1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Cardano ve Chainlink arasında Ortaklık Gerçekleşiyor

Cardano ve Chainlink arasında Ortaklık Gerçekleşiyor

Cardano ve Chainlink arasında ortaklık

Cardano geçtiğimiz günlerde Chainlink ile yaptığı işbirliğini blog yazısı aracılığıyla okurları ve yatırımcılarına ulaştırdı. Cardano ve Chainlink arasında ortaklık duyurusu gerçekleşti ve yatırımcılar bu birlikteliğin güzel beklentiler yaratacağı düşüncesinde… Bu birliktelik sayesinde Chainlink, Cardano blok zincirinde çalışan geliştiriciler için akıllı sözleşmeler geliştirmelerinde destek sağlayacak.

Cardano’nun ana şirketi olarak bilinen Input Output twitter üzerinden Cardano geliştiricilerinin merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamaları için akıllı sözleşmeler oluşturmasında yardımcı olması amacıyla Chainlink ile ortaklık gerçekleştireceğini belirtti.

Cardano ve Chainlink arasında ortaklık

Cardano ve Chainlink Arasında Ortaklık Duyuruldu

Yatırımcıların bu ortaklıklardan gelen bir yükselme beklentisi ise istenildiği şekilde gerçekleşmedi. Bu ortaklığın ilerlemesi durumunda piyasada ön plana çıkacak haber konumuna geldiğinde iyi bir işlem hacminin oluşmasına neden olabilir. Bu haber gündeme geldiğinde de kripto piyasasının karamsar ilerleyişinin sonucunda işlem hacimleri ve yükselişlerde çok büyük farklılık görülemedi.

Alonzo yükseltmesi ile birlikte akıllı sözleşme entegrasyonunu da tamamlayan Cardano, tüm zamanların en yüksek değeri olan 3.10$ değerine tekrardan ulaşabilmek adına planlamalar ve geliştirmelerde bulunuluyor. Ekosistemin genişletilmesi ve geliştirilmesi, Cardano’da beklentileri yükseltiyor.

Bizleri İNSTAGRAM’da ve TELEGRAM’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürelerde ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Merhaba, ben Gürkan, 6 yıllık profesyonel makale hizmetinin ardından kriptonat web sitesi projesinin kurucu ortaklarından birisiyim. Her geçen gün çok daha fazla kaliteli içeriği sizlere sunacak ve gelişimimizi de gözler önüne sereceğiz. Takipte kalın

Yorum Yap