1. Ana Sayfa
  2. Analizler

Ethereum 10 Bin Dolar Olabilir!

Ethereum 10 Bin Dolar Olabilir!
+ -

Bir kripto para analistine göre Ethereum 10 bin dolar olabilir. Analiste göre 2021’in ikinci yarısında Ethereum’un 10 bin dolar ve üzerine çıkabileceği ifade ediliyor.

Kripto paraların, yatırımcılar arasında popüler olmasıyla birlikte, çeşitli sosyal medya uygulamalarında da binlerce hatta yüzbinlerce takipçiye, ulaşan kripto para analizi yapan hesaplar oluşmaya başladı. Bu hesaplar kimi zaman doğru analizler yapsa da birçoğu kripto para piyasalarına yeni giren bilinçsiz yatırımcıyı yanlış yönlendirebiliyor.

Twitter da anonim olarak analistlik yapan kaleo takma adıyla paylaşımlar yapan kripto para analisti ilginç tahminler de bulundu. Tahminlerine göre Ethereum 10 bin dolar ve üzerine çıkış yapabilir. Sadece Ethereum hakkında söylemler de bulunmayan analist Bitcoin için de ilginç tahminlere sahip.

ethereum 10 bin dolar

Ethereum 10 Bin Dolar! Bitcoin 100 Bin Dolar!

17 Ocak’ta kaleo takma adıyla bilinen kripto para analisti Ethereum ve Bitcoin için 2021’in ikinci yarısında oluşabilecek fiyatları paylaşmış idi. Paylaşıma göre Ethereum 10 bin dolar seviyelerine Bitcoin ise 100 bin dolar seviyelerine gelmesini öngörüyor idi. Kurumsal benimseme ile bunların olacağını da sözlerine eklemiş idi.

Paylaşımın da 2022-2023’e gelince kripto paralar da büyük bir çöküşün olacağını da ifade ediyor. Tahmine göre bu tarihler de Bitcoin’in 50 bin dolar altına ineceğini, Etherium’un da bin dolar altına ineceğini ifade ediyor. Kripto para piyasalarının iki önemli koninde bu denli bir düşüşün olduğu yerde diğer alt koinler de büyük bir çöküş ile karşı karşıya kalacağı ifade ediliyor.

Analistin tahminlerine göre bunların gerçekleşmesi muhtemel ama bu tahminlerinden olan Ethereum 10 bin dolar üzerine çıkması ve Bitcoin’in de 100 bin dolar üzerine çıkması 2021’in ikinci yarısında tutmayacak gibi duruyor.

Yapılan çıkış yönlü analizin tutmadığı ama düşme yönlü analizin ise gerçekleşmesinin daha muhtemel olduğunu ifade edebiliriz. Bugün ki piyasa durumuna baktığımız da Bitcoin’in 35 bin dolar seviyelerinden işlem gördüğünü son 24 saate göre de %0,83 civarında bir düşüş sergilediğini görebiliyoruz. Ethereum için günlük piyasa durumuna baktığımız da 2 bin dolar seviyelerinden işlem gördüğünü, son 24 saate göre de %2,28’lik bir artış sergilediğini ifade edebiliriz.

Bizleri TELEGRAMDA takip ederek son dakika kripto haberlerini ve harika analizleri öğrenme fırsatı yakalayın.

ethereum 10 bin dolar
ethereum 10 bin dolar

Yazar veya bu makalede adı geçen herhangi bir kişi tarafından ifade edilen görüşler ve seviyeler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır Finansal, yatırım veya tavsiye niteliğinde değildir. Kripto varlıklara yatırım yapmak veya alım satım yapmak, finansal kayıp riskiyle birlikte gelir.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap