1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Elon Musk ve Jack Dorsey Canlı Yayında Bitcoin Konuşacak

Elon Musk ve Jack Dorsey Canlı Yayında Bitcoin Konuşacak
+ -

Elon Musk ve Jack Dorsey canlı yayında Bitcoin konuşacak. Bu hafta yapılması planlanan Bitcoin konferansında Elon Musk’ın da canlı yayında konuşma yapacağı ifade ediliyor. Elon Musk’ın yanında Jack Dorsey ve Cathie Wood’da Bitcoin konferansında konuşma yapacak.

Elon Musk ve Jack Dorsey canlı yayında Bitcoin konuşacak

Bitcoin merkezli yapılacak “The ₿ Word” konferansı bu hafta gerçekleşecek. Konferans Elon Musk’ın katılımıyla onaylanmış oldu.

Elon Musk ve Jack Dorsey Canlı Yayında Bitcoin Konuşacak Mı Tartışacak Mı?

Tesla’nın CEO’su olan Elon Musk, 21 Temmuz Çarşamba günü saat 12:00 da başlayacak olan canlı yayında Square ve Twitter CEO’su Jack Dorsey ve Ark Invest’in kurucusu ve CEO’su Cathie Wood ile canlı bir konuşma yapacak. Konuşmanın içeriği tam olarak bilinmese de odak noktasının diğer kripto paralardan ziyade Bitcoin olacağı düşünülüyor.

Elon Musk ve Jack Dorsey canlı yayında Bitcoin konuşacak

Elon Musk ve Jack Dorsey canlı yayında Bitcoin konuşacak. Bu konuşmacılara ek olarak Cathie Wood da canlı yayına dahil olan kişilerden biri. Bu konuşmanın farklı görüşleri savunan kişilerin tartışmasına mı dönüşeceği yoksa bir konuda çözüm üretmek için bir konuşmamı olacağı ise kripto para yatırımcıları ve meraklıları için merak konusu.

 Elon Musk ve Jack Dorsey Canlı Yayında Bitcoin Konuşacak

Konferanstaki diğer sunucular arasında Square Crypto’dan Steve Lee ve Conor Okus; OKCoin’den Hong Fang; Chainalysis’ten Phillip Gradwell; MIT Dijital Para Birimi Girişimi’nden Dr. Neha Narula ve ARK Yatırım’dan Sam Korus,

Elon Musk ve Jack Dorsey canlı yayında Bitcoin konuşacak haberleri geçen ay sonların çıkmış idi ama net bir ifade ortada yoktu. Geçtiğimiz pazartesine kadar net bir şey ortada yok idi. Pazartesi günü yaşanan gelişme ile canlı yayında olacak konuşmacılar netlik kazandı.

Canlı Yayının Bitcoin’e Etkisi!

Önümüz de ki çarşamba günü yapılacak olan canlı yayında konuşulacak konuları direkt Bitcoin’i etkileyecek gibi görünüyor. Elon Musk’ın daha önce de birçok farklı spekülasyona sebep olduğu kripto para yatırımcıları tarafından biliniyor.

Elon Musk ve Jack Dorsey canlı yayında Bitcoin konuşacak

Çarşamba günü yapılacak olan canlı yayında Bitcoin için yapılan olumlu konuşmaların veya olumsuz konuşmaların fiyatı etkileyebileceğini ifade etmek yanlış olmaz. Herhangi bir olumsuz konuşma Bitcoin’de fiyatın düşmesine sebep olacağı gibi olumlu bir konuşma da aksine fiyatın çıkmasına sebep olabilir.

Bizleri TELEGRAMDA takip ederek son dakika kripto haberlerini ve harika analizleri öğrenme fırsatı yakalayın.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap