1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Kolombiya Devlet Başkanı Danışmanı Bitcoin’i Övdü!

Kolombiya Devlet Başkanı Danışmanı Bitcoin’i Övdü!

Kolombiya devlet başkanı danışmanı Bitcoin'i övdü

Kolombiya devlet başkanı danışmanı Bitcoin’i övdü. Başkanın danışmanın Bitcoin’i övmesi başkanın alacağı kararlarda da etkili olacakmış gibi görünüyor. Yaşanan bu gelişme kripto para haberleri arasında ilgi gördü. Kolombiya devlet başkanı danışmanı Bitcoin’i överek şimdiye kadarki en parlak yazılım fikri olarak nitelendirdi.

Kolombiya devlet başkanı danışmanı Jehudi Castro Sierra Bitcoin teknolojiye getirdiği yeniliğe övgüde bulundu. Kolombiya devlet başkanı danışmanı olarak asıl sorumluluğunun ülkenin liderine teknoloji ve dijital dönüşümle ilgili konularda rehberlik etmek olduğunu ifade eden Jehudi Castro Sierra, Bitcoin’in onun için birincil ilgi alanı ve en önemli hobisi haline geldiğini de sözlerine ekledi.

Kolombiya devlet başkanı danışmanı Bitcoin'i övdü

Kolombiya Devlet Başkanı Danışmanı Bitcoin’i Övdü! Kolombiya’da Bitcoin Geleceği Açık Gibi Görünüyor!

Kolombiya devlet başkanı danışmanı Bitcoin’i övdü bu gelişme ile Kolombiya’da Bitcoin için parlak bir gelecek öngörülüyor ifadesini kullanmak yanlış olmaz. Kolombiya devlet başkanı danışmanı Jehudi Castro Sierra, parasal yönüne bakmadan önce Bitcoin ve ardından olan teknolojinin harika bir açık kaynak kodlu proje olduğunu da ifade ediyor. Bu açıklamalara ek olarak Jehudi Castro Sierra, Bitcoin’in parasal yönü ile de ilgilenmeye başladığını ve birçok harika şeyler öğrendiğini de sözlerine ekledi.

Kolombiya devlet başkanı danışmanı Jehudi Castro Sierra kripto varlıkları ana odaklarından biri olduğunu da ifade ediyor. Jehudi Castro Sierra bu yeni teknolojiyi vatandaşlara güvenli bir şekilde ulaştırmak için de çalışmaların yapıldığını da bildiriyor. Jehudi Castro Sierra, sözlerine Bitcoin teknolojisi için yenilikçi bir sanal alan olarak devam etti. Jehudi Castro Sierra, hükümetin ülkede inovasyonu teşvik edecek ve dışarıdan yatırım çekecek dostça bir düzenleme taslağı hazırlamakla ilgilendiğini de Kolombiya halkına müjdeledi.

Kolombiya’da Bitcoin Yasal Olur Mu?

Kolombiya devlet başkanı danışmanı Bitcoin’i övdüğü konuşmasında Kolombiya’nın geleceğinde Bitcoin’in de yeri olduğunu da es geçmedi. Jehudi Castro Sierra, El Salvador’un Bitcoin’i yasal bir para birimi olarak benimsemesi hakkında da yorumda bulundu. Kolombiya devlet başkanı danışmanı Jehudi Castro Sierra’ya göre El Slavador’un Bitcoin’i yasal para birimi olarak kabul etmesi cesur bir hareket.

Kolombiya devlet başkanı danışmanı Bitcoin'i övdü

Kolombiya devlet başkanı danışmanı Jehudi Castro Sierra’ya yöneltilen Bitcoin’i resmi bir para birimi olarak tanıyıp tanımayacakları sorusuna ise yanıt vermeyerek sessiz kalmayı tercih etti. Bu sessizliğin sebebi El Salvador’un resmi para birimi olarak belirlediği Bitcoin ile ilgili yaşadığı sorunlar olabilir.

Kolombiya devlet başkanı danışmanı Bitcoin’i övdü lakin kripto varlıklarla ilgili riskleri de göz ardı etmeyerek kabul etti. Kripto para endüstrisinin muhtemelen Kolombiya’ya yeni yatırımlar getireceğini de son olarak sözlerine ekledi.

Bizleri İNSTAGRAM’da ve TELEGRAM’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürelerde ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Merhaba ben Bahadır Bektaş. Kriptonat sitesinin bir diğer yöneticisiyim. İlgi duyduğum kripto paralar ve teknolojileri hakkında araştırıp öğrendiklerimi siz değerli okurlarımız ile paylaşıyorum.

Yorum Yap