1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Kripto Piyasasında Kalıcı Yükselişler Ne Zaman?

Kripto Piyasasında Kalıcı Yükselişler Ne Zaman?
Ayı sezonu
+ -

Kripto para piyasası 27 Haziran’da güzel bir başlangıç yaptı ve beklenen olumlu haberlerle yükselişler gerçekleşti. Elbette yaşanan bu yükseliş hala yatırımcıların istediği ve ayı pazarından çıkıldığını gösterebilecek potansiyelde Yükselişler değil. Peki, kripto piyasasında kalıcı yükselişler ne zaman yaşanır? Kripto para piyasasında ardı arkası kesilmeyen düşüşler beraberinde tepki yükselişlerine bıraksa da zaman zaman yaşanan bu düşüşlerin etkisi kadar büyük performans gösteremiyor. Tüm bunların yanı sıra düşüşlerin en büyük zarara neden olduğu altcoinlerde ise durum çok daha vahim diyebiliriz.

Ayı pazarının hakimiyeti sürerken aylardır re-test beklentileri, büyük düşüşlerin peşinden gelebilecek tepki alımları ve yükselişleri bir türlü istenildiği gibi gerçekleşmedi. Durum böyle olunca kripto para piyasasındaki kalıcı yükseliş beklentileri ileriki bir sürece erteleniyor.

Kripto para piyasasında yaşanan ayı sezonları

Kripto Para Piyasasında Yaşanan Ayı Sezonları

Kripto para piyasasında yaşanan ayı sezonları şuanla birlikte ileriki süreçte de bizlere bilgi vermektedir. Teknik analizin çok daha doğru olmasında kullandığımız indikatörlerin yanı sıra önceki hareketlerin benzerliğinden de zaman zaman yola çıkmak faydalı olabiliyor.

Kripto para haberlerinin de sıklıkla piyasaya etkide bulunduğunu, riskli spekülatif bir yatırımın olduğunu öğrenmiş olmalısınız. Bugün gündemde önemli bir etki bırakan haber; İran’ın 30 kripto para madencilik tesisine lisans verdiği haberi oldu. Bu gibi haberler yatırımcıların giriş ve çıkışlarında etkili olabildiği gibi panik havası da oluşturabilmektedir.

Kripto Piyasasında Kalıcı Yükselişler Ne Zaman

Kripto piyasasında kalıcı yükselişler ne zaman gerçekleşeceği ayı sezonunun süreceği zaman ile doğru orantıdadır. Ayı sezonundayken kalıcı yükselişler beklemek yanlış olur. Gelecek spekülatif haberler de son zamanlarda piyasayı etkisi altında tutabilmektedir. Bu yüzden teknik analiz ile de sınırlı kalmayıp, piyasaya etkide bulunan tüm süreçleri incelemek yapacağınız yatırımların çok daha doğru ve kazançlı olmasında etkili olacaktır.

Ayı Sezonu Ne Zaman Biter?

Kripto para piyasasında yaşanan ayı sezonları için belirli bir süre verebilmek pek mümkün değil. Günler, haftalar hatta yıllar süren ayı sezonları görülmüş durumda. Bu yüzden de yatırımcıların yapacağı hareketler, gündeme düşen haberler ve çok daha fazlası ayı sezonunu etkileyebilmektedir. 2021 yılı ile beraber yaşanan büyük yükselişler peşini büyük düşüşlere bıraktı. Ayı sezonu ne zaman biter? Sorusu ise belirsiz bir süreçten geçen piyasada büyük bir soru işaretine sahip.

Bizleri TELEGRAMDA takip ederek son dakika kripto haberlerini ve harika analizleri öğrenme fırsatı yakalayın.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap