1. Ana Sayfa
  2. Sponsorlu

Kripto Madenciliği Herkes İçin Kolaylaştı

Kripto Madenciliği Herkes İçin Kolaylaştı
+ -

Kripto madenciliği, ilgili herhangi bir yazılım veya donanımı yüklemeye veya doğrudan çalıştırmaya gerek kalmadan kiralanan bulut bilgi işlem gücünü kullanarak kripto para birimini çıkarmanın bir yolu olarak geliştirilmiştir. İnsanlar bir hesap açarak ve minimum maliyet ödeyerek kripto para madenciliğine uzaktan katılabilirler. Böylece, bulut madenciliği firmaları madenciliği daha geniş bir grup insan için daha erişilebilir ve karlı hale getirmiştir.

Geleneksel olarak madencilik, bir birey için pahalı ve zaman alıcı olabilen sıkıcı bir süreç olabilir, aynı zamanda doğru bilgi sahibi olmadan bir acemi veya yeni başlayanlar için kırılması zor bir alandır. Halihazırda kurulmuş bir sunucu sağlayan bulut madenciliği firmaları, bulut madenciliği sürecini çok kolay ve madenci olmak isteyen herkese açık hale getiriyor.

Minedollars tüm kullanıcıları hemen çekilebilecek 10 dolarlık bir kayıt bonusu ile ödüllendiren yeni bir kampanya başlattı. Bulut madenciliği platformu ayrıca arkadaşlarınızı ve ailenizi yönlendirmek için% 3 komisyon aldığınız bir yönlendirme programı sunar.

Minedollars nedir?

Minedollars, 2020 yılında oluşturulan ve herhangi bir teknik beceri veya bilgiye ihtiyaç duymadan herkesin kripto madenciliğine başlamasını sağlayan bir bulut madenciliği platformudur. Şirketin Asya, Avrupa ve Amerika dahil olmak üzere dünyanın farklı bölgelerinde veri merkezleri bulunmaktadır. Madencilik çiftliklerinin konumu, ucuz elektrik maliyetlerine sahip bölgelerdedir ve Maden Ocaklarının düşük bulut madenciliği ücretleri sunmasına izin verir.

Minedollar kullanıcılar günlük kar elde eder ve minimum 100 $ depozito ile başlayabilir. Ortalama karlılık% 121’den başlar ve madencilerin türüne bağlı olarak% 156’ya kadar çıkabilir.

Minedollars Kullanarak Madencilik

Madencilik süreci Minedollar kullanılarak kolaylaştırılır, kullanıcıların sadece bir hesap oluşturmaları ve kimliklerini doğrulamaları gerekir. Bundan sonra, bir madenci kiralamaya ve yatırım yapmaya başlamaya hazırlar.

Bu yapıldıktan sonra, kullanıcılar yatırımlarından pasif bir gelir elde edebilir ve istatistikleri izleyebilir, kazançlarını da geri çekebilirler. Tüm kayıt işlemi hızlıdır ve kullanıcılar bir madenci kiralayabilir ve neredeyse anında kazanmaya başlayabilir. Kullanıcılar ayrıca madencilerini cep telefonları veya masaüstü bilgisayarlarıyla kolayca kontrol edebilirler.

100 $ ‘lık yatırım, 3 günlük bir sözleşme süresi içinde 6 $ ‘lık bir ödül sunuyor. Minedollars, farklı dönemlere ve ödüllere sahip başka madencilik planları sunar.420 $ ‘lık yatırım, 7 günlük bir sözleşme süresi içinde 64 $ ‘lık bir ödül sunarken, 1200 $ ‘lık yatırım, 14 gün içinde 380 $ ‘lık bir bonus ile birlikte gelir. Sözleşme süresinin sonunda, sermayenizi ve karınızı derhal geri çekebilir veya uzun vadeli yatırımlar için sermayeyi artırabilirsiniz. Minedollars, her yatırım için anapara ve menfaatlerin tam garantisini sunar.

Güvenlik Düzenlemeleri

Mine dollars, FCA (Financial Conduct Authority) yönetmeliğini takip eder ve aynı zamanda CySEC (Kıbrıs Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu) ve ASIC (Avustralya Menkul Kıymetler ve Yatırımlar Komisyonu) altında faaliyet gösterir. FCA, tüketicilerin adil muamelesi için finansal hizmetleri, firmaları ve piyasaları düzenler.
Sonuç olarak, Minedollars, kazanç fırsatlarını artırmak isteyen kripto meraklıları için mükemmel bir kripto madenciliği platformudur. Tüm yatırımlar için tam garanti sunar ve tutarlı müşteri ödülleri sağlamak için her gün çalışan nitelikli analistlerden ve uzmanlardan oluşan bir ekibe sahiptir.
Daha fazla bilgi için web sitelerine göz atın: http://minedollars.com

Sponsorlu içeriktir, yatırım tavsiyesi içermez…


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap