1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Dünya’da Bir İlk! Kripto Para Bağımlıları İçin Rehabilitasyon Merkezi

Dünya’da Bir İlk! Kripto Para Bağımlıları İçin Rehabilitasyon Merkezi

Kripto Para Bağımlıları İçin Rehabilitasyon Merkezi

Kripto paralar hayatımızda çok büyük bir konuma gelmiştir. Dünyanın her yerine yayılan kripto anlayışı, global borsalar ve Bitcoin’in sarsıcı gücü tüm dünya yatırımcılarını etkilemiştir. İnsanlar kenardaki paralarını değerlendirmek için bir numaralı araç olarak kripto paraları görmekte ve yatırımlarını bu yönde gerçekleştirmektedir. Kimi insanlar ekran başından ayrılmayıp gün içinde çok kez al-sat yöntemi ile ticaret yaparak kimi ise uzun vade ticareti yaparak yatırımlarını gerçekleştirmektedir. Gün içinde çok kez al-sat yapmanın bir kötü yanı ise bağımlılık oluşturmasıdır. Bu durumların artması ile birlikte Birleşik Krallık’tan Kripto para bağımlıları için rehabilitasyon merkezi projesi gündeme geldi.

Kripto para piyasası son derece hareketli, heyecanlı ve sürekli güncellenen bir piyasadır. Her geçen gün yeni kripto paralar çıkmakta ve borsa git gide büyümeye devam etmektedir. Coin projeleri kendi reklamlarını dünya çapında tanıtarak yatırımcı toplamak ve büyük hacimler kazanmak istemektedirler. Genellikle yatırımcılar piyasaya yeni sürülen kripto paralara ilgi göstermekte ve bunları sık sık al-sat yöntemiyle değerlendirmek istemektedirler. Çünkü piyasaya yeni sürülen bir varlığın hızlı hacim toplayacağından sert hareketler yapması kaçınılmaza yakındır. Bu ani hareketlerde terste kalan yatırımcılar ekran başından ayrılamayıp zararlarını çıkartmaya çalışmaktadırlar. Kripto bağımlıları bu şekilde oluşmaktadır. Birleşik Krallık bu bağımlıları tedavi etmek amacıyla Kripto para bağımlıları için rehabilitasyon merkezi oluşturdu.

Kripto Para Bağımlıları İçin Rehabilitasyon Merkezi

Kripto Para Bağımlıları İçin Rehabilitasyon Merkezi

Kripto para ticaretini bir bağımlılık haline getiren ve sosyalliğin önüne geçtiğini belirten insanlar için profesyonel yardım sağlayan bir kurum oluşturuldu. Kripto para bağımlıları için rehabilitasyon merkezi, bu konuda ihtiyaç duyan herkese hizmet vermektedir. Kripto paralarda bir servetini kaybeden, çok fazla zarar yaşayan bazı insanlar intiharın eşiğine kadar gitmektedir. Tüm mal varlığını kaybedip kendini öldüren ve öldürmeye çalışan insanların birçok örneği mevcuttur. İşte bu gibi durumları tedavi etmek ve insanlara yardım etmek amacıyla kurulan bu kurum İngiltere’de hizmet vermeye başladı.

Kripto bağımlıları

1988 yılından beri çeşitli hastalıkları tedavi etmek amacıyla kurulan Castle Craig, hastalıkları arasına bir yenisini daha ekledi. Yetkililer kripto bağımlıları için yardım edeceklerini belirtti. Bu açıklamadan sonra birçok insanın başvurduğunu ve kliniğin en çok hasta çeken alanın olduğunu bildirdiler. İnsanları psikolojik olarak iyileştirmeyi amaçlasalar da henüz bu bağımlılığın net bir çözümü bulunmamakta. Henüz yeni bir hastalık olduğu için üzerinde çeşitli çalışmalar yapılmaktadır.

Bizleri İNSTAGRAM’da ve TELEGRAM’da takip ederek Kripto Para Bağımlıları İçin Rehabilitasyon Merkezi gibi en güncel ve en iyi haberlere kısa sürelerde ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Merhaba ben İsmail Bora. Kriptonat sitesinin bir diğer yöneticisiyim. Uzun zamandır ilgim olan ekonomi, borsa ve kripto ile ilgili bilgilerimi ve araştırmalarımı siz değerli kullanıcılarımız ile paylaşmak için buradayım.

Yorum Yap