1. Ana Sayfa
  2. Altcoinler
  3. Near Protocol Coin Geleceği 2021 – NEAR Coin Alınır Mı?

Near Protocol Coin Geleceği 2021 – NEAR Coin Alınır Mı?

Near protocol coin geleceği

Bir Altcoin olan Near Protocol yatırımcılar tarafından sıklıkla merak edilmektedir. Nitekim Near Protocol Coin geleceği Google üzerinde birçok kez sorgulanmıştır.

Bu noktada Digital Coin Price tahminleri, bu birimin Eylül sonlarına doğru 4 dolar olacağı yönündedir. Ekim ayında ise 4.53 göreceği belirtilmektedir. Ancak Kasım ayı için tahminler 4.03’e düşeceği yönündedir. Bununla birlikte Aralık’ta 4.73 olacağı düşünülmektedir. Coinskid ise yaptığı tahminlerde Coinin Eylül’de 3.38 olacağını belirtmektedir. Ekimde 3.60, Kasım-Aralık aylarında 4.08-4.55 Dolar arasında olacağı söylenmektedir. Dolayısıyla genel anlamda olumlu görüşler yer almaktadır.

Ancak bunların bir görüş, tahmin niteliği taşıdığı da unutulmamalıdır. Bir Coinin yükselmesi birçok etmene dayanmaktadır. Dolayısıyla kesin tahminler yapılamaz. Bu nedenle bu bir yatırım tavsiyesi değildir. Öncesinde mutlaka inceleme yapıp kararınızı doğru şekilde vermeniz gerekir.

Near Protocol Coin Nedir?

Near Protocol Coin nedir? Bu soruya verilebilecek cevap merkeziyetsiz uygulamaların daha hızlı oluşturmasını sağlamak için yararlanılan bir Blockchain olduğudur. İşlem ücretleri düşüktür. Bu sebeple günlük aldığı işlemler oldukça fazladır. Sharding kullandığı için işlem hızları da oldukça yüksektir.

Near protocol coin yükselir mi

Her Coinin sunulmasında bir amaç bulunmaktadır. Near Protocol Coin incelendiğinde ise web üzerinde uygulamaları kullanılabilir hale getirmek olduğu görülmektedir. Söz konusu Coinin uygulama kullanımında, token ödülü kazanmada, ağ üzerinde Staking yapmada etkili olduğu anlaşılmıştır.

Platofrmunda Uygulamalar, kullanıcılar, doğrulayıcılar ve delegatörler şeklinde dört tane kullanım senaryosu yer almaktadır.  

Near Protocol Coin Kurucusu Kim?

Alex Skidanov ve Illia Polosukhin tarafından Near Protocol Coin tasarlanan sistem birçok avantaja sahiptir. Bunlar maddesel halde şöyledir;

  • İşlem ücretleri düşük tercih edilmektedir.
  • Blockchain sistemine yeni giren kişiler için kolay anlaşılabilen bir sistemi bulunmaktadır.
  • Stake edilebilir. Bu nedenle pasif gelir oluşturulabilir.

Bununla beraber yüksek volatilite de bulundurmaktadır. Bu durum ani fiyat dalgalanmalarının yaşanmasına da nedendir. Near Protocol Coin yükselir mi için bu avantaj gibi görülse de aslında tam tersidir. Zira ani büyük kayıplar yaşamanız oldukça olasıdır.

Bu nedenle Coin üzerinde alım-satım yapmak istiyorsanız yorumlar tek başına yeterli olmayacaktır. Sizin de bu konuyu ayrıntılarıyla değerlendirip emin olmanız şarttır.

Near Protocol Coin Geleceği | NEAR Coin Gelecek Vadediyor Mu?

Yatırımlar kazanç sağlamak ve ana parayı katlamak için yapılır. Bu nedenle Near Protocol geleceği için yapılan sorgulamalar oldukça doğaldır. Bu konuda bahsettiğimiz üzere önümüzdeki aylarda artış olabileceği söylenmektedir. Ancak bu kesin olarak da değerlendirilmemelidir. Zira yüksek volatilite tersini de gösterebilir. Ayrıca hesapta olmayan değişkenler, spekülasyonlar düşürebilir. Bu nedenle kesin gözüyle de bakılmamalıdır.

Near protocol coin geleceği

Near Protocol Coin Yükselir Mi?

Near Protocol Coin yükselir mi sorusu başarılı bir yatırım yapmak isteyen kişiler tarafından sorulmaktadır. Bu açıdan bazı kaynaklar Aralık ayına kadar yükselmenin olacağına işaret etmektedir. Ayrıca popülerliğinin yükselmesiyle beraber, fiyatın da artış sergileyeceği düşünülmektedir. Bunun bir nedeni de kullanımı ucuz hale getirme durumudur. İşlemlerinin düşük fiyatları da bir artı oluşturmaktadır. Ancak bunun kesin olacağı da söylenemez. Bu nedenle dikkatli olunması şarttır.

Near Protocol ATH Değeri

ATH değeri bir Coinin ulaştığı en yüksek değeri göstermektedir. Yatırımcılar daha başarılı olabilmek, tahminleri daha iyi yapabilmek için bunu değerlendirmektedir. Bu nedenle Near Protocol geleceği hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, bu verileri de takip etmeniz gerekir.

Geçen yıla ait veriler incelendiğinde, en yüksek oranların 99.72 Türk Lirası olduğu görülmektedir. Ancak anlık değiştiği için hızlıca yakalayıp işlem yapmanız gerekir.

Near Protocol Coin Yorumları

Near Protocol Coin geleceği ve yorumları, özellikle yeni yatırımcılar tarafından yanlış anlaşılmaktadır. Bu fikirler size asla kesin olarak neyin olacağını göstermez. Aksine olabilecek durumları belirtir. Yatırımcılar gerekli incelemeleri yaparak alım satım işlemlerine girer.

near coin alınır mı

Dolayısıyla standart anlamda yorumlar incelendiğinde bahsettiğimiz üzere çok olumlu olduğu görülmektedir. Digital Coin Price ve Coinskid tahminleri Aralık ayına kadar bazen düşmeler de olsa artışları göstermektedir. Bazı yorumlar da özellikleri ve avantajları sebebiyle yükseliş göreceğini belirtmektedir. Ancak bunlar kesin değildir. Dolayısıyla son zamanlardaki grafiklerini inceleyip, üzerine ayrıntılı düşünerek bir karar vermeniz gerekir.

Near Protocol Coin Fiyatı – 1 NEAR Kaç TL?

Near Protocol Coin fiyatları incelendiğinde 74.82 Türk Lirası olduğu görülmektedir. Son 24 saatte en yüksek 92.58’i görmüştür. Piyasa üzerindeki değeri 33,767,134,773 TL’dir. Son 24 saatteki hacmi ise 6,428,411,770 Türk Lirasıdır. Ancak bunlar anlık olarak değişir. Dolayısıyla piyasa üzerinden güncel takip mutlaka yapılmalıdır.

Near Protocol Coin Alınır Mı?

Near Coin alınır mı sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Bunun yanıtı evet olup borsaya kaydınızı yaptırmanız yeterlidir. Bunun için,

  1. Binance,
  2. FTX,
  3. OKEx,
  4. Huobi Global

Dâhil birçok seçenek vardır. Hepsini inceleyerek, size en uygun olana karar verebilirsiniz. Kaydınızı tamamladıktan sonra da alım-satım yapmanız mümkündür. Coin ister sıcak isterseniz soğuk cüzdanlarda saklanabilmektedir.

Bizleri İNSTAGRAM’da ve TELEGRAM’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürelerde ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Merhaba ben İsmail Bora. Kriptonat sitesinin bir diğer yöneticisiyim. Uzun zamandır ilgim olan ekonomi, borsa ve kripto ile ilgili bilgilerimi ve araştırmalarımı siz değerli kullanıcılarımız ile paylaşmak için buradayım.

Yorum Yap