1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Fenerbahçe Kripto Para Zengini Oldu! Bugünkü Dev Hasılat

Fenerbahçe Kripto Para Zengini Oldu! Bugünkü Dev Hasılat

Fenerbahçe kripto para zengini oldu

Geçtiğimiz günlerde Paribu işbirliği ile kendi kripto parasını ön satışa sunan Fenerbahçe kripto para zengini oldu. Fenerbahçe, tokenlerini yalnızca 30 saniyede satarak büyük bir rekora imza atarak büyük ses getirmişti. Saniyeler içerisinde milyonlarca tokenini satarak ön satışı sonlandırdı. Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, kripto para işinden Fenerbahçe’nin çok iyi kazançlar elde edebileceğini söylemişti.

Fenerbahçe ön satışa sunduğu tokenleri 1,5 saat içerisinde ve hafta içi satışa sunduğu tokenleri ise 30 saniye içerisinde tüketmişti. 2 seçenek ile satışa sunulan tokenler şu şekildeydi:

Seçenek 1: Bu seçenekte alacağınız token’ları 9 ay boyunca transfer edemez ve satamazsınız. Token’larınızın işleme açılmaya başlayacağı ilk tarih 15.05.2022‘dir. İlgili tarihten sonra 15 ay boyunca bu token’larınız eşit dağılımla işleme açılmaya devam edecektir. Bu seçeneğe ait her bir Fenerbahçe tokenin adeti 15 Türk lirasıdır.

Seçenek 2: Bu seçenekten alacağınız token’ları 13.08.2021’de Paribu’da FB/TL marketinin açılmasıyla işlemlerinizde kullanabilirsiniz. Bu seçeneğe ait her bir Fenerbahçe tokenin adeti 30 Türk lirasıdır.

Fenerbahçe Kripto Para Zengini Oldu

Fenerbahçe dev hasılat

9 Ağustos’ta ön satışı biten Fenerbahçe Token, bugün itibariyle Paribu borsasına listelenmeye başlamıştır. Saat 14.00 itibariyle yatırımcıların tokenlerini satabileceği veya satın alabileceği şekilde kullanıma açılmıştır. Fazla yüklenme sebebiyle yoğunluklar yaşansa da yatırımcılar tokenlerini satabilmekte. Saat 14.00 ile birlikte Fenerbahçe Token 42 lira ile açılış yapmıştır. Seçenek 2 yani 30 liradan satın alanlar bile kâr elde edebilmiştir. Saatler geçtikçe Fenerbahçe Token fiyatını artırmaya devam etmiştir. Şu sırakar 61 liradan işlem gören Fenerbahçe token, seçenek 1’e göre 4 kat, seçenek 2’ye göre ise 2 kat yükselmeyi başarabilmiştir.

Fenerbahçe kripto para zengini oldu. İşte dev hasılat resmi açıklama ile birlikte açıklandı.

9 Ağustos Pazartesi günü gerçekleştirilen resmi imza töreninin ardından Fenerbahçe Token ön satışı başlamış ve ön satışa sunulan Fenerbahçe Token’lar 1.5 saat içinde tükenmiştir.
 
Bu satıştan Kulübümüzün toplam hasılatı 436 milyon TL olmuştur.
 
Kulübümüzün 12 Ağustos 2021 tarihinde KAP’a yaptığı açıklama ile gelirimizin yüzde 75’ini kapsayan miktar kamuoyu ile paylaşılmıştır.
 
Bugün 14.00 itibariyle Paribu’da açılacak FB/TL paritesiyle Fenerbahçe Token alım satım işlemleri başlayacaktır.
 
Camiamızın yeni rekorların adı olacağına inancımız sonsuzdur.

Bizleri INSTAGRAM ve TELEGRAM üzerinden takip ederek en kısa sürede, güncel haberlerden haberdar olabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Merhaba ben İsmail Bora. Kriptonat sitesinin bir diğer yöneticisiyim. Uzun zamandır ilgim olan ekonomi, borsa ve kripto ile ilgili bilgilerimi ve araştırmalarımı siz değerli kullanıcılarımız ile paylaşmak için buradayım.

Yorum Yap