1. Ana Sayfa
  2. Altcoinler

Holochain Geleceği 2021 – Hot Coin Dev Yükseliş!

Holochain Geleceği 2021 – Hot Coin Dev Yükseliş!
+ -

Kripto para piyasasının önemli varlıklarından biri olan ve aynı zamanda biz Türk’ler tarafından çok fazla tercih edilen bir altcoin olan Holochain hakkında birçok soru merak edilmektedir. Çok fazla hacmi kendine çekmeyi başarsa da bir türlü istenilen fiyatlara ulaşamaması akıllarda soru işaretlerine sebep olmuştur. Holochain geleceği en merak edilen sorular arasında yer alsa da, Holochain Yükselir mi? Hot Coin nedir? gibi sorular fazlasıyla merak edilmektedir.

Kripto para piyasasında bugün NuCypher Fiyat olarak istenilen yere gelemese de bazı yorumcular tarafından 100-200 kat bile artabilecek bir potansiyele sahip olduğu söylenmektedir. Geçtiğimiz aylarda güzel yükselişler yaşayan ve yatırımcılarını bir nebze de olsa memnun eden Holochain’den beklentiler çok büyüktür. Peki gerçekten Holochain geleceği bu kadar parlak mı?

Holochain (HOT) Nedir?

Son yılların en çok ilgi çeken ve merak edilen kripto varlıklardan biri olan Holochain nedir? 2017 yılında kurulsa da çok uzun bir yapım aşamasına dayanmaktadır. Arthur Brock ve Eric Harris-Braun tarafından kurulan Holochain’in isminde bazı detaylar mevcuttur. İsimide geçen chain kısmı bilinen blockchain’den biraz farklıdır. Beyond the Blocks (Blokların Ötesinde) anlamına gelerek blockchain’den farklı olduklarını vurgulamaktadırlar. Blockchain yapısından farklı bir yapıya sahip olduklarını belirtmeleri, Holochain geleceğine ne gibi etki edebileceği soru işareti olarak kalmaktadır.

Blockchain, bütün kullanıcıların aynı ağı senkronize ederek küresel bir birlik sağlamayı amaçlamaktadır. Holochain ise her bir katılımcının kendi zinciri ve hash ağacı bulunur. Her katılımıcının kendi özel kimliği bulunan Hash’ler sayesinde karşılıklı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcı merkezli bir yapıya sahip olan Holochain’in asıl amacı merkezi olmayan uygulamalar tasarlayabilmek ve bunları kullanıcılarına sunabilmektir. Kullanıcı merkezli olması Holochain geleceğine olumlu bir etki yaratsa da, blockchain işleyişinden farklı özelliklere sahip olması düşündürücü bir sebep olabilmektedir. Blokzincir yapısından farklı olması, her bir kullanıcının kendi hash’leri olması sebebiyle son derece ölçeklenebilir bir yapıya sahiptir. Bu sayede diğer teknolojilerden ayrılmasıyla kendini belli etmektedir.

Dar Coin 1 günde %20000 yükseldi! Dar Coin geleceğine buradan ulaşabilirsiniz.

Holochain nedir

Kullanıcı merkezli bir veri bütünlüğünü hedeflemesi, blockchain teknolojisinden farklı bir yapıya sahip olması ve son derece ölçeklenebilir olması sebebiyle Holochain geleceğinin açık olduğu söylenebilir. Diğer blokzincir teknolojileri gibi hızlı, güvenilir ve düşük işlem ücreti gibi vaatleri bulunsa da en önemlisi kullanıcıların kendi kimliklerinin olmasıdır. Her kullanıcının kendi zinciri ve hash ağacının bulunması sistemin yükünü hafifletecek ve son derece ölçeklenebilir olmasını sağlayacaktır. Bu gibi özelliklere sahip olması Holochain yorumlarının olumlu olmasına sebep olmaktadır.

Holochain sistemi içerisinde sistemin devamlılığının sağlanması, sunucu giderleri, bulut hizmeti giderleri ve diğer hizmet sağlayıcılarında kullanılacak masraflar için Holo Fuel adı altında bir para birimi tasarlanmıştır. Sistem içerisinde Holo Fuel kullanılsa da, kripto para borsalarında HOT Coin kullanılmaktadır. ERC-20 tabanlı bir token olan HOT, başta türkler olmak üzere tüm yatırımcılar tarafından çok popüler bir kripto varlıktır. HOT Coin’e yatırım sayılarının artmasıyla Holochain yorum ve Holochain geleceği gibi sorular fazlasıyla merak konusu olmaktadır.

Holochain projesi hakkında detaylı bilgiye ve merak ettiklerinize buradan ulaşabilirsiniz.

Holochaingeleceği

Holochain Geleceği

Kullanıcı merkezli bir yapıya sahip olması ve herkes tarafından bilinen Blockchain sisteminden farklı olması sebebiyle teknolojisi çok merak edilmektedir. Sisteme dahil olan her kullanıcının kendi zinciri ve hash ağacının olması Holochain sistemini çok rahatlatmaktadır. Ölçeklenebilirlik konusunda hiçbir kaygıları olmayan geliştiriciler bu kuvveti her kullanıcının kendi zincirinin olmasına bağlamaktadır. Yatırımcısının ve kullanıcısının çok fazla olması Holochain geleceğinin ne kadar önemli olduğunu gösterir niteliktedir. Diğer kripto varlıklar gibi hız, güvenlik ve düşük işlem ücreti vaat etse de en önemlisi ölçeklenebilirlik diyebiliriz. Bitcoin ve Ethereum gibi dev kripto varlıkların bile ölçeklenebilme sorunları yaşaması, ölçeklenebilirliğin ne kadar önemli olduğunu göstermektedir.

Kripto para piyasasının önemli ve popüler paralarından biri olması ve Türk’ler tarafından çok fazla tercih edilmesi, Holochain geleceğine ne kadar güvenildiğinin işareti olabilir. 1 birim HOT fiyatının çok ucuz olması sebebiyle ileride büyük artışlar yaşayacağı tahmin edilen Holochain’e yatırımlar gün geçtikçe artmaktadır.

1 gün içerisinde %500’den fazla yükseliş yaşayan NuCypher Coin yükselişine devam edecek mi?

Holochain Yorum

Holochain geleceği çok merak edilen bir kripto varlık durumundadır. İnsanların yatırımlarını arttırmasıyla birlikte Holochain yorumlarını fazlasıyla duymak istiyorlar. Blokzincirden farklı olarak kendi özgün yapısını oluşturan Holochain, gün geçtikçe yatırımcı sayısını arttırmaya devam ediyor. Sistemi kullanan her kullanıcının kendi zincirinin bulunması sayesinde sistem yükünü hafifletebilmek ve ölçeklenebilirlik sorununu ortadan kaldırabildikleri için Holochain geleceğinin takip edilmesi gereken bir yapıya büründüğünü söyleyebiliriz.

Holochain, diğer kripto varlıkları hedef almak yerine direkt olarak Blockchain yapısını hedef alması kendilerine büyük bir vizyon kattığını düşünüyorum. Böyle büyük bir hedefi amaç edinmeleri Holochain geleceğine fazlasıyla olumlu dönüş yapabilecek gibi gözüküyor. HOT Coin’in 177,619,433,541 adet ile sınırlı bir arza sahip olması da değerlenebilmesi için bir neden olarak görülebilir.

Holochain geleceği

Holochain Yükselir mi?

Yatırımcılar Holochain’i çok ucuz fiyatlara alabilme şansına sahip olmuştur. Fiyatların uzun bir süre diplerde gezmesi, reklam ve tanıtımın iyi yapılması sebebiyle yatırımcıları kendilerine çekmeyi başarabilmişlerdir. Ellerindeki HOT Coin’leri çok ucuza satın alan yatırımcılar ilerleyen zamanlarda büyük yükselişler beklemektedirler. Bazı analistler tarafından 100 hatta 200 kat artabilecek kapasiteye sahip olduğu söylenen Holochain yükselir mi?

Geçtiğimiz aylarda büyük yükselişlerine şahit olduğumuz Holochain’den yatırımcılar daha fazlasını beklemektedir. Direkt olarak Blockchain yapısını kendine hedef alması ve onu değiştirmek istemeleri Holochain’i çok farklı kılmakta. İstediklerini başaramasalar bile yatırımcıların fazlasıyla ilgilerini çekmiş gibi gözüküyorlar. Yatırımcıların ve analistlerin beklentisinin büyük olduğu Holochain yükselir mi ilerleyen zamanlarda göreceğiz gibi. Özgün teknolojisi ve yatırımcılar tarafından çok dikkat edilen bir kripto varlık olmasıyla istediklerini başarabilecekler gibi gözüküyor. Bitcoin’in düşmesi ve ayı piyasasında bulunmamız sebebiyle Holochain olmak üzere tüm kripto paralarda büyük hareketler beklenmemektedir. HOT, ayı piyasasından çıktığımız zaman dikkat edilmesi gereken kripto paraların başında geliyor gibi gözükmektedir.

1 HOT Kaç Türk Lirası?

1 HOT kaç Türk Lirası merak eden yatırımcılar için aşağıda bulunan kısımda güncel kurdan hesaplamayı yapabilirler. 1 HOT an itibariyle 0,06156 cent değerine sahip. Aynı zamanda usdt yazan kısma tıklayarak istediğiniz para birimini seçebilirsiniz.

Holochain ATH Değeri Ne Kadar?

ATH, bir kripto para biriminin piyasa sürüldüğü tarihten itibaren eriştiği en yüksek değerini gösterir. Hot Coin ATH değeri ise 0.03127 Cent’tir. All Time High değeri yani ATH’ına ise Geçtiğim aylarda yani 5 Nisan 2021’de ulaşmıştır.

Holochain Fiyat

Yatırımcıların büyük beklentiler beslediği Holochain, geçtiğimiz aylarda büyük yükselişler yaşamıştır. Yatırımcılarını bir hayli mutlu eden bu yükselişlere rağmen daha fazlası beklenmektedir. 5 Nisan 2021’de tarihinin en yüksek fiyatına 0.03127 Cent’lere kadar ulaşabilmeyi başarmıştır. Zaman zaman büyük hacim patlamalarına şahit olduğumuz Holochain, şu sıralar ₺8,679,262,777 piyasa değeri ile 73. sırada bulunmaktadır. 177,619,433,541 adet ile sınırlı bir arza sahip olan HOT Coin şu sıralar 0,06156 cent civarlarında fiyatlanmaktadır.

Holochain (HOT) Nedir ve Nasıl Alınır?

Holochain (HOT) coin almak istiyorsanız yerel ya da yabancı bir kripto borsasından, her hangi bir teknik bilgi gerekmeksizin, 7/24 bir şekilde HOT alabilirsiniz. Türk lirası ile kolay bir şekilde Holochain (HOT) alabileceğiniz yerel borsalar bulunmaktadır.

Bizleri TELEGRAM üzerinden takip ederek Holochain geleceği gibi içeriklere en kısa sürede ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap