1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Fenerbahçe’nin Yıldız Oyuncusu Mesut Özil Kripto Para Çıkarıyor!

Fenerbahçe’nin Yıldız Oyuncusu Mesut Özil Kripto Para Çıkarıyor!

Mesut Özil kripto para çıkarıyor

Kripto para piyasası her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Her gün piyasaya yeni kripto paralar sürülmektedir. Kimisi kendini çok iyi tanıtıp iyi yerlere gelmekte, kimisi ise silinip gitmektedir. Ülkemizdeki önemli futbol kulüpleri başta olmak üzere tüm dünyadaki spor kulüpleri kendi kripto parasını çıkarmaktadır. Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor gibi önemli spor kulüpleri kendi kripto parasını çıkartarak taraftarlarıyla birlik olmak istemektedirler. Bunun yanı sıra Fenerbahçe’nin yıldız oyuncusu Mesut Özil kripto para çıkarıyor.

Dünyanın önemli futbol kulüplerinde oynayan Mesut Özil geçtiğimiz yıl devre arasında Fenerbahçe’ye transfer olmuştu. Yıldız oyuncu son günlerde yaptığı açıklamalar ile birlikte kendi kripto parasını çıkartacağının bilgisini verdi.

Mesut Özil Kripto Para Çıkarıyor

Mesut Özil Kripto Para Çıkarıyor!

Mesut Özil, geçtiğimiz yıl kurduğu M10Streetwear adlı markanın bünyesinde bir kripto para çıkaracağını açıkladı. Bu haber tüm dünyada ses getirdi. Ülkemizde bu zamana kadar kendi kripto parasını çıkartan bir futbolcu olmamasının yanı sıra böyle bir haber gelmesi yatırımcıların bir hayli ilgisini çekti. Bu kripto paranın ne zaman piyasaya sürüleceği bilinmemektedir.

Başka bir bilgiye göre bu kripto parayı satın alan tüm kişiler M10 adlı markanın ürünlerini alırken indirim hakkına sahip olacak. Twitter hesabından ilgi çekici paylaşımlarda bulunan yıldız futbolcu şu tweet ile kripto paralara sıcak baktığını belirtmiş oldu.

Mesut Özil Kripto Para Çıkarıyor içeriğin yanı sıra daha birçok içeriğe erişmek için bizleri İNSTAGRAM’da ve TELEGRAM’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürede ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Merhaba ben İsmail Bora. Kriptonat sitesinin bir diğer yöneticisiyim. Uzun zamandır ilgim olan ekonomi, borsa ve kripto ile ilgili bilgilerimi ve araştırmalarımı siz değerli kullanıcılarımız ile paylaşmak için buradayım.

Yorum Yap