1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Kripto Para Cüzdanları Kırılır Mı?

Kripto Para Cüzdanları Kırılır Mı?
+ -

Birçok yatırımcının merak ettiği soru kripto para cüzdanları kırılır mı? Bu yazımız da bu sorunun cevabını vermeye çalışacağız. Kripto para cüzdanlarına koyulan şifreler bazı kullanıcılar tarafından unutuluyor. Bu durumdan yola çıkarak kripto para cüzdanları kırılır mı sorusuna cevap olan bir baba oğulun girişimini ele alacağız.

Kripto para meraklısı ve bilgisayar programcısı olan Chris Brooks kripto para cüzdanları kırılır mı sorusuna evet cevabını verdiriyor. Oğlu ile bu alanda çalışan Chris Brooks, kullanıcıların tekrardan Bitcoin cüzdanlarına kavuşmalarını sağlıyor. Oğlu da babası gibi bilgisayar bilimi bölümü öğrencisi olarak öğrenim hayatına devam ediyor. Baba oğul olarak kripto para cüzdanları kırılır mı sorusuna net olarak evet cevabı verebiliyorlar.

Müşteriler Memnun! Kripto Para Cüzdanları Kırılır Mı?

Charlie Brooks, kripto paralara olan merakından dolayı kripto paralar ile ilgili sohbetlerin olduğu forum sitelerinde ve gruplarda çok zaman geçirdiğini ifade ediyor. Bu forumlarda ve gruplarda Charlie Brooks’un dikkatini çeken bir durum olmuş. Dikkatini çeken bu durum forum ve grup kullanıcıların önemli bir çoğunluğunun sahip oldukları kripto para cüzdanlarının şifrelerini unutmuş olması. Bu şekilde cüzdanlar da yer alan önemli miktarda kripto para kullanılmaz hal alıyordu.

Kripto Para Cüzdanları Kırılır Mı

Charlie Brooks, yaptığı gözlemden sonra kripto para cüzdanlarının şifrelerini kırarak kullanıcılara ve kendine faydalı bir iş modeli geliştirdi. Bu girişim de tek başına hareket etmeyen baba oğlunu da güvenilir yardımcı olarak yanına aldı.

Charlie Brooks, yanına yardımcı almayı düşündüğünü ama yardımcısına güvenerek nasıl özel anahtarları ve şifre kırma tekniklerini öğreteceğine karar veremediğini ifade ediyor. Oğlu ile bu konuda konuşmaya başladığını ve ardından baba oğul olarak bunu yapabileceklerini karar verdiğini ifade ediyor.

Baba oğul olarak kripto para cüzdanları kırılır mı sorusunun muhatabı olmayı başarmış görünüyorlar. Nisan ayında yaklaşık çeyrek milyon dolar değerindeki bir cüzdanı kırmayı da başaran ikili başarılı bir şifre çözmenin formülünün iyi iletişim ve süreçte mutlak güven olduğunu ifade ediyor.

Kırdıkları kripto para cüzdanları ile önemli miktarda mal varlığına kavuşan birçok müşterilerinin de olduğunu ifade ediyor. Verdikleri bu hizmet karşılığın da nasıl bir kazanç elde ettikleri ise bir muallak olarak kalıyor. Baba oğul bu konuda bir şey söylemedi.

Bizleri İNSTAGRAM’da ve TELEGRAM’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürelerde ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap