1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Kripto Paralar Sert Düştü

Kripto Paralar Sert Düştü
+ -

Kripto para piyasası yükseliş trendine geçerek yatırımcılarını bir hayli sevindirmişti. Uzun zamandır ayı sezonunda olan kripto paralar, yükselişe geçerek piyasayı eski popüler günlerine döndürdü. Bitcoin 29 bin dolar civarına kadar düşüp dün itibariyle 50 bin doları geçmeyi başardı. Bu önemli yükseliş ile birlikte yatırımcıların umutları artarak ayı sezonu bitiyor mu gibi soruları sık sık araştırmaya başladılar. 50 bin doları geçen Bitcoin, özellikle dün ve bugün etkili olmak üzere düşüş yaşadı. 2 gün itibariyle kripto paralar sert düştü ve piyasayı kırmızıya çevirdi.

En ufak düşüşlerde bile yatırımcılar korkarak panik satışlar yapmakta ve belki de düşüşü daha da derinleştirmektedirler. Bugün itibariyle Bitcoin yükselecek mi gibi sorular fazlasıyla sorulmaya ve cevabı aranmaya başlandı. Bitcoin, 50 bin doları geçerek ümit verse de bugün itibariyle 47 bin dolar civarına kadar düştü.

Kripto Paralar Sert Düştü! Piyasa Geriye Mi Dönüyor

Kripto Paralar Sert Düştü

50 bin dolar gibi önemli bir psikolojik direnci geçen Bitcoin, satış baskısına maruz kaldığını görüyoruz. Önemli bir direnci geçerek acemi yatırımcıların panik satışlarıyla piyasaya birden bire tersine döndü. Dün ve özellikle bugün olmak üzere piyasa kırmızıya döndü. Bu durumdan bir hayli rahatsız olan yatırımcılar, Bitcoin yükselecek mi gibi soruları sık sık sorgulamaya başladı.

Piyasanın kırmızıya dönmesi önemli bir düşüş gibi gözükmese de dikkat etmekte fayda var. Destekler ve dirençler iyi takip edilmeli, yatırımlarınızı ona göre yapmalısınız. Son 24 saat içerisinde Bitcoin yüzde 5, Ethereum yüzde 8 ve Ripple yüzde 10 civarında düşüş yaşadı.

Bitcoin Yükselecek Mi?

bitcoin yükselecek mi

Son haftalarda önemli bir yükseliş trendine giren Bitcoin, 50 bin dolar gibi önemli bir psikolojik direnci başarıyla geçmeyi başardı. Buradan tepki satışı yiyerek 47 bin dolar civarına kadar düşse de endişeye kapılmaya gerek yok gibi gözüküyor. Desteklerden tepki alımı yaşayarak güven veren Bitcoin, düşüşünü derinleştirmeyecek gibi gözüküyor. Kripto haberlerini iyice takip ederek piyasayı analiz etmeli ve Bitcoin başta olmak üzere yatırım yaptığınız kripto varlıkların destek dirençlerine dikkat etmelisiniz. Yatırımlarınızı bu veriler doğrultusunda gerçekleştirmelisiniz.

Bizleri İNSTAGRAM’da ve TELEGRAM’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürelerde ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap