1. Ana Sayfa
  2. Altcoinler

DAR Coin Geleceği – 0.023 Sentten 3 Dolara!

DAR Coin Geleceği – 0.023 Sentten 3 Dolara!
+ -

Dar coin geleceği yaşanan aşırı derecede artışın ardından oldukça merak edilmeye başlandı. Binance tarafından listelenmesinin ardından %13900 seviyelerin de bir değişim yaşayan Dar coin oldukça dikkat çekmeyi başardı. Bu artış ile sadece Dar coin geleceği değil Dar coin nedir? Dar coin alınır mı gibi sorularda kripto para yatırımcıları arasında oldukça merak edilmeye başlandı.

Binance verilerine baktığımız zaman 0,023 sent seviyelerinden işleme başlayan Dar coin 16,79 dolar seviyelerine kadar bir mum fitili oluşturduğu direkt göze çarpıyor. Daha önce Binance Twitter hesabından yaptığı bir açıklamaya göre 28 Ekim tarihinden itibaren Dar coin 30 gün boyunca BNB ve BUSD üzerinden stake edilebilecek.

dar coin geleceği

DAR Coin Nedir?

Mines of Dalarnia’ın kısaltması olarak karşımıza çıkan Dar coin hakkında birçok şey merak edilmektedir. Bunlar arasında, Dar coin geleceği ifadesinin ardından en çok merak edilen bir diğer soru ise Dar coin nedir, bu yazımızda sizlere Dar coin hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Mines of Dalarnia (DAR) Binance Launchpool tarafından tasarlanmış ve hazırlanmış 23. projedir. Mines of Dalarnia (DAR) özünde Binance Chain üzerinde oynanan bir macera, aksiyon oyunudur. En büyük özelliği oyunun oynadıkça kazandıran bir yapıda olmasıdır.

Oyuncular, düşmanlarla savaşır ayrıca nadir kalıntılar ve eserler de ararlar. Bunları yaparken MoD evreninin sırlarını ortaya çıkarmak için becerilerini ve donanımlarını geliştirerek çeşitli oyun içi öğelerine ihtiyaç duyarlar ve bu öğeleri geliştiriler. Tüm öğeler ve eylemler, merkezi olmayan yönetim ile blok zincirine kaydedilir. Ana mantık ise şu şekildedir: Nadir mineraller toplayın, ekipmanınızı yükseltin, rekabet edin ve ödülleri kazanın. Kazanılan ödülleri takas edebilmek veya satmak içinde bir NFT pazarına sahiptir.

Oyundaki tüm varlıklar şu şekilde temsil edilir: Takas edilemez jetonlar ve açık pazarlarda ihraç edilebilir ve alınıp satılabilir. Oyun içi işlemlerin tümü, merkezi bir taraf olmadığından emin olmak için blok zincirine kaydedilir.

DAR Coin Özellikleri – DAR Coin Geleceği 2022

  • Oyun içi para birimi: Oyuncular, piyasada yer alan oyun içi varlıkları satın almak ve kiralamak için Dar coini kullanabilir.
  • Oyna-kazan teşvikleri: Oyuncular, oyun içi görevlerden topladıkları oyun içi öğeleri satarak veya yarışmalarda kazanarak dar coin kazanabilirler. Ek olarak, oyun içi arazilere sahip olan oyuncular, bunları keşfetmek için diğer oyunculara kiralayarak bunlardan bir kiralama ücreti alabilirler.
  • Yönetim: DAR coin sahipleri, arazi ekonomisi, madenci politikaları ve oyun geliştirmenin diğer bileşenlerine karar verme tekliflerine oy vererek oyun içi işleyiş hakkında söz sahibidirler.
  • Stake ödülleri: Kullanıcılar, daha fazla oyun özelliği ve içeriğine ve ayrıca coin ödüllerine erken erişim için DAR’ı stake edebilirler.

DAR Coin Fiyatı

Dar coin fiyatı da yaşanan gelişmelerin ardından en çok merak edilen ifadelerden biridir. Binance listelenmesinin ardından çok aşırı derece de bir yükselme yaşayan Dar coin yazıyı sizlere yazdığımız sıralar da yaklaşık olarak 3,09 seviyelerinden işlem görmektedir. İlk listelenmenin ardından bu şekilde fiyatlanan Dar coinin gelecek haftalarda nasıl fiyatlanacağı ise oldukça merak uyandırıyor. CoinMarketCap verilerine baktığımız da toplam ve maksimum arzının 800.000.000 olduğunu görüyoruz. Buna ek olarak dolaşımda olan miktarın ise 123.200.000 seviyelerinde olduğunu görmekteyiz.

DAR Coin Yorum? DAR Coin Alınır Mı?

Mines of Dalarnia iki farklı oyun moduna sahiptir. Bunlardan birincisi Mining oyunudur. Mining Oyunu: Oyuncunun karakteri direkt olarak kontrol ettiği ve ilerlemeli olarak bir arsa boyunca yönlendirdiği, çeşitli blokları kazarak oyun içi itemleri topladığı 2D platform oyunudur. Toplanan mineraller daha sonrasında karakter gelişimi için kullanılır. Aynı zamanda oyunun diğer modu olan emlak oyununda bir arsa kiralamak ve rafineri yapmak için de kullanılabilir. İkinci mod olan emlak oyunu ise oyuncuların, başkaları için de madencilik yapmasına olanak tanıyan arsaları satın alıp kiralayabildiği bir yönetim olarak karşımıza çıkıyor.

dar coin geleceği

CoinMarketCap’te piyasaya çıkmadan önce yaklaşık olarak 162.000’den fazla izlenme listesinde bulunan DAR coin piyasaya sürüldükten sonra da bu şekilde bir tepki alması ve fiyatının oldukça iyi seviyelere gelmesi beklenebilir.

NFT oyun pazarı, Axie Infinity (AXS) gibi oyunların 1 milyar doları geçmesi ve tokeni AXS’in (son zamanlarda) 150 doları geçmesiyle bu alanda yapılacak projelerin muazzam bir potansiyeli olduğunu gösterdi. Buna ek olarak Hacim olarak dünyanın en büyük borsalarından biri olan Binance’de listelenmeye başlaması da Dar coin alınır mı veya dar coin gelecek vadediyor mu sorularına olumlu cevap vermek için de yeterli.

DAR Coin Geleceği – 0.023 Sentten 3 Dolara! içeriğin yanı sıra daha birçok içeriğe erişmek için bizleri İNSTAGRAM’da ve TELEGRAM’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürede ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap