1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Kripto Para Borsası FTX Mercedes AMG Petronas F1 Takımı ile Sponsorluk İmzaladı

Kripto Para Borsası FTX Mercedes AMG Petronas F1 Takımı ile Sponsorluk İmzaladı

FTX Mercedes AMG Petronas F1 Takımı ile Sponsorluk İmzaladı

Kripto para borsası FTX Mercedes AMG Petronas F1 takımı ile sponsorluk imzaladı. Bugün yapılan açıklama ile duyurulan sponsorluk anlaşması dikkat çekti. FTX Mercedes AMG Petronas F1 takımı ile uzun sürecek bir sponsorluğa imza attı. Bu şekilde Formula 1’de yarışan takımlar da birer birer kripto para borsaları ile sponsorluk anlaşması imzalıyor. Birçoğumuzun da bildiği gibi kripto para borsası olan Bitci ile F1 takımı olan Mclaren’da sponsorluk anlaşması yapmış idi.

FTX Mercedes AMG Petronas F1 Takımı ile Sponsorluk İmzaladı

Kripto para borsası FTX Mercedes AMG Petronas F1 takımı ile sponsorluk imzaladı. İmzalanan anlaşmanın kaç yıl olduğu tam olarak açıklanmadı. Ancak alınan duyumlara göre yapılan anlaşmanın birkaç sezonu kapsayacak şekilde olduğu ifade ediliyor.

FTX Mercedes AMG Petronas F1 Takımı ile Sponsorluk İmzaladı

Kripto para borsası FTX’in logosunun hem otomobillerde hem de sürücülerde belirgin bir şekilde yer almasına kara verildiği de ifade edilen duyumlardan. 26 Eylül’de yapılacak olan Rusya Grand Prix’sinde kripto para borsası olan FTX ile yapılan sponsorluk anlaşmasının bir kısmının açıklanacağı ifade ediliyor.

FTX logosu Mercedes-Benz kamyonlarında, garajda ve ağırlama ve iletişim tesislerinde de yer alacak. FTX ayrıca, markasının F1’in küresel hayran kitlesine erişimini daha da genişletmek için pilotlar Lewis Hamilton ve Valtteri Bottas da dahil olmak üzere F1 ekibinin üyeleri ile de çeşitli etkinlikler yapabileceğini de ifade ediyor.

FTX Mercedes AMG Petronas F1 Takımı ile Sponsorluk İmzaladı

FTX ve Mercedes F1 takımı kurumsal sosyal sorumluluk girişimleri gibi girişimlerde de iş birliği yapmayı planlıyor. Bu duruma ek olarak da FTX Pay entegrasyonu ve NFT tahsilatı alanlarında da iş birliğine devam etmeyi planladıklarını da ifade ediyorlar.

F1 Takımları ve Kripto Para Borsaları

Bu yılın başlarında Crypto.com, F1 takımı Aston Martin Cognizant ile de ortaklık kurduğunu duyurmuştu. Bu ortaklığın içeriğine baktığımız zaman Crypto.com, Formula 1 ile 100 milyon dolardan fazla olduğu bildirilen beş yıllık bir sponsorluk anlaşması imzalamış olduğunu görüyoruz.

Kripto para borsası FTX, Miami Heat basketbol takımı ile 135 milyon dolar olmak üzere çeşitli spor organizasyonlarıyla bu tür anlaşmalara 300 milyon doların üzerinde harcama yaptı.

Bizleri İNSTAGRAM’da ve TELEGRAM’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürelerde ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Merhaba ben Bahadır Bektaş. Kriptonat sitesinin bir diğer yöneticisiyim. İlgi duyduğum kripto paralar ve teknolojileri hakkında araştırıp öğrendiklerimi siz değerli okurlarımız ile paylaşıyorum.

Yorum Yap