen hafta Business Insider ile yaptığı konuşmada kripto düzenlemesini ve Ethereum ile Cardano’yu tartıştı. Fikirlerini paylaşan Arnott, blok zincirinin özellikle kurumsal yatırımcıların ilgisini çekebilecek çok sayıda yeni teknolojik uygulamaya sahip olduğunu ifade etti.

Amy Arnott’un iddiasına göre: “Cardano, birçok potansiyel teknik uygulamaya sahip bir protokol olması bakımından Ethereum’a benziyor. Cardano ve ayrıca yatırımcılar tarafından çeşitli alt koinlere çok fazla coşku var.”

Ek olarak, stratejist, Amy Arnott Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) henüz herhangi bir kripto borsa yatırım fonunu (ETF) onaylamadığı için “ana akım yatırımcıların kripto para birimlerine maruz kalmasını ve güven içinde alım satım yapmalarını çok zorlaştırdığını” ifade etti.

cardano için büyük iddia

Düzenleyici risk büyük bir sorun. Son birkaç aydaki birçok oynaklığın arkasındaki itici faktör bu oldu. Devletlerin getireceği düzenleme haberleri piyasada yıkıcı etkilere neden oluyor. Dünyanın dört bir yanındaki hükümetler genel olarak kriptoyu veya özel olarak Bitcoin ve Ethereum’u kısıtlarsa, bu büyük bir olumsuzluk olur.

Cardano İçin Büyük İddia! Değerini Büyük Ölçüde Artırdı!

Cardano için büyük iddia Morningstar’ın portföy yöneticisi Amy Arnott’dan geldi. Genel kripto piyasası değerlemesini Mayıs ayındaki zirvesinden sonra fiyat olarak yarı yarıya düşüş gördü. Bu son gerilemeye rağmen, Cardano (ADA) yılın başından bu yana hala %600’ün üzerinde artış gösteriyor. Ayrıca, MSN Money, Cardano’yu elde tutulacak varlık olarak gördüğünü ifade ediyor.

MSN Money analisti sözlerine bu şekilde devam etti. “2021, kriptolar gibi alternatif yatırımların geleneksel hisse senedi portföylerinin getirilerinden daha karlı olduğunu gösterdi. Dijital para birimleri ve özellikle blokzincir teknolojisi daha fazla kullanıldıkça, Cardano (ADA) gibi projelerin büyümeye devam etmesini bekliyorum.”

Cardano İçin Büyük İddia Geldi Tersini Söyleyenlere Sert Çıkıldı!

Bu arada Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, muhaliflerini cevap vermek ve susturmak için bir kez daha Twitter’a döndü. Bir eleştiriye yanıt olarak, akıllı bağlantıların tanıtımına yaklaşırken iki eğlenceli ay vaat etti. Bu vaatlerin ne anlam ifade ettiği ise tam olarak bilinmiyor.

cardano için büyük iddia

Cardano, Alonzo Blue hard fork ve Alonzo White hard fork’u da başarıyla piyasaya sürdü. Mor aşamanın ardından, akıllı sözleşmelerin tam olarak uygulanmasının Eylül ayı başlarında yapılması planlanıyor.

Bizleri TELEGRAMDA takip ederek son dakika kripto haberlerini ve harika analizleri öğrenme fırsatı yakalayın.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Merhaba ben Bahadır Bektaş. Kriptonat sitesinin bir diğer yöneticisiyim. İlgi duyduğum kripto paralar ve teknolojileri hakkında araştırıp öğrendiklerimi siz değerli okurlarımız ile paylaşıyorum.

Yorum Yap