1. Ana Sayfa
  2. Haberler

eFIN Köprüsü 6 Eylül’de Başlıyor

eFIN Köprüsü 6 Eylül’de Başlıyor
+ -

eFIN köprüsü 6 Eylül’de başlıyor. Sıfırdan geliştirilen eFIN köprüsü 6 Eylül’de başlıyor. eFIN yeni nesil, merkezi olmayan ekosisteme değer katan yeni hizmetler ve ürünlerle eskisinden daha güçlü bir şekilde geri döndü.

Birkaç yeni gelişme kullanıcıların kullanımına sunulacak. eFIN, ekosisteminin birlikte çalışabilirlik yeteneklerini artmış olarak karşımıza çıkıyor. Tüm kripto varlıkları alım satım ihtiyaçları için tek noktadan merkezi olmayan bir borsa haline gelmesine yardımcı olacak bir araç sunuyor. Bütün bu gelişmeler ile birlikte eFIN köprüsü 6 Eylül’de başlıyor.

eFIN Köprüsü

eFIN, 6 Eylül’de farklı blok zincir ağları arasında dijital bir köprü olan eFIN Bridge’i piyasaya sürmeye hazırlanıyor. 6 Eylül’de yapılacak tanıtım ile eFIN, düşük ücretler ve daha büyük ödüller ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kullanıcılar gerçek birlikte çalışabilirliği elde etmeye bir adım daha yaklaşmış olacak. eFIN Bridge, piyasaya sürülmeden önce, gelişmiş yetenekleri nedeniyle kullanıcılarda bir heyecan yarattı.

eFIN Köprüsü Nedir? eFIN Köprüsü 6 Eylül’de Başlıyor!

eFIN köprüsü nedir? eFIN’in üzerinde çalıştığı yerel blok zincir ağını geliştirdi. eFIN kendi içinde yerel tokenlere ve WeFIN madeni paraları olarak BSC eşdeğerlerine sahip olan vesayet altına alınan bir multisig çözümüdür. Ancak kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlamak için eFIN, eFIN yerel blok zinciri ile Binance akıllı zincir arasında bir köprü geliştirerek ekosistemi çok zincirli bir çözüme dönüştürdü. Bu şekilde kullanıcılar için daha kolay bir hizmet sunulmuş oluyor.

Multisig: Multisig, iki ve daha fazla kullanıcının bir grup olarak dokümanları imzalamalarını mümkün kılan özel bir tür dijital imza olan çoklu-imza anlamında kullanılır. Yani bir çoklu imza, birden fazla eşsiz imzanın kombinasyonu ile oluşturulur. Multisig teknolojisi kripto para dünyası içinde kullanılmaktadır fakat altta yatan fikir Bitcoin’in yaratılmasından çok daha öncelere dayanır.

eFIN Köprüsü, dijital varlıkların iki blok zinciri arasında ileri geri hareketini sağlar ve kullanıcıların yerel Bitcoin özelliklerinden ve BSC üzerindeki akıllı sözleşmelerden aynı anda yararlanmalarına yardımcı olur.

eFIN Bridge’in bir başka harika kullanımı, ekosistemin gelecekte küçük bir ücret karşılığı ile daha fazla blok zincire bağlanmak için Binance Bridge API’sini kullanmasına izin veren ölçeklenebilirliğidir. Ethereum Ağı ile başlayarak, eFIN Bridge, kullanım durumlarını artırmaya yardımcı olacak 3 protokollü bir yapı oluşturacaktır. Ethereum Ağının yanı sıra eFIN Bridge, evrensel bir köprü olmak için Bitcoin ve Litecoin zincirleriyle de bağlantı kurmaya hazırlanıyor.

eFIN Köprüsü

eFIN köprüsü 6 Eylül’de başlıyor. eFIN Bridge’in piyasaya sürülmesiyle birlikte, eFIN Mobile cüzdanının yetenekleri de optimize edilecek ve kullanıcılara farklı blok zincirlerinde bulunan dijital varlıklarını tek bir yerde saklama, ticaret yapma, satma ve satın alma olanağı verecek.

eFIN Bridge, eFIN ekosistemi için Binance Akıllı Zincirinde eFIN madeni paraları takas etme yeteneği de dahil olmak üzere birkaç yeni kullanım alnını da açmış olacak. Kullanıcılar, eFIN Bridge’i kullanarak eFIN jetonlarını WeFIN jetonları ile kolayca değiştirebilecek ve ardından WeFIN jetonlarını Binance Akıllı Zincirinde takas edebilecekler. eFIN DEX’i kullanmak, kullanıcılardan herhangi bir ücret talep etmeyecektir. Ancak, kullanıcılar eFIN’i WeFIN’e dönüştürdüklerinde, eFIN ağ ücretlerini ödemek zorundadırlar. Kullanıcılar WeFIN’i eFIN’e dönüştürürse, gaz ücreti ödemeleri gerekir.

eFIN Ekosistemi Genişliyor

Şu an eFIN ekosistemi, eFIN Bridge, eFIN Coin, eFIN DEX, eFIN Swap, eFIN Mobile Wallet ve WeFin (Wrapped eFIN Coin) dahil olmak üzere güçlü ürün seti ile karşımıza çıkıyor.

eFIN Köprüsü

eFIN, merkezi finans ve merkezi olmayan finansın işlevlerinin sınırlarını birleştiren teknoloji devrimi niteliğinde bir platformdur. Şirket bu devrim niteliğinde platformu kurmak için, odak odaklı bir yaklaşım ve benzer düşünen ortaklardan oluşan bir ağ kullanarak başarıyor. eFIN, günlük ödemeler için kripto para kullanımını daha erişilebilir hale getiriyor ve aynı anda toplu olarak benimsenmesini teşvik ediyor.

Bizleri İNSTAGRAM’da ve TELEGRAM’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürelerde ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap