1. Ana Sayfa
  2. Altcoinler

Lisk Coin Geleceği 2021 – LSK Coin Alınır Mı?

Lisk Coin Geleceği 2021 – LSK Coin Alınır Mı?
+ -

Lisk coin geleceği son zamanlarda çok daha sık sorulan bir soru haline geldi. Mayıs ayından itibaren kripto paralarda yaşanan buhran bir nebze azalmış ve yatırımcılar rahat nefes almayı başarmıştı. Bundan sonraki sürecin çok daha önemli olduğu bu zamanlarda Lisk yaşadığı büyük ve harika yükselişle birçok yatırımcıyı sevindirse de kısa bir süre sonrasında yaşadığı yükseliş kadar düşüşe maruz kaldı. Lisk coin geleceği 2021 yılında nasıl şekilleneceği ise şuanda merak konusu olmuş durumda.

Lisk, bir blockchain uygulama platformudur. Herkesin teknolojiden faydalanabilmesini sağlayarak blok zinciri teknolojisinin erişilebilirliğini çok daha arttırmayı hedeflemektedir. Kapsamlı dokümanları, blockchain uygulamaları ve bunların gelişimi hakkında birçok öğretici bilgisi ile kullandığı teknolojiyi daha erişilebilir yapmaktadır.

Lisk Coin Nedir?

Lisk coin, diğer birçok kripto para birimine nazaran az bilinen fakat köklü geçmişe sahip popüler coinlerdendir. Geliştiricilerin JavaScript program dilinden faydalandığı ve aynı zamanda merkezi olmayan açık kaynak kodlu coindir. 24 Mayıs 2016’da piyasaya giriş yapmış ve Bitcoin’e de rakip olma yolunda başarılı bir şekilde ilerleme göstermiş. Fakat bu başarılı ilerleyiş çok uzun sürmemiş, istenen yerlere gelemediği gibi beklenen geniş yatırımcı kitlesine sahip olamamıştır.

Kripto para biriminin oluşumunda Javascript tercih edilmesindeki önemli etmenlerden biri de çoğu internet sitesinin altyapısını oluşturması ve popülerliğinden kaynaklıdır. Edindiği amaç ile de birçok kripto para biriminden farklılaşmaktadır. Günümüzde herkesin kullanamadığı blok zincir teknolojisinden herkesin faydalanmasını sağlamak amacı bulunuyor. Piyasa sıralaması bakımından 111. sırada olan Lisk’in 429,773,952.69$ piyasa değeri mevcut.

Lisk Coin Kimin?

Lisk Coin Geleceği

Lisk coin kurucuları Max Kordek ve Oliver Beddows’dur. Genel itibariyle başarılı ve tecrübeli yönetici kadrosuna sahip Lisk Coin ilk olarak Crypti’den çatallanmıştır. Blok zincir teknolojisini herkesin kullanabilme vizyonuyla başlamış öyle de devam etmektedirler.

Max Kordek, Lisk’in başkanı Lightcurve’un kurucu ortağıdır; Oliver Beddows ise Lisk’in başkan yardımcısı ve Lightcurve’un direktörüdür. Lightcurve, blockchain ürün geliştirme stüdyosu ve danışmanlığıdır. Her ikisi de alanlarında uzmanlaşmıştır.

Lisk Coin Geleceği – LSK Gelecek Vadediyor Mu?

Lisk coinde sıklıkla duyabileceğiniz yan zincirler Lisk’i çok daha özel kılmaktadır. Kullanıcısına sınırsız esneklik sağladığı gibi kişiye özel bir blockchain ağını da oluşturma imkânı sunuyor. Geliştiricilerin uygulamalar yapmasına ve Lisk ağına bağlı bir yan zincir dağıtmasına da olanak tanıyabilir.

yan zincirler ise sınırsız esneklik sağlamaktadır. Ayrıca Lisk, geliştiricilere kendi kontrolleri altında olan ve kendilerine ait bir blockchain ağı oluşturabilme imkanı da sunmaktadır.

Lisk Coin Geleceği

Lisk Coin Yükselir Mi?

Lisk coin 2018 yılında ulaştığı ATH değerinden sonra yaşadığı büyük düşüş yatırımcılarını kötü bir şekilde etkilemişti. Grafikte görülebileceği gibi Lisk kripto para birimi 2018 yılında büyük bir düşüş yaşıyor. Bu düşüşün arka planına bakacak olursak 2018 yılında genel anlamda altcoinlerde büyük düşüşler yaşandı. 2018 yılından beri eski değerlerine ulaşamaması, istikrarını tekrardan kazanamamasının nedenlerinden biri de kripto topluluğunun beklediği teknolojik ilerlemenin gelmemesi etmenlerden sadece bir tanesi olabilir.

Lisk 2018 yılında başlatmayı planladığı merkezi olmayan borsanın tanıtılmaması, Lisk Core 1.0’ın piyasaya sürüşünün ertelenmesi o yıllarda kötü bir izlenim bıraktığı söylenebilir. Tüm bu sürecin ardından bir kripto para biriminin izlediği yol, yapacakları, kullandığı teknoloji ve teknik analizi o coin hakkında yorumlarda bulunabilmemizde yardımcı olacaktır. Ayrıca bu belirtilen faktörlerle de sınırlı kalmayıp genel piyasa durumu, işlem hacmi, kripto paralar hakkında çıkan olumlu / olumsuz haberler ve ülkelerin, firmaların aldığı kararlar da zaman zaman önemli rol oynamaktadır. Böylece Lisk coin yükselir mi? gibi diğer birçok coin için de daha doğru cevaplar verilebilir.

Lisk Coin Yükselir mi

Lisk Coin ATH Değeri

Birçok yatırımcı kripto para birimlerinin temel analizlerini ve teknik analizlerini gerçekleştirirken ulaştığı en yüksek değere de dikkat etmektedir. ATH yani all time high anlamına gelen ve tüm zamanların en yüksek değeri olarak da Türkçe’ye çevirebiliriz.

Lisk coin ATH değerine 4 yıl önce, 7 Ocak 2018 tarihinde ulaştı. 2018 yılında ulaştığı bu değer 39.31$. Şimdiki değerine bakıldığında büyük bir fark olduğu söylenebilir. Üstelik üstünden onca zaman geçtiği halde ATH değerine yaklaşamaması; onun yatırımcıların gözünden düşmesinde ve hali hazırda yatırım yapmış kişiler için de zorlu bir sürece neden olmaktadır. Bu gibi durumlardan da en iyi şekilde korunabilmek için temel analiz, teknik analizin yanı sıra stoplu işlemler girilmesi yaşanabilecek büyük düşüşlerden sizleri koruyacaktır.

Lisk Coin Yorumları

Diğer kripto paralarda da olduğu gibi Lisk coin yorumları da analistten analiste ve genel piyasanın durumuna göre farklılık gösterebilmektedir. Durum böyle olunca en iyi analiz için güncel veriler çok daha doğru sonuçlar doğuracaktır.

Lisk coin yatırımı yapmayı düşünen yatırımcılar birkaç faktörle sınırlı kalmamalı teknik analiz, temel analiz, işlem hacmi, genel piyasa durumu, bitcoin hakimiyeti ve çok daha fazlasının kontrolünü gerçekleştirdikten sonra yorumda bulunmalı ve yatırımı düşünmelidir.

Lisk Coin gelecek vadediyor mu?

Lisk Coin Fiyatı – 1 LSK Kaç TL?

Lisk coin içeriğin yazıldığı sırada an itibariyle 3,36$’dır. Daha doğru ve güncel bilgi için aşağıdaki grafikten faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda yatırıcımlar aşağıda yer alan bilgilerin ve grafiğin üçüncü veri sağlayıcıları tarafından sağlandığını gecikme ya da yanlışlıkların yaşanabileceğini bilmelidir. Bu yüzden aşağıdaki verilerle ticari amaçla fiyat bilgisi almak için kullanılmamalıdır.

Lisk Coin Alınır Mı?

Lisk coin alınır mı? sorusu diğer sorular gibi sıklıkla yatırımcılar tarafından merak edilmektedir. Bir kripto para biriminin alışına karar vermek tek bir faktörle olamayacağı gibi güncel zamanın doğurduğu etmenlerde önemlidir. Yani içeriğin yazıldığı sıra ile içeriğin okunduğu sıra farklı etmenleri barındıracağından alınması gereken kararlarda değişkenlik gösterecektir. Bu yüzden yatırımcı karar alırken güncel analizler, yeni çıkan haberler ve piyasanın son durumu hakkında bilgiler aldıktan sonra soruyu cevaplandırması daha verimli olacaktır.

İşlem hacminin hızlı bir şekilde artışı, teknik analiz, olumlu / olumsuz haberler ve Bitcoin hakimiyeti gibi faktörlere de göz atmanız alım yapacağınız kripto para biriminde daha verimli sonuçlar elde edebilmenizi sağlayabilir.

Lisk coin geleceği gibi içeriklerden daha fazla istiyorsanız bizleri TELEGRAMDA takip ederek son dakika kripto haberlerini ve harika analizleri öğrenme fırsatı yakalayın.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap