1. Ana Sayfa
  2. Rehber

Chess Coin Geleceği – %100’e Yakın Bir Yükseliş!

Chess Coin Geleceği – %100’e Yakın Bir Yükseliş!
+ -

Chess Coin Geleceği bugün yaşanan %100’e yakın bir artışın ardından kripto para kullanıcılarının merak etmeye başladığı bir konu haline geliyor. Dün yaşanan Lazio coin artışı kadar bir artışı olmasa bile neredeyse 2x yapmış olması kullanıcıların dikkatini çekmeyi başardı. Lazio Coin Geleceği – 1 Dolardan 100 Dolara! Yazımızı da BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Chess coin geleceği için oldukça olumlu bir gelişme yaşandı. Dünyadaki en büyük kripto para borsalarından biri olarak kullanıcılarına hizmet veren Binance kripto para borsasında bugün itibariyle listelenmeye başladı. Daha önce de PancakeSwap, AOFEX, Gate.io gibi borsalarda listelenen Chess coin, Binance’de listelenmesinin ardından Binance verilerine göre 9,20 dolara kadar bir çıkış yakaladı. 2,72 dolar seviyesinden Binance’de listelenmeye başlayan Chess coin için bu artış oldukça dikkat çekici görünüyor.

Chess coin geleceği

Chess Coin Nedir?

Chess coin geleceği kadar Chess coin nedir sorusu da merak edilenler arasında yer alıyor. Chess coin Proof of Work aşamasını kullanıcıların hizmetine tam sunulmadan tamalamış bir coin olarak karşımıza çıkıyor. Bu da şu anlama geliyor Chess coin piyasaya sürülmeden önce madencilik faaliyetlerini tamamlamış bulunmaktadır. Hibrit bir coin olarak karşımıza çıkmaktadır. Proof of Work yerine Proof of Stake sistemine sahip bir coindir. POS ise madencilik gibi bir blok zincir doğrulama sistemidir. POW (Proof of Work) sisteminden en büyük farkı ise herhangi bir madencilik ekipmanına ihtiyaç duymamaktadır. POS sisteminde coin’ler sistem başlarken üretilir. Sahip olduğunuz coin kadar para kazanma gücünüzün olduğu bir algoritmaya sahiptir.

Chess coin geleceği

Chess coin’in bir diğer özelliği ise çevrimiçi olarak yapılacak olan satranç maçlarının kazanına verilecek ödül olmasıdır. Bunun yanı sıra diğer kripto paralar gibi transfer edilebilir ve para birimi olarak da kullanılabilir.

Chess Coin Nasıl Alınır?

Chess coin’de yaşanan artıştan sonra birçok kullanıcı Chess coin geleceği ne olacak Chess coin nedir ve Chess coin nasıl alınır gibi soruların cevaplarını merak etmeye başladı. Chess coin bugün Binance listelenmeden önce de birçok farklı kripto para borsasında listelenmiş idi. Baktığımız d abu borsalar arasında MEXC, Gate.io AOFEX, DODO BSC, gibi önemli borsalar da yer almaktadır. Bu borsalardan alınabileceği gibi bugünden itibaren Binance üzerinden de alım satım yapılabilmektedir.

Chess Coin Fiyatı

Merak edilen sorular arasında Chess coin fiyatı da yer almaktadır. Birçok farklı borsada yer almasına rağmen sabah saatlerinde Binance listelenmiş olması nedeniyle fiyatında ciddi bir artış yaşadı. 2,72 dolardan işleme başladığını ve ardından 9,2 dolara mum fitili ile ulaştığını görüyoruz. Yazıyı yazdığımız zaman da ise 4,8 dolar seviyelerinden işlem görmektedir.

Chess Coin Özellikleri – Chess Coin Geleceği

  • Chess Coin, çeşitli risk-getiri çözümleri ile getiriyi artıran bir varlık takipçisidir. Belirli bir dayanak varlığı (örneğin BTC) izleyen tek bir ana fondan farklı bir risk/getiri matrisi sağlamayı amaçlamaktadır.
  • Chess Coin, yalnızca bağımsız bir varlık yönetimi ekosistemi değildir, aynı zamanda Defi alanında ihtiyaç duyulabilecek birçok özelliği de bünyesinde barındırır. Tek varlıklı verim çiftçiliği, borç alma, ödünç verme gibi Defi özelliklerinden yararlanmak isteyenler için de oldukça caziptir.
  • Chess Coin Defi alanında da uzun vadeli çözümler üreterek gündeme gelmeyi hedeflemektedir.
  • Chess Coin, hem amatör hem de profesyonel ticarete hitap edecek yenilikçi araçlara sahip bir referans varlık yönetimi çözümü ve bir ticaret ekosistemi olarak hareket etmeyi uman türünün ilk ürünü.
Chess coin geleceği

Chess Coin Alınır Mı?

Chess coin alınır mı sorusuna Coinmarketcap’deki sıralamasına bakarak başlayalım. An itibariyle 302’nci sırada yer almaktadır. Bu sıra bu tarz bir coin için oldukça normal denilebilecek bir sıradır. Bundan sonra bu sıranın değişmesini sağlayacaklar ise Chess coin ekibi olacaktır. Ekip amaçları doğrultusunda çalışmalarına hız kesmeden devam ederse daha da başarılı bir sırlamaya ulaşabilirler.

Coinmarketcap’deki verileri incelediğimiz de maksimum arzının 300 milyon olduğunu görüyoruz. Dolaşımda olan arz miktarı ise 37 milyon adedin biraz üzerinde bu da maksimum arzın %13’üne tekabül etmektedir. Bu oranlar ve fiyata baktığımız zaman arz talep dengesini de göz önüne aldığımız da dolaşan arzın yüzdesinin artması ve kullanıcıların projeye güvenerek coinleri ellerinde tutması fiyatı olumlu yönde etkileyebilir. Bu konuda daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, Temel Analiz mi Teknik Analiz mi? Hangi Analiz Türü Daha İyi yazımıza BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Chess Coin Yorum

Binance listelemesi ve ardından gelen artış Chess coin geleceği ve Chess coin yorum gibi başlıkları kullanıcılar arasında popüler kılmaya başladı. Yorum olarak ele aldığımız için her kullanıcı ve yatırımcı için oldukça farklı yorumlar çıkabilmektedir.

Chess coin üç farklı alanda hizmet sağlamayı kendine hedef edinmiştir. Bunlar: istikrarlı gelir getirisi (Tranche BISHOP), kaldıraçlı kripto varlık ticareti (Tranche ROOK) ve uzun vadeli kripto varlık tutma (Ana Dilim QUEEN) olarak karşımıza çıkmaktadır. Hedeflenen bu gelişmeler hayata geçirildiği taktirde Chess coin adını çok daha fazla duyacağız gibi görünmektedir. Bunlara ek olarak Chess coin azalan bir program ile 4 yıl boyunca piyasaya sürülerek kullanıcıların hizmetine açılacaktır.

Daha birçok içeriğimize erişmek için bizleri İNSTAGRAM’da ve TELEGRAM’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürede ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap