1. Ana Sayfa
 2. Haberler
 3. Ethereum Kurucu Ortağı Kripto Para Dünyasından Çekiliyor

Ethereum Kurucu Ortağı Kripto Para Dünyasından Çekiliyor

Ethereum Kurucu Ortağı Anthony Di lorio

Bitcoin’den sonra dünyanın en büyük 2. kripto para birimi olarak Ethereum kabul edilmektedir. Fiyat, hacim ve piyasa değeri olarak en üst sıralarda yer alan Ethereum, geleceği güçlü ve popüler bir kripto para durumundadır. Binlerce kripto paraya ev sahipliği yapan piyasalar olsa da bazı kripto paralar kendini ayrıştırmış ve markalaştırmış durumda. Ethereum’da kendini markalaştırmayı başarmış en önemli paralardan biridir. Yatırımcısının çok fazla olması ve madenciliğinin çok yaygın yapılıyor olması bunu destekler nitelikte verilerdir.

Ethereum, Vitalik Buterin tarafından kurulduğu ve tasarlandığı bilinmektedir. Bilinenin aksine 8 kurucu ortağa sahip olan Ethereum, bir ortağını kaybetmek üzere gözüküyor. Ethereum’un 8 kurucu ortağından biri olan Anthony Di lorio, ortaklıktan ayrılacağını hatta kripto para piyasasından tamamen uzaklaşmak istediğini belirtmektedir. Kişisel güvenlik endişelerinin bulunduğunu söyleyen Anthony Di lorio, kripto para piyasasının güvenliksiz ve riskli olduğunu düşünmektedir.

Ethereum Kurucu Ortağı Anthony Di lorio, Kriptoyu Bırakıyor!

Anthony Di lorio

Ethereum kurucu ortağı Anthony Di lorio, ortaklıktan çekileceğini ve kripto piyasasından uzaklaşmak istediğini belirtmiştir. Bu alanda kendini hiç güvende hissetmediğini söylemesi ve kripto para piyasasının riskli olduğunu düşünmektedir. Bu süreçten sonra her hangi bir blockchain teknolojisine yatırım yapmayacağını ve yavaş yavaş ortaklıktan da tamamen çekileceğini belirtmektedir. Milyarder sınıfında yer alan Anthony Di lorio, gayrimenkullere yatırım yaparak geleceğini bu yönde şekillendirmek istemektedir. Kanada başta olmak üzere dünyanın büyük ülkelerinden gayrimenkuller satın aldığı bilinmektedir.

Dünyadaki sayılı milyarderlerden biri olduğu bilinen ve 2018 yılında Forbes’un milyarderler endeksine girmiştir. 1 milyardan fazla serveti olduğu bilinmektedir. Jaxx Liberty adlı kripto para cüzdanı geliştiricisi olan Decentral şirketinin de sahibi olan Di lorio, kripto para dünyasından çekileceğini söylemesi bu alanda yankı uyandırmış gibi gözüküyor. Kripto para yatırımlarını satmaya başladığı Di lorio, Kanada’nın ilk sıfır emisyonlu otomobili olacak Project Arrow üzerine çalıştığı bilinmektedir. Bu süreçten kendisini farklı alanlarda daha aktif olarak görebileceğiz gibi gözüküyor. Dünyanın en büyük 2. kripto parası olan Ethereum şu sıralar 1.821 dolar civarlarında fiyatlanmaktadır.

Bizleri TELEGRAM üzerinden takip ederek en kısa sürede, güncel haberlerden haberdar olabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Merhaba ben İsmail Bora. Kriptonat sitesinin bir diğer yöneticisiyim. Uzun zamandır ilgim olan ekonomi, borsa ve kripto ile ilgili bilgilerimi ve araştırmalarımı siz değerli kullanıcılarımız ile paylaşmak için buradayım.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

 1. 3 ay önce

  Kötü bir durum mu yoksa iyi bir durum mu acaba ?

  • İsmail Bora
   3 ay önce

   İyi veya kötü gibi bir yorum yapmak doğru olmayacaktır ama Ethereum gibi büyük bir projenin bu durumdan etkileneceğini düşünmüyorum. Popülaritesinin her geçen gün artmasıyla daha iyi yerlere gelebilir. Yorumunuz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir