1. Ana Sayfa
  2. Altcoinler

COTI Coin Geleceği 2021 – COTI Alınır Mı?

COTI Coin Geleceği 2021 – COTI Alınır Mı?
+ -

Kripto paralardaki çeşitliliğin hız kazanması beraberinde farklı amaçlar ve kalitelerde projelerin oluşmasına neden oldu. Bu kripto paralardan biride COTI’dir. Geçtiğimiz yıllarda COTI, multiDAG, Evrensel ödeme çözümü (UPS) ve ödeme ağ geçidi gibi önemli teknolojik başarılarda bulundu. Ayrıca; Cardano Vakfı, Recruit, Chainlink ve Xangle gibi şirketlerle ortaklıklar gerçekleştirdi. COTI coin geleceği 2021, 2022 ve diğer senelerde nasıl olacağı merak konusu haline geldi.

COTI coin, içeriğin yazıldığı sırada da yaşadığı yükselişle adından sıkça bahsettirmeye ve çok daha fazla yatırımcının portföylerinde COTI coine yer vermesinde etkili oldu. Bir kripto paranın temel analizi gibi birçok faktör yükseliş ve düşüşlerinde, projenin kalitesinde geleceği hakkında yorumlarda bulunabilmemizde yardımcıdır. Bu yüzden gelin hep beraber COTI coin nedir, COTI coin yükselir mi? gibi konulara göz atalım…

COTI Coin Nedir?

COTI, kuruluşların kendi ödeme çözümlerini oluşturmalarında yardımcı olmasının yanı sıra herhangi bir para birimini dijitalleştirmelerini sağlayan ilk kurumsal sınıf fintech platformu olarak bilinmektedir. Sabit para birimi olan stable coinlerin ihraççıları, tüccarlar, tüketiciler ve hükümetlerin kullanabilmesi adına tasarlanmış protokollerden biridir.

COTI pay ile ön plana çıkan COTI ağı, 2017 yılının başlarında kurulurken staking platformunu 2020 yılının Ocak ayında piyasaya sürdü. Büyük firmalarla çalışmış bir ekip kadrosunun bulunması onun başarı potansiyelini arttıran faktörlerinden biri yapıyor.

COTI ekosisteminde dört katılımcı bulunmaktadır: son kullanıcılar, tüccarlar, aracılar ve düğüm operatörleri. Bu sistemde de işlemlerin tamamlanması için işlemin doğrulanması gerekir. Ağ kullanıcısının sayısına göre de bu işlemlerin çok daha hızlı gerçekleşebilme olanağı bulunmaktadır.

COTI ekosisteminde farklı amaçlarla kullanılabilen yerel para birimi COTI; ağdaki ücretlerin ödenmesinde, arabulucu ödemelerinde, alış satış gibi ticareti kolaylaştırmaktadır.

COTI Coin Geleceği

COTI Coin Kurucusu

Samuel Falkon, COTI’nin kuruculuğunu üstlenen isimdir, iş geliştirme kısmından sorumludur. Samuel, aynı zamanda Citigroup’un da kurucu ortağıdır. Bunun haricinde Paywize’in baş gelir Sorumlusu ve Gil Scott Ltd’nin kurucusudur.

David Assaraf COTI coin kurucu ortaklarındandır. Önemli bankalardan HSBC’nin baş iç denetçiliği görevini yapmıştır. Bu gibi daha birçok finans alanında çalışmalar yapmış, tecrübe edinmiş isimdir.

COTI Coin Geleceği | COTI Coin Gelecek Vadediyor Mu?

Bir kripto paranın geleceği kadar geçmişi de önemlidir. Köklü olması, geçmişinde yaptığı anlaşmalar gibi birtakım etmenler yatırımcı için gelecek vadedip vadetmediği konusunda yardımcı olmaktadır. COTI pay platformunun her geçen gün çok daha fazla kullanıcıya ulaşması beraberinde ekosistemin de daha başarılı olabilmesinde etkili olabilir.

Yapılan röportajda; COTİ hem fiat hem de kripto para piyasasındaki ödemeleri destekleyecek hızlı işlem sağlayan, güvenli ve ölçeklenebilir bir sisteme olan ihtiyacın fark edilmesiyle ortaya çıkarıldığı belirtilmektedir. Diğer birçok kripto paranın da sağladığı avantajlardan birini kullanıcılara sunmaktadır. Bu avantajı ile kullanıcının sabit madeni paralarını oluşturmasında yardımcı faktördür.

COTI Coin Yükselir Mi?

COTI coin yükselir mi? sorusunun cevabını verebilmek için kısa vade ya da uzun vade de farklı yorumlarda bulunulabilir. Bu yükselişlerinin devamını gelebilecek olması, birçok yatırımcının o kripto paraya sıkça portföyünde yer vermesi önemli bir etmen. Bu yüzden de yatırımcılar iyi bir teknik analiz ile temel analizden faydalanmalıdır. Temel analizi yaparken bir kripto paranın roadmap dediğimiz yani yol haritası iyice incelenmelidir.

Her geçen gün sayısını arttıran kripto paralar arasında seçim yapmak zor olsa da aralarında başarılı olan ya da olabilecekleri ayırmak çok da zor olmasa gerek. Bu yüzden bir kripto paranın geçmişi, hedefleri, whitepaperı ve daha fazlası o kripto para kalitesi ve yükselişi hakkında bizlere ipuçları sağlamaktadır.

COTI Coin Geleceği

COTI ATH Değeri

ATH, all time high kavramının kısaltılmış halidir. Tüm zamanların en yüksek değeri anlamına gelmektedir. COTI’nin kısa sürelerde çok yüksek işlem hacimlerine ulaşması ve değer kazanmasıyla eski ATH değerine tekrardan yaklaşmayı başardı. COTI coin, ATH değeri 23 Mart 2021 tarihinde 0.573 Dolar’dan işlem görerek tüm zamanların en yüksek değeri haline geldi.

COTI Coin

COTI Coin Fiyatı – 1 COTI Kaç TL?

Ekonomi, finans alanında tecrübelere sahip yönetim kadrosu ile öne çıkan COTI geçtiğimiz günlerde birçok yatırımcıyı sevindirecek yükselişler yakaladı. Çok daha fazla yatırımcıya ev sahipliği yapan ve işlem hacminin de artmasında etkili olan yükselişle beraber yatırımcılar için merak konusu haline geldi.

COTI coin fiyatı içeriğin yazıldığı sırada 0.3742$ değerinden işlem görüyor. Bu da 3.12 TL’ye tekabül etmektedir. Güncel fiyat için aşağıda yer alan grafikten faydalanabilirsiniz. Grafik ve grafikteki veriler 3. veri sağlayıcıları tarafından sağlanmaktadır. Bu yüzden birtakım gecikmeler yaşanabilir. Bu yüzden ticari amaçla kullanılmamalıdır.

COTI Coin Alınır Mı?

Yatırımcıların kafasında sık sık soru işareti oluşturan konulardan biri de COTI coin alınır mı? sorusudur. Bu soruyu cevaplandırmak için ilk olarak yatırımcı güncel verilerden faydalanması gerektiğinin bilincinde olmalıdır. Teknik analizin çoğu zaman tek başına yeterli olmadığını görebilmekteyiz. Bu yüzden yatırımcı elinden geldiğince diğer dış faktörleri de göz önünde bulundurmalıdır. İşlem hacmi, kripto paralar hakkında çıkan olumlu ya da olumsuz haberler, COTI coin temel analizi, güncellemeleri ve yaptığı ortaklıklar gibi çok daha fazlası zaman zaman etkisini göstermektedir.

COTI platformu, kolayca fintech ürünleri oluşturabilmesinde, COTI pay ile çevrimiçi ya da çevrimdışı bir şekilde ödemeler gerçekleştirebilmesinde ön plana çıkmaktadır. Ayrıca tüccarlar ve tüketiciler gibi farklı kitle için farklı hizmetler ve araçlar da sunmaktadır.

Whitepaper içerisinde yer alan bilgiler ve veriler, sunduğu hizmet ve çok daha fazlası COTI coin alınır mı? sorusunun cevabının verilebilmesinde önemli noktalardandır. Başarılı bir yatırım için dikkatli bir şekilde whitepaper incelenmeli, yaptığı anlaşmalara göz atılmalıdır. Bu gibi faktörler bizlere yaptığımız yatırımlarda avantaj sağlayacak, bir nebze de olsa yatırımdaki riski azaltacaktır.

COTI coin geleceği içeriğimize benzer incelenmesini istediğiniz kripto paraları bizlere belirtebilirsiniz. Bizleri TELEGRAM ve İNSTAGRAM üzerinden takip ederek en kısa sürede, güncel haberlerden haberdar olabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap