1. Ana Sayfa
  2. Nedir?

GLMR Coin Geleceği 2022 – Glimmer Coin’den 1 Günde %5700’den Fazla Artışı!

GLMR Coin Geleceği 2022 – Glimmer Coin’den 1 Günde %5700’den Fazla Artışı!
+ -

GLMR Coin Geleceği 2022. Glmr coin uzun ismiyle Moonbeam, zincirler arası entegrasyonu sağlayan Polkadot tabanlı bir parachaindir. Parachainler polkadot altyapısının ayrılamaz parçalarıdır ve birlikte işlem görürler. Moonbeam aynı zamanda Ethereum uyumluluğu da gözetmektedir.

Ağ kullanıcılarına birçok yeni özellikler sağlar ve ağları köprüler aracılığıyla Ethereum ve Bitcoin’e bağlar. Çift yönlü köprü hizmetleri sunan projelere ihtiyaç artmıştır. Çünkü ethereum ve bitcoin ağlarının birlikte çalışabilirlik özelliklerini sağlar, ayrıca merkeziyetsizdir.

Glmr Coin Nedir?

Geliştiricilere çok büyük yenilikler sunan Moonbeam, ethereum sanal makinesi kullanmaktadır. Kullandığı EVM sistemi sayesinde geliştiricilere daha az kodlama ile daha rahat erişimler sağlamaktadır. EVM sistemi ile web 3.0 dünyasına da katkılar sağlamaktadır. Maliyetler açısından değerlendirmek gerekirse minimuma yakın bir değerlemeye ulaşabildiklerini söylemek yanlış olmayacaktır.

glmr coin geleceği

Gmlr Coin Geleceği 2022

Glmr coin geleceği ve projelerini aratan birçok kripto para yatırımcısı vardır. Kripto para yatırımcıları özel projeler sağlayan coinleri araştırmaktadır. Glmr coin geleceği hakkında bizler de analizlerimizi yaptık. Moonbeam ekosistemi son derece işlevsel ve kullanılabilirlik açısından çok değerlidir.

Platformlarının tamamen merkeziyetsiz ve yeni özellikler sağlaması önümüzdeki süreçte kripto para dünyasına çok katkı sağlayacaktır. Akıllı sözleşmeler sağlaması da bir diğer olumlu özelliğidir. %5 enflasyon oranını hedefleyen glmr, bu enflasyondan sağlayacağı gelirleri tekrar projenin gelişimi için kullanacak.

Gelişimini desteklemek için gelen geliri doğru kullanıp projeyi desteklerlerse, 2022 yılında güzel fiyatları görebilir. Glrm coin alan yatırımcılar stake edebilirler. Stake edilmesi geleceğe yönelik olumlu etkilerin görülebileceğine dair umutları yeşertmektedir. Stake edilebilen coinler ileride daha güçlü hale gelebilmektedir.

Glmr Coin %5700 Artış

Glmr coin binance borsasında listelendikten sonra bir gün içerisinde %5700 değerinde artış göstermiştir. Bu denli yüksek bir artış coine olan ilgiyi kanıtlar niteliktedir. Yeni listelendiği için birkaç gün yüksek volatilite görülebilir. Ancak bu fiyat oynaklığı yakında sabit bir değere ulaşacaktır ve bu denli yüksek oynayışlar geride kalacaktır. İlk defa listelendiği için aşırı yükselip düşmesi normal olarak düşünülebilir.

Glmr Coin Grafiği ve Fiyatı

Glmr coin anlık olarak 13,86 dolar seviyelerindedir. Binance listelemesinden sonra fiyatta büyük oynaklıklar görülmektedir. Maksimum arzı 1 milyar adet olan glmr coinin, dolaşımdaki arzı ise 73 milyon adettir. Dolaşımdaki arzın düşük olması fiyatın çok fazla düşmesinin önüne geçmektedir.

Glmr Coin Hangi Borsalardan Alınır?

Moonbeam coini Binance, Kucoin, Gateio ve BkEX gibi borsalardan satın alabilirsiniz. Binance borsasından stake edebilirsiniz.

glmr coin geleceği

Glmr Coin Alınır Mı?

Satın alacağınız her türlü kripto parayı öncelikle incelemeniz gerekmektedir. Sizlere yazımızın üst kısmında glmr coin nedir, glmr coin geleceği nasıl gibi soruların cevaplarını sunmuştuk. Glmr coin gelecekte yapılacak olan web 3.0 projelerinin kodlama sistemlerine yenilikler sunmayı amaçlıyor. Amaçlarının doğrultusunda ilerler ve projelerden gelen paraları tekrar gelişim için kullanırlarsa iyi bir yükseliş gözlemleyebiliriz. Lakin piyasa koşullarına da dikkat etmekte fayda var.

Piyasa olumsuz haberlerle çalkalanırken dikkatli olmalı ve doğru kripto paraya doğru miktarlarla yatırım yapılmalıdır. Glmr coin uzun vadede web 3.0 projelerinin de artmasıyla sizlere güzel miktarlar kazandırabilir. Ekibin doğru çalışması ve projeyi aksatmamaları gerekmektedir. Testnet aşamalarından başarılı bir şekilde geçen yazılımları doğru yolda olduklarını kanıtlar niteliktedir. Fakat birkaç test doğru ilerledi ve başarılı oldu diye yatırım yapıp beklemek yanlış bir hareket olacaktır. Sürekli olarak glmr coin official internet sitesine girmeli, haberlerini takip etmelisiniz. Yeni gelişmelerinden haberdar olmalı ve yatırımlarınızı bu yönde yönetmelisiniz.

GLMR Coin Geleceği 2022 – Glimmer Coin’den 1 Günde %5700’den Fazla Artışı! Geleceği 2022 %1700’lük Artış! içeriğin yanı sıra daha birçok içeriğe erişmek için bizleri İNSTAGRAM’da ve TELEGRAM’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürede ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap