1. Ana Sayfa
  2. Altcoinler

IDEX Coin Geleceği 2022 – IDEX Coin Yükselir Mi?

IDEX Coin Geleceği 2022 – IDEX Coin Yükselir Mi?
+ -

En çok aranan popüler altcoinlerden birisi olan Idex coin hakkında tüm detaylı bilgileri analiz ettik ve derledik. IDEX, gerçek zamanlı işlemlerin uygulanmasını ve işlem hacimlerini likidite kaynakları olarak destekleyen Ethereum tabanlı merkeziyetsiz bir akıllı sözleşmeler borsasıdır. Çok gelişmiş emirler verilebilen, alım satım sırasında rahatlıklar sağlayan Ethereum DEX olarak da tanımlanabilmektedir. IDEX Coin geleceği söylenildiği gibi güçlü mü?

Idex Nedir?

Onlarca kripto para birimine sahipsiniz ve bunların bir akıllı sözleşme ile desteklenip korunmasını istiyorsanız idex bu ihtiyaca karşılıklar sunuyor. Yani kısaca idex, akıllı sözleşmeler entegre ederek veri depolama ve işlemlerin yürütülmesinde güvenlikler için çözümler sunuyor. Her kripto para yatırımcısına özel bir anahtar kod veriliyor. Anahtar kod sistemi sayesinde güvenlik bir üst seviyeye çıkarılmış oluyor. Diğer borsalardan farklı olarak borsa imzalı işlemleri Ethereum‘a bildirmekle görevlidir. Yani IDEX işlemleri sırayla kontrol etmekte ve bildirmektedir.

IDEX Coin geleceği

Idex Coin Nedir?

Idex coin, idex borsasının piyasaya sürmüş olduğu bir tokendır. Binance tarafından listelenmiştir. Idex coin ile borsa üzerinden alım satım işlemleri yaparken bir yandan güvenliği düşünmenize gerek kalmamış oluyor. Borsalara bir yenilik daha getirmeyi amaçlayan idex coin ayrıca performans yenilikleri de sunmaya devam ediyor. Zincir dışı ticaret motoru sistemlerini, zincir üstü ticaret anlaşmalarıyla entegre etmeyi amaçlıyor. Bu ticaret motoru sistemleri sayesinde artık alım satım sistemleri daha kolay kullanılabilir hale gelecek.

Alım satım yaparken emir iptali, emrin uygulanmadan fiyatın emir altına veya üstüne geldiği durumları sıkça yaşamışsınızdır. Yapılan bu yenilikçi ticaret motoru sayesinde daha hızlı çözümler sunarak bu problemlere çözümler getirilmesi amaçlanıyor. Ayrıca limit emirleri daha gelişmiş şekilde sunacaklarını açıklamışlardır.

Idex Kurucusu Kimdir?

Idex, Alex Wearn ve kardeşi Phil Wearn tarafından kurulmuştur. Bu iki kardeş daha önce Amazon, IBM gibi büyük şirketlerde yazılımcı olarak görev almışlardır. Astronomi mühendisliği alanında da kendilerini geliştirmişlerdir. Yazılımcı oldukları için kripto para piyasasıyla fazla ilgiliydiler ve 2017 yılında IDEX’i piyasaya sürdüler.

IDEX Coin geleceği

Idex Coin Geleceği 2022 – IDEX Gelecek Vadediyor mu?

Idex coin kripto para borsaları için güçlü alım satım yenilikleri sunmaktadır. Borsalarda bildiğiniz gibi sıklıkla problemler yaşanmaktadır. Alım satım yaparken değerin borsa tarafından okunamaması ve yazılımın bu değerleri algılayamaması problemleri çok büyük kayıplara yol açabiliyor. Balinaların bu nedenle daha güçlü hizmet veren borsalara kaymalar yapabileceğini de göz ardı etmemek gerekiyor. Çünkü en küçük işlemde bir stop limit işleminin çalışmaması ve sistemin bunu algılamayıp stop olmaması binlerce dolarlık bir kayba yol açabilir. Bu problemlerin önüne geçebilmek için sundukları projeler gayet net ve güvenilir projelerdir.

Gelişime açık olan projelerin büyük borsalar tarafından kabul görmesi veya kullanıcıların artık IDEX borsasına yönelmek istemesi IDEX Coin değerini oldukça artırabilir. Uzun vade yatırımlar için alınabilecek bir coin olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak kısa dönem ve al sat yapmak isteyen yatırımcılar için pek kullanışlı bir coin olmayacaktır. Volatilitesi daha yüksek coinleri tercih etmeniz gerekebilir.

Idex Coin Yükselir Mi?

En sık merak edilenlerden birisi de idex coin yükselir mi sorusudur. Bir kripto para biriminin yükselmesi için projeler, yatırımcılar, sahipleri, projeye gelen yatırımlar önem arz etmektedir. Idex coin bazında değerlendirme yapmamız gerekirse elbette yükselmesi olası bir coindir. Fakat yazımızın bir üst paragrafında bahsettiğimiz gibi yatırımcıların bu tarz işlemleri sağlayan borsalara yönelmesi, projenin efektif şekilde çalışması da gereklidir. Projeyi sunduktan sonra eğer çalışmazsa proje kötü olarak lanse edilecektir ve düşüşler gözlenebilir. Ancak projenin gayet güzel şekilde çalışması ve daha büyük değerde yatırımlar alabilmesi durumunda coin değerinde güçlü yükselişler gözlemleyebiliriz. Idex coin yükselir mi sorunuza da bu şekilde yanıt vermiş olabiliriz.

Idex Coin Hangi Borsadan Alınır?

Idex coin Binance, Huobi ve Coinbase üzerinden güvenli şekilde satın alınabilmektedir

IDEX Coin geleceği

Idex Coin Piyasa Değeri ve Arzı

Idex coin piyasa değeri 125 milyon dolar seviyelerindedir. Yazımızı hazırladığımız sırada anlık olarak idex coin fiyatı 0,20 dolar bandındadır. Idex coin toplam arzı 1 milyar adet olmasına karşın dolaşımdaki arz 625 milyon adettir.

Idex Coin Grafiği

Idex coin grafiğini analiz ettiğimiz zaman uzun süredir düşüş trendi mevcuttur. Düşüş trendini kırabilmesi için 0,29 dolar bandını geçmesi gerekmektedir

Bizleri İNSTAGRAM’da ve TELEGRAM’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürede ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap