1. Ana Sayfa
  2. Altcoinler

Omg Coin Geleceği 2021 – OMG Network Alınır Mı?

Omg Coin Geleceği 2021 – OMG Network Alınır Mı?
+ -

Akılda kalıcı ismi ile OMG Coin, ilk yüz kripto para projesi arasında yer edinmeyi başardı. Özellikle Türkçe kripto para blogları ve youtube kanalları tarafından çok anlatılmamış olsa da önemli projesi ile yatırımcının dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır. Peki ama omg coin geleceği var mı? Bu sorunun cevaplarına değinmek için dilerseniz bu kripto parayı inceleyelim…

Omg Coin Nedir?

Kendilerini ölçeklendirme protokolü olarak tanımlıyorlar. Kripto para dünyasına yabancı olanların kolay anlayamayacağı bir tanım olsa da ilerleyen dönemler için umut veren bir proje olduğunu söyleyebiliriz. Kısaca neden kurulduğunu şu şekilde açıklayabiliriz: Kripto para transferinde eğer taraflar birbirini tanımıyorsa çok gergin anlar yaşanabiliyor. İşlem ücretlerinin yüksek olması, işlem süresinin uzaması gibi etmenler bir araya gelince transfer oldukça büyük bir sorun haline gelebiliyor. İşte tam da bu noktada omg coin alınır mı? Sorusunun cevabını vermek mümkün oluyor.

Omg Network Geleceği

OMG Coin, Ethereum 1.0’ın yapabildiği işlemin saniye bazında 100 – 150 katını ölçeklendirebiliyor. İlerleyen yıllarda daha fazla kişi, kripto para dünyasında yer almaya başladıkça Omisego hem önemini hem de değerini artıracağa benziyor. Bu sayede Omg Coin; Japonya, Tayland ve Güney Kore’li pek çok finans şirketinin incelemesinde yer alıyor.

Omg Coin Kurucusu Kim?

Bu coinin asıl kurucu Tayland doğumlu olan Vansa Chatikanvanij’dir. Kursucusunun arkasında elli kişilik bir ekip bulunmaktadır. Üst düzey yöneticileri dünyanın farklı ülkelerinde çalışmalarına, çoğunlukla finans şirketlerinde devam eden kişilerden oluşmaktadır. Eski ismi Omise Holding olan şirket OmiseGo Coinin sahibi olarak tanınıyor.  

Yine holdingin bünyesinde faaliyet gösteren pek çok farklı çalışanın; internet güvenliği, kripto para transfer işlemleri, token üretimi başta olmak üzere pek çok firmada görevlerine devam ettiklerini görebiliyoruz. Öyle ki ekip üyelerinde Bitpanda, Binance gibi büyük borsalarda görev almış çalışanları da bulunduğunu söyleyebiliriz.

Ekip üyelerinden birkaçını ve görevlerini şu şekilde özetleyebiliriz. Stephen McNamara, Huawei Technologies blockchain araştırma geliştirme departmanı müdürü. Kasima Tharnpipitchai ise Plasma Holding’de günümüzde aktif olarak CTO görevi üstlenmektedir. Yani kurucu ekibine göz attığımız zaman Omg coin yükselir mi sorusunun cevabını görmek mümkün oluyor.

Omg Coin Geleceği | OMG Network Gelecek Vadediyor Mu?

Bu konuda bir soru işaretini düzeltmek isteriz. Biz bu içeriği hazırlarken yerli ve yabancı pek çok kaynaktan faydalandık. Özellikle Türkçe içeriğe sahip pek çok youtube kanalı ve blogda bu coinin 2023 – 2024 beklentilerinde x4 – 5 gibi rakamlar görmek mümkün oldu.

Bu analizleri neye dayanarak yaptıkları bilinmez ama hiçbir yabancı kaynakta buna benzer rakamların telaffuz edilmediğinin altını çizmek isteriz.

Kendi yorumumuzun, omg coin geleceği şekillendiren bir coin olacağı yönünde olsa da net büyüme ve yükselme rakamları vermenin pek mümkün olmadığını da özellikle belirtmek isteriz.

Omg Network Geleceği

Omg geleceği, hakkında şunları belirtebiliriz ki; önü açık, projesi dolu, çalışanları donanımlı, grafikleri olumlu olsa da, büyük firmaların ölçeklendirme protokolleri üzerine yaptıkları yatırımlar Omg coin’in önüne geçebilir.

Tabi ki bu coin daha farklı platformlarda daha ayrıcalıklı çalışmalar yaparak geleceğini garanti altına alabilir. Yine de biraz daha şüphe ile yaklaşmakta fayda var diyebiliriz.

Omg Coin Yükselir Mi?

Çok yüksek ihtimalle ilerleyen dönemler içerisinde yükseleceğini ön görebiliyoruz. Coinin genel tanıtımında bahsetmemiş olsak da şu yatırımcılarını not olarak düşmekte fayda var. 2022 senesi için; Toyota Financial Services 10 milyon doların üzerinde fonlama ile destek verirken. Omg Coin’in ana şirketi olan SYNQA 2017 – 2021 yılları arasında 25 milyon doların üzerinde bir fonlama elde etmeyi başardı. Bunun dışında her sene net rakam vermek mümkün olmasa da Sumitomo Mitsui Banking Corporation OMG Coin projesi üzerine düzenli olarak fonlama yapmaktadır.  Uzun lafın kısası bu bilgiler ışığında şirket arkasındaki rüzgar yardımıyla omg coin geleceği hakkında olumlu sinyaller veriyor diyebiliriz.

Omg ATH Değeri

Omg Coin Ath Değeri 239,20 TL olarak dikkat çekiyor. Her ne kadar bu rakamın çok üzerine çıkacağı ön görülse de günümüzde %80’e yakın bir düşüş yaşadığını da belirtmek isteriz.

Omg Coin Yorumları

Düşüş nedeniyle alsat yapan yatırımcısının mutsuz yorumları ile karşılaştığımızı belirtmek isteriz. Yalnız projesi rüştünü ispatlamış ve bu sayede pek çok büyük firmanın yatırım yapmasını sağlamıştır. Uzun vadeli beklentisi olan yatırımcılar ise Omg Coin’in ilerleyen dönemlerde çok ciddi başarılar yakalayacağını düşünmektedir.

Omg Coin Fiyatı – 1 Omg Kaç TL?

An itibariyle 1 Omg Coin 62,89 TL’den alıcı buluyor. Hazır günlük fiyatından bahsetmişken Omg coin fiyatının en büyük rakibi olan Stellar ile benzer hareketler sergilemeye başladığını da belirtmiş olalım. Aynı Omg Coin’de olduğu gibi Stellar içinde yatırımcıları umut besliyor.

Omg Coin Alınır Mı?

Öncelikle omg coin nedir sorusunun cevabını anladıysanız, projesini ve finansçılarını tanıdıysanız orta ve uzun vadede değerlendirebilirsiniz. Kısa vadede benzer projelerin istedikleri noktaya ulaşıncaya kadar sancılı grafikler oluşturduklarını biliyoruz. O sebepten Omg Coin hakkında uzun vadeli düşüncelere sahipseniz yatırım yapmayı deneyebilirsiniz. Bu da omg coin yükselir mi sorusunun cevabını oluşturacaktır.

Bizleri İNSTAGRAM’da ve TELEGRAM’da takip ederek en güncel ve en iyi haberlere kısa sürelerde ulaşabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap