1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Fenerbahçe’den Kripto Para Açıklaması! Fenerbahçe Kripto Para Çıkarıyor mu

Fenerbahçe’den Kripto Para Açıklaması! Fenerbahçe Kripto Para Çıkarıyor mu
+ -

Gelişen ve güçlenen kripto para piyasası tüm dünya yatırımcıları tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Geçtiğimiz her gün binlerce yatırımcı kazanarak büyümeye ve gelişmeye devam eden kripto para piyasası yeniliklere imza atmaktadır. Bazı blokzincir teknolojilerinin eğlence ve spor alanlarıyla antlaşmalar yapması, onlara destek olması, onlara ait kripto paralar çıkarması gibi yenilikler mevcuttur. Tuttuğunuz takımın kripto para çıkardığını düşünün. Destek olmak için satın alanlar veya takımına güvenip kâr elde edebileceğini düşünüp yatırım yapanlar fazlasıyla vardır.

CHZ Coin piyasada fazlasıyla adını duyduğumuz ve popüler bir kripto varlıktır. Bu kripto varlık spor ve eğlence sektörüne hizmet etmeyi hedeflemektedir. Manchester City, Juventus, Galatasaray gibi büyük spor kulüpleriyle antlaşmalar imzalayarak onlara ait kripto para çıkartmıştır. Bu sayede takım taraftarları kendi kripto paralarını alabilir, takımlarına destek olabilir, takımın geleceği hakkında söz sahibi olabilecektir. CHZ hakkına merak ettiklerinize, hangi takımların kripto parası olduğu gibi bilgilere CHZ Detaylı Rehberimizden ulaşabilirsiniz.

Ülkemizde Galatasaray, Göztepe, Trabzonspor gibi spor kulüpleri CHZ ile antlaşma sağlayarak kendi kripto paralarını çıkartmışlardır. Son günlerde Fenerbahçe Spor Kulübü’nden bir kripto para açıklaması gelmiştir.

Fenerbahçe’den Kripto Para Açıklaması

Kripto para açıklaması

Son günlerde medyada Fenerbahçe kripto para çıkaracak, hazırlıklar tamamlandı, çok kısa bir süre kaldı gibi birçok haber dolaşmaktadır. Bir blokzincir teknolojisiyle anlaşıldığı ve kısa süre içerisinde kripto paranın piyasaya sürüleceği gibi haberler merak konusu haline gelmişti. Takımın taraftarı takımlarına destek olmak için böyle bir kripto parayı beklese de, bir kesim ise Fenerbahçe’nin kârlı bir yatırım aracı olacağını savunmaktadır. Bu gibi söylentiler medyadaki manipülasyonları önlemek ve taraftarların meraklarını gidermek üzere Fenerbahçe Spor Kulübü’nden resmi bir açıklama gelmiştir. Paylaşım şu şekildedir:

Son günlerde, Kulübümüzün kripto varlık projesi ile ilgili olarak kulübümüzle hiçbir bağlantısı olmayan bazı internet siteleri ve oluşumların ortaya çıktığını takip etmekteyiz.

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak bu konudaki çalışmalarımız sürmekle beraber henüz resmi bir adım atılmadığını kamuoyunun bilgisine sunuyor;

Kulübümüz tarafından bir duyuru ve bilgilendirme yapılmadan taraftarlarımızın bu ve benzeri gerçek dışı oluşumlara itibar etmemesini önemle rica ediyoruz.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Bizleri TELEGRAM üzerinden takip ederek en kısa sürede, güncel haberlerden haberdar olabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap