1. Ana Sayfa
  2. Altcoinler

Chiliz ve Shiba Inu Yükselişi Sürecek Mi? CHZ ve Shiba Analizi

Chiliz ve Shiba Inu Yükselişi Sürecek Mi? CHZ ve Shiba Analizi
+ -

Soru işaretlerin hakim olduğu piyasada bilinmezlik devam ediyor. Popülaritesini kısa sürede arttırmış Shiba Inu coin ve zengin ekosistemiyle tanıdığımız Chiliz coin bugünkü yazımızın incelenenleri arasında olacak. Dün yani 15 Haziran tarihinde diğer birçok kripto paraya göre daha iyi bir yükseliş gösteren 2 coin birçok yatırımcı için merak konusu olmuş durumda. Chiliz ve Shiba Inu yükselişi sürecek mi soruları ise sık sık yatırımcıların sorduğu soru haline geldi.

Piyasa 19 Mayıs’tan itibaren yaşadığı düşüşlere ara verdi ve Bitcoin’de hatr-ı sayılır bir yükseliş görüldü. Bu 2 kripto paranın Bitcoin’den ayrık bir şekilde yükseliş yaşamasının başlıca sebebi ise Coinbase Pro’da listelenme haberiydi. CHZ coin %33’lük bir artış yaşarken, SHIB %38’lik bir artış performansı gösterdi. Peki, haberle beraber gelen bu yükseliş kalıcı mı?

CHZ Coin yükselecek mi?

Bitcoin dominantı ne kadar düşük olsa da piyasaya hakimiyeti ile şu süreçte altcoinler ayrık performanslarını gösteremiyor. İster istemez bu da ani yaşanan yükseliş ve düşüşlerin kalıcı olup olamayacağı konusundaki netliği en aza indirgiyor. Bitcoin 41.330 Dolar görmesi ile düşüş yaşadı ve an itibariyle 38.800 Dolar. Yaşanılan bu düşüşle birlikte altcoinlerde yükselişlerine ara verdi ve Bitcoin ile birlikte düşüşe geçti. Yani buradan çıkaracağımız şey bir süre daha piyasada yaşanan düşüş ve yükselişler kalıcı olamayabileceği. Ani hareketlerin hakim olduğu ve bilinmezlik içerisinde olduğumuz bir süreçteyiz. Chiliz ve Shiba Inu yükselişi de Bitcoin düşüşünden kaynaklı, göstermiş olduğu güzel performansının bir kısmını kaybetti. An itibariyle CHZ’de %17.49, SHIB’de ise %19.53’lük değişim mevcut.

Chiliz ve Shiba Inu Yükselişi Devam Eder Mi?

Coinbase Pro’da listelenecek haberlerinin ardından Chiliz yükselir mi? ve Shiba yükselir mi? Soruları kısa bir süre önce cevap buldu ve yatırımcılarını sevindirebilecek bir performans gösterdi. Bu performanslarının bir kısmını ise Bitcoin düşüşünden kaynaklı olarak kısa bir süre içerisinde kaybetti. Bitcoin hareketlerinin kestirilemediği şu sıralarda Altcoinler ise çok daha büyük bir bilinmezlik içerisinde dersek yanlış olmaz. Bu tabirden de anlaşılacağı üzere Chiliz ve SHİBA coin yükselişi için devamlılığın gelecek haberler ve Bitcoin hareketleri doğrultusunda olabileceği düşüncesi hâkim.

Shib coin yükselecek mi?

Bizleri TELEGRAMDA takip ederek son dakika kripto haberlerini ve harika analizleri öğrenme fırsatı yakalayın.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 1 sene önce

    Shib mağduruyuz aga, yükselecek herhalde de şu BTC peşini bırakırsaaa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.