1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Fenerbahçe Paribu ile Anlaştı! Fenerbahçe Token Çıkıyor

Fenerbahçe Paribu ile Anlaştı! Fenerbahçe Token Çıkıyor
+ -

Büyüyen ve gelişen kripto para dünyasında yeni haberler bitmek bilmiyor. Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor, Bursaspor ve Göztepe gibi önemli spor kulüpleri kendi kripto paralarını çıkarmış ve taraftarlarına ayrıcalıklarını sunmuştu. Türkiye’nin en önemli kulüplerinden biri olarak kabul edilen Fenerbahçe, henüz bir kripto para çıkarmayarak yatırımcılarını merak içine sokmuştu. Beklenen haber sonunda geldi ve Fenerbahçe token çıkıyor! Bugün itibariyle gelen resmi haber, Fenerbahçe Paribu ile anlaştı yönünde. Kendi kripto parasını çok yakında çıkartacak olan Fenerbahçe, Paribu ile anlaştıklarını ve kripto para hakkında detayları paylaştı.

Fenerbahçe Paribu ile Anlaştı

Fenerbahçe Paribu ile Anlaştı

Kendi kripto parasını çıkarmak ve taraftarlarına sunmak için Paribu ile anlaşan Fenerbahçe, Token hakkında detayları paylaştı. 190.700.000 adet maksimum arza sahip olan Fenerbahçe Token ön satışa sunulacak. 9 Ağustos 2021 saat 09.00 ile 12 Ağustos 2021 saat 18.00 arasında Paribu üzerinden satışa sunulacak olan bu kripto para yatırımcılar tarafından merakla beklenmektedir. Türkiye’deki spor kulüplerinin neredeyse hepsi Chiliz altyapısıyla anlaşıp beraber tokenlerini piyasaya sürmüşlerdi. Fenerbahçe Spor kulübünün böyle bir anlaşması bulunmayıp Paribu ortaklığı ile piyasaya çıkacaktır.

Fenerbahçe Token, ERC-20 tabanlı olarak piyasaya çıkacaktır. Bu sayede Tokenlerinizi ERC-20 destekleyen tüm cüzdanlar arası aktarıp saklayabilir ya da kullanabilirsiniz.

Fiyatlar Belli Oldu!

Fenerbahçe Spor kulübü, kripto parasını 2 farklı yöntem ile satışa sunacaktır:

Seçenek 1: Bu seçenekte alacağınız token’ları 9 ay boyunca transfer edemez ve satamazsınız. Token’larınızın işleme açılmaya başlayacağı ilk tarih 15.05.2022‘dir. İlgili tarihten sonra 15 ay boyunca bu token’larınız eşit dağılımla işleme açılmaya devam edecektir. Bu seçeneğe ait her bir Fenerbahçe tokenin adeti 15 Türk lirasıdır.

Seçenek 2: Bu seçenekten alacağınız token’ları 13.08.2021’de Paribu’da FB/TL marketinin açılmasıyla işlemlerinizde kullanabilirsiniz. Bu seçeneğe ait her bir Fenerbahçe tokenin adeti 30 Türk lirasıdır.

Belirtilen tarihler arasında Paribu borsasından alabileceğiniz Fenerbahçe Tokenleri belirlenen tarihlerde satabilir ya da cüzdanlar arası aktarabilirsiniz. Paribu borsasından Fenerbahçe Token hakkında bilgi almak için buradan ulaşabilirsiniz.

Fenerbahçe Spor Kulübü bugün itibariyle konu hakkında resmi açıklamasını website’sinde paylaşmış durumda. Resmi açıklamaya buradan ulaşabilirsiniz.

Bizleri TELEGRAM üzerinden takip ederek en kısa sürede, güncel haberlerden haberdar olabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap