1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Emlak Şirketi Bitcoin ile Ödeme Alacak

Emlak Şirketi Bitcoin ile Ödeme Alacak

Emlak Şirketi Bitcoin ile Ödeme Alacak

New York da hizmet veren bir emlak şirketi bitcoin ile ödeme alacak. Manhattan’ın doğu yakası’ndaki emlak şirketi Bitcoin ile ödeme alacak. Yapılan açıklama ile emlak şirketi kat mülkiyeti için ödeme olarak Bitcoin’i kabul etmeye hazır olduğunu ifade ediyor.

Magnum Real Estate emlak şirketi Bitcoin ile ödeme almak için her şeyin hazır olduğunu ifade ediyor. 385 First Avenue’da yer alan bina, Manhattan’ın Doğu Yakası’nda bulunuyor. Anahtar teslim daireleri olan proje Bitcoin ile satışlara başlıyor. 29 milyon dolarlık proje de başlayacak olan Bitcoin ile ödeme alma işlemi kripto paralar ile ticaret tarihinde yerini almaya hazırlanıyor.

Magnum Real Estate Emlak Şirketi Bitcoin ile Ödeme Alacak!

Magnum Real Estate, emlak şirketi birinci sınıf gayrimenkuller için kripto para kabul eden ilk New York şirketi olma yolunda emin adımlar ile ilerliyor. Magnum Real Estate’in yönetici ortağı Ben Shaoul, şirketin kripto para birimlilerindeki yükseliş göz ardı etmeyerek kripto para yatırımcılarının da yatırımlarını farklı şekillerde değerlendirebileceğini ifade etti.

Emlak Şirketi Bitcoin ile Ödeme Alacak

Magnum Real Estate, emlak şirketi Bitcoin ile ödeme alamsının bir farklı bakış açısına göre şirketlerin de artık kripto paralara güvendiğini ifade ediyor. Emlak şirketi ödemeyi Bitcoin olarak alacak ve ardından aldığı ödemeyi şirket hesabına usd olarak yatıracaklarını ifade ettiler. Bu şekilde çözüm için BitPay ile ortaklık yaptıklarını da ifade edelim.

Magnum Real Estate, emlak şirketi Bitcoin ile ödeme almasının ardından BitPay’de açıklamalar da bulundu. BitPay’de yönetici olan Sonny Singh, emlak şirketinin bitcoin ile ödeme almasını bir dönüm noktası olarak ifade ediyor. Bu teklifinden heyecan duyduklarını ve kripto para biriminin gayrimenkulde bir ödeme şekli olarak uygulanabilir olduğunu kanıtlamaya yönelik bir adım olduğuna ve bunu başaracaklarını dile getirdi.

Miami’de İlk Satış!

Magnum Real Estate, emlak şirketinin daire listesinden önce Miami’de bulunan bir malikane vardı. Yaklaşık olarak 5067 metrekarelik bu malikane 22,5 milyon dolara satıldı. Malikanenin sahipleri bu satış karşılığın da kripto para almayı kabul etti ve dünya tarihin de kripto para biriminde satılan en pahalı mülk haline geldi. Bu yaşanan gelişmelerin ardından daha çok bu şekilde daire veya farklı mülkler satıldığını göreceğiz gibi.

Bizleri İNSTAGRAM’da ve TELEGRAM’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürelerde ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Merhaba ben Bahadır Bektaş. Kriptonat sitesinin bir diğer yöneticisiyim. İlgi duyduğum kripto paralar ve teknolojileri hakkında araştırıp öğrendiklerimi siz değerli okurlarımız ile paylaşıyorum.

Yorum Yap