1. Ana Sayfa
  2. Haberler

El Salvador Başkanından 2022 BTC Tahmini

El Salvador Başkanından 2022 BTC Tahmini
+ -

El Salvador ve başkanı Nayib Bukele sık sık kripto para gündeminde yer alan isimlerden olmaya başladı. Bunun başlıca sebepleri bileceğiniz gibi kripto parayı resmi para birimi olarak kabul eden ilk ülke olmasıdır. Bununla da kalmayıp sık sık yaptığı alımlar, olumlu yorumları sonucunda piyasa yatırımcıları tarafından onu sevilen isimlerden biri yapıyor. El Salvador başkanından 2022 BTC tahmini ile de gündemde epey bir yer edindiği söylenebilir.

Son zamanlarda kripto para piyasası durgun. Bu süreçte bazı kripto para birimleri ön plana çıkmayı ve ani yükselişler yaşasa da genel itibariyle yatırımcıların memnun olmadığı zamanlar denebilir. Piyasada sık sık olumlu haberler yayılsa da beklenen etki halen görülmüş değil.

El Salvador Başkanından 2022 BTC Tahmini

Son zamanlarda kripto para piyasasında önemli bir yere sahip olan küçük ülkelerden biri El Salvador başkanı Bukele 2022 yılı için BTC tahmininde bulundu. Bukele’ye göre Bitcoin yıl içerisinde 100 Bin Dolar’a ulaşacak.

El Salvador Başkanından 2022 BTC Tahmini

Bitcoin 100.000 Dolar’a ulaşacak şeklinde açıklamada bulunan Nayib Bukele’nin haricinde bu fiyat tahmininde bulunan daha birçok isim mevcut. 100.000$ fiyatı Bitcoin için uzun zamandır beklenen ve yakın zamanda gerçekleşeceği beklentilerine girilen fiyat değeri olmakta.

Bitcoin 100.000 Dolar’a Ulaşacak

Bu fiyat tahminin yanı sıra Bukele, 2022’de El Salvador’da “Bitcoin Şehri” projesinin inşasıyla da gündeme gelmişti. Bu projenin yıl içerisinde çalışmalarına başlanacağı, aynı zamanda El Salvador’un çıkaracağı Bitcoin tahvillerinin de çok fazla talep göreceği düşüncelerini de aktardı.

El Salvador Başkanından 2022 BTC tahmini gibi içeriklere en hızlı ulaşmak için bizleri İNSTAGRAM’da ve TELEGRAM’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürede ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap