1. Ana Sayfa
  2. Rehber

Cocos Coin Geleceği (2021-2022) – Blok Zincir Tabanlı Oyunlar!

Cocos Coin Geleceği (2021-2022) – Blok Zincir Tabanlı Oyunlar!
+ -

Cocos coin geleceği son birkaç gündür yaşanan artışlar ile kripto paralarda al sat yapan kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmış gibi gözüküyor. Geçtiğimiz gün yaşanan Chess coin artışı kadar yüksek bir artışı olmasa bile yine de azımsanmayacak seviyede bir çıkış ile daha önceden elinde Cococ coin bulunduran yatırımcısını memnun etmiş gibi görünüyor. Chess Coin Geleceği – %100’e Yakın Bir Yükseliş! yazımıza da BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Cocos coin artışının ardından yatan gerekçeye tam olarak ulaşamamış olsak da bugün yaşanan artıştan yaklaşık iki hafta önce de bir artış olduğunu grafik üzerinden gözlemleyebiliyoruz. Bu yaşanan artışta 0,53 seviyelerinden 0,83 seviyelerine ulaşarak yaklaşık olarak %49 seviyesinde bir artış yapmayı başarmış idi Cocos coin. Bu artışın ardından 0,61 seviyelerine gerileyen Cocos coin tekrar bir atağa çıkarak 0,87 seviyelerine kadar ulaşmayı başardı.

cocos coin geleceği

Cocos BCX Nedir?

Cocos coin geleceği hakkında bilgi sahibi olabilmemiz için Cocos coin’in tam olarak ne olduğunu da idrak etmeliyiz. Cocos coin tam adıyla Cocos BlockChain Expedition olan Cocos-BCX, olarak kısaltılan projenin hedefi hem oyun geliştiricilerine hem de oyunculara çeşitli avantajlar sunan bir platform olmak. Bu platform tabanları ise Ethereum ağına dayanmaktadır. Bunlara ek olarak sadece oyun geliştiricileri ile oyuncuları hedeflemiyor. Bir diğer hedef noktası ise oyun ekonomisi. Buna istinaden tescillenmiş bir blok zincir ağına da sahip olması projenin olumlu yanlarından biri olarak bizlerin karşısına çıkıyor.

  • Geliştiriciler: Oyun geliştirme için oldukça uygun ve eksiksiz birçok platform ile çalışma ortamı sağlamayı amaçlamaktadır. Oyun geliştiricilerine, blok zincir tabanlı, oyun geliştirme için kullanıcı dostu bir platform sunar.
  • Kullanıcılar: Cocos, yepyeni ve benzersiz bir oyun deneyimi ile kullanıcıların karşısına çıkmayı amaçlamaktadır. Özellikle, oyun deneyimi için dört aşamalı bir yaklaşım kullanacaklarını da ifade etmektedirler. Oyun içi alım satımlar içinse Cocos token kullanılacağını da ifade etmektedirler.

Cocos Coin Özellikleri – Cocos Coin Geleceği

  • Cocos-BCX, kullanıcılara oyun içi sanal varlıklar üzerinde tam kontrol ve şeffaflık sağlamayı amaçlamaktadır.
  • Cocos-BCX, homojen ve homojen olmayan varlıklar için çapraz zincir işlemlerini destekleyen eksiksiz bir değişim ağ geçidi sunar.
  • Cocos-BCX, güvenlik önlemleri olarak da dinamik şifreleme, gizli işlem değişkenleri ve ortam kimlik doğrulaması ile hileye karşı korumalı bir doğrulama mekanizması sunmayı hedeflemektedir.
  • Cococs-BCX, oyun merkezli veri yapısı, çok zincirli yapılarla birlikte çalışabilirlik, varlık sözleşmeli bölümlere ayırma, hafif nodeların kullanımı ve çok daha fazlasını içeren özelliklere sahip bir platform olmayı hedefliyor.

Cocos Coin Alınır Mı?

Cocos coin alınır mı sorusu son zamanlarda yaptığı yükselişlerin ardından birçok farklı kripto para yatırımcısının sorduğu bir soru haline geldi. Kripto paralar da yaşanan artışların ardından yatırımcıların genelde akıllarına gelen ilk soru Cocos coin geleceği ve Cocos-BCX nedir gibi sorular olmaktadır. Aslında bu soruların cevapları yatırımcıların kendi yatırım şekillerine ce projelere yükledikleri anlamlar ile şekillenmektedir.

Objektif olarak konuyu ele aldığımız da Coinmarketcap verilerine göre Cocos-BCX bu yazıyı yazdığımız sırada 667’nci sırada yer almaktadır. Toplam arzının 100 milyon adet olduğunu ve dolaşımdaki miktarın ise 42 milyon adet olduğunu da görüyoruz. Bu verileri de göz önüne alarak ilerleyen süreçte arz talep dengesinde yaşanacak olumlu neticeler ile Cocos coin fiyatının da olumlu etkilenebileceğini ifade edebiliriz.

Cocos Coin Nasıl Alınır?

Cocos coin hangi borsalarda listeli olduğuna baktığımız zaman karşımıza çıkan ilk borsa Binance oluyor. Buna ek olarak Gate.io, MXC gibi borsalarda listelenen Cocos coin bu borsalarda hesaplar açarak USDT paritesinde alınıp satılabilir. Bu borsalar arasında ise işlem hacmi en yüksek borsa olarak Binance bizleri karşılıyor.

Cocos Coin Fiyatı

Yaşanan %30-40’lık artışın ardından Cocos coin fiyatı da oldukça merak edilene huşulardan biri haline geldi. Sabah saatlerinde 0,87 cent seviyelerine ulaşmış olsa da şu an da yaklaşık olarak 0,80 cent civarlarından işlem görmeye devam ediyor. Cocos coin ATH değerine baktığımız zaman da Binance borsası üzerinde en yüksek değerin 1,87 dolar olduğunu görmekteyiz. İşlem hacminde yaşanacak bir artış ile yeni bir ATH denemesinin olması da kaçınılmaz olabilir.

Cocos Coin Yorum

Cocos coin geleceği gibi Cocos coin yorum da merak edilenler arasında. Proje olarak bakıldığı zaman yeterli altyapıya ve desteğe sahip olduğunda önü açık bir proje olarak bizlerin karşısına çıkmaktadır. Gelişen ve değişen dünya da oyun sektöründe hızla gelişmekte de değişmektedir. Cocos-BCX, de değişen bu oyun sektörüne yeni bir soluk katmayı ve blok zincir tabanlı oyunlarda öncü olmayı hedeflemektedir.

cocos coin geleceği

Cocos coin kısa süre önce kripto para dünyasına dahil olmasına rağmen işlem hacmi olarak en büyük borsalardan biri olan Binance de listelenmiş olması da oldukça öneli bir avantaj olarak karşımıza çıkmaktadır. Bütün bu etmenler göz önüne alındığında Cocos-BCX projesi doğru adımları attığı ve doğru pazarlama stratejisini hayata geçirdiğinde gelecekte adından çok daha söz ettirecek gibi duruyor.

Cocos Coin Geleceği içeriğinin yanı sıra daha birçok içeriğe erişmek için bizleri İNSTAGRAM’da ve TELEGRAM’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürede ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap