1. Ana Sayfa
  2. Altcoinler

Coin98 Geleceği 2021 – C98 Alınır Mı?

Coin98 Geleceği 2021 –  C98 Alınır Mı?
+ -

Son zamanlarda yaşadığı ani yükselişlerle çok daha sık karşımıza çıkan Coin98 birçok yatırımcının odak noktası haline geldi. Temel analizinin önem kazandığı şu sıralarda hep beraber C98 nedir? Coin98 geleceği, C98 kim tarafından geliştirildi? konularının detaylarına göz atalım.

2021 yılının Temmuz ayında Binance Launchpad kısmında yer alan C98 projesi kısa sürelerde çok fazla yatırımcıya da ev sahipliği yaptı. Piyasada yer almasının üstünden çok geçmemesiyle birlikte yatırımcıların C98 geleceği hakkında ve alınıp alınmayacağı konusunda merak uyandırmaya devam ediyor. Bu kadar yeni olan bir projenin geçmişi incelenemeyeceğinden proje ekibi, projenin amacı ve yapacakları geliştirmeler büyük önem taşıyor.

Coin98 Nedir?

Coin98 nam-ı diğer C98, çok sayıda blok zincir teknolojisini desteklemesiyle bilinmekte ve bu özelliği de onu benzersiz yapmaktadır. Birtakım ürün paketleri sayesinde geleneksel finansın, merkezi olmayan finansmana (DeFi) ağ geçidi sağlamayı amaç edinen zincirler arası bir likidite protokolüdür. Bünyesinde yer verdiği “Space Gate” yani zincirler arası köprü ağların arasında takas ve aktarım sağlamaktadır. DeFi ekosistemine erişimi kolaylaştıran platform ETH, SOL, AVAX gibi daha birçok ağı desteklemekte ve zincirler arası geçiş olanağı sunmaktadır.

Piyasaya yeni sürülen projelerde temel analiz için roadmap (yol haritası) ve whitepaper yatırımcıların dikkat etmesi gereken noktalardan. Coin98’in yatırımcılarına gösterdikleri yol haritası planlarında ise launchpad, ödünç alma ve borç verme platformu, türev piyasası ve NFT piyasası geliştirme planları mevcut. Bu gibi planların yerine getirilmesi durumunda zamanla kripto para birimine olan güven artacak, çok daha fazla yatırımcı da yatırımlarında C98’e yer verecektir.

Coin98 Kurucusu Kim?

Coin 98 kurucusu Thanh Le, CEO görevinde de Vinh The Nhyuyen bulunmaktadır. CTO tarafına baktığımızda da Khiem Dang projede bu görevi üstlenmiş. Thanh Le C98’in kuruculuğunun yanı sıra Alpha Finance, Band Protocol, Thorchain ve çok daha fazlasında ilk yatırımcıdır.

Girişimlerinin araştırılması, yaptıkları ve yönetim kadrosu yapılacak olan yatırıma güven duymamız için önemli bir etmen. Bu yüzden de Coin 98 kurucusu, amacı ve proje ekibi gibi birçok faktör yatırımlarda önem arz edebiliyor.

Coin98 Geleceği

Coin98 Geleceği – C98 Gelecek Vadediyor Mu?

Bir kripto para biriminin geleceği kadar geçmişi de önemlidir. Teknik analizlerde grafiklere bakılırken, geçmiş hareketleri de önemli olduğu gibi projenin geçmişte yaptıkları da yatırımcı için dikkat etmesi gereken noktalardan sadece birisi. Coin98 (C98) piyasadaki yerini yeni yeni göstermektedir. Bu yüzden geçmişine bakmak mümkün değildir, bu yüzden yorumlarda bulunmakta bir o kadar zor oluyor.

Hali hazırda riskli olan bu yatırım araçların teknik analizi kadar temel analizi de göz ardı edilmemelidir. Bu yüzden proje yeni olduğundan teknik dokümanlarına, roadmap yani yol haritasına bir nevi yapmayı düşündükleri planlarına bakılabilir. Bu planlar Coin98 geleceği hakkında daha fazla yorumda bulunabilmemizde yardımcı olacaktır.

Coin98 Geleceği

Coin98 Yorumları

Kripto para araştırmalarında yatırımcıların önemsediği faktörlerden biri de o kripto paranın yorumlarıdır. Uzman analistler tarafından yapılan yorumlar bilgi verici olsa da yatırımcıların körü körüne işlem açmasını gerektiren yorumlar olmamalıdır. Kendi temel ve teknik analizinizi tecrübeleriniz doğrultusunda gerçekleştirmelisiniz. Hali hazırda yeni bir coin olmasından kaynaklı Coin98 yorumları için fazla örnek mevcut değil.

Aynı proje amacının bulunduğu kripto para birimlerinin olması da yatırımcıların C98 hakkında ne gibi farklılıkların olabileceği konusunu ortaya çıkarıyor. Toplam ve maksimum arzın 1 milyar olduğu C98’de içeriğin yazıldığı sırada ise 185 milyon+ dolaşan arz mevcut.

Coin98 ATH Değeri

C98 piyasaya sürüldüğünden kısa bir süre sonra 2.01$ ile ATH değerine ulaştı. Bu ATH değerini ise 24 Temmuz’da gerçekleştirdi. İçeriğin yazıldığı sırada ise1.49$’dan işlem görmektedir.

Coin98 Geleceği

Coin98 Fiyatı – 1 C98 Kaç TL?

İçeriğin yazıldığı sırada Coin98 fiyatı 1,49$’dır. Güncel fiyat bilgisi için aşağıdaki grafikten de faydalanabilirsiniz. Aşağıdaki grafik ve grafikte yer alan veriler 3. veri sağlayıcıları tarafından sağlanmaktadır. Gecikmeler olabileceğinden ticari amaçlı kullanılmamalıdır.

Coin98 (C98) Alınır Mı?

Binance gibi işlem hacmi çok fazla, diğer borsalara nazaran daha geniş yatırımcı kitlesinde listelenmesi onu cazip kılan faktörlerden bir tanesi yapıyor. Bunun haricinde yeni bir kripto para birimi olması yatırımcıların daha fazla çekinmesinde etkili. Bu yüzden çok daha iyi araştırma yapılmalı, teknik dokümanları iyice incelenip proje ekibine de göz atılmalıdır.

Piyasanın ayı ya da boğa sezonunda olması, Bitcoin hakimiyeti ve hareketleri gibi dış faktörlerde C98 gibi diğer kripto para birimlerinin alışında kontrol edilmesi gereken etmenlerdendir.

Coin98 geleceği gibi daha fazla içerik için bizleri İnstagram’da ve Telegram’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürelerde ulaşabilirsiniz


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap