1. Ana Sayfa
  2. Nedir?

Ont Coin Nedir ? Ontology Detaylı Rehber 2021

Ont Coin Nedir ? Ontology Detaylı Rehber 2021
+ -

Bugünkü Altcoin rehberimizde geleceği parlak görülen, zaman zaman bol yatırımcıyı kendisine çekmeyi başarabilen bir altcoin olan Ontology’den bahsedeceğiz. Peki Ont Coin Nedir ?

Ontology, 2017 yılında Çinli bir şirket olan OnChain tarafından oluşturuldu ve piyasaya sürüldü. OnChain şirketini ise Neo coin geliştiricileri olarak biliniyor. Bir merkeze bağlı olmayan, verilerde uzmanlaşmış, yüksek performanslı halka açık bir blokzincirdir. Üçüncü bir tarafa ihtiyacınız olmadan para transferi gibi işlemleri hızlı, güvenilir ve çok ucuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Halka açık olmasının sebebi kullanıcıların, farklı uygulama türlerini özelleştirmelerine ve bu teknolojiden optimum düzeyde faydalanmasını sağlamaktır. Piyasadaki işlemlerini sürdürebilmek için Ont isimli kripto parayı kullanmaktadırlar ancak bunun dışında bir kripto paraları da vardır. ONG (Ontology Gas Token) isimli kripto para ise sisteme katkıda bulunan kullanıcılara tazminat ödemesi için kullanılıyor.

Ont ve Neo’nun kurucu şirketi olan Onchain mantıklı bir harekete imza atarak iki kripto varlığı birbirine entegre etmenin daha güçlü olacağını düşündüler. Ont coin’e göre daha önce çıkan Neo’yu reklam amaçlı kullanarak Ontology’nin popülaritesini arttırmayı amaçladılar. Hatta Ontology piyasaya sürülürken tüm Neo sahiplerine ücretsiz Ont coin verdiler.

Ont Coin Yorum

Ont Coin Yorum

Ontology Coin’in geleceğinin güçlü ve teknolojisinin başarılı olduğunu düşünüyorum. Neo ile ortak olması, aynı şirkete sahip olması bu kripto varlığı da popüler bir hale getirmiş durumda. Aynı zamanda Ontology Gas Token sayesinde sisteme destek olan kullanıcılara ödül olarak dağıtılması yatırımcıları çeken bir davranış olduğunu düşünüyorum. Ontology ağının hızlı, güvenli ve ucuz işlem ücretlerine sahip olması aynı şekilde popülaritesini artırmış durumda.

Ont Coin Madenciliği

Ontology coin’in her hangi bir madenciliği bulunmamaktadır. Piyasaya ilk çıktığı zaman belirli bir arz ile sunulan bir kripto varlık 1,000,000,000 arza sahiptir.

Ont Coin Madenciliği

Ont Coin Fiyat

Yatırımcılar tarafından popüler yatırım araçlarından biri olan Ontology, zaman zaman hacim patlamaları yaşasa da bir türlü istenen fiyatlara ulaşabildiğini söyleyemeyiz. Yatırımcıların teknolojisine güvenmesine rağmen yüksek fiyatlara ulaşamasa bile inananlar bir hayli fazla gibi. 1,000,000,000 arzı bulunan Ont Coin şu sıralar 0,98 cent civarlarında fiyatlanmaktadır.

Ont Coin Nedir ve Nasıl Alınır ?

Ontology (Ont) almak istiyorsanız her hangi bir yerel ya da yabancı kripto para borsasından, teknik bilgi gerekmeksizin, 7/24 bir şekilde Ontology alabilirsiniz. Türk lirası ile kolay bir şekilde Ont coin alabileceğiniz yerel borsalar bulunmaktadır

Bizleri TELEGRAM üzerinden takip ederek en kısa sürede, güncel haberlerden haberdar olabilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı:
Kriptonat.com bünyesinde bulunan içerikler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Aynı zamanda Kriptonat.com yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi herhangi bir kripto para biriminin alış ve satış işlemlerinde öneride bulunmaz. Yatırımcı yaptığı yatırımlardan kendisi sorumludur. Ayrıca Kriptonat.com’da bulunan bazı reklam türleri reklam ağından otomatik geldiğinden web sitemizin inisiyatifinde olmayabiliyor. Kullanıcı karşısına çıkan bu reklamlar ve yönlendirilen ziyaretler kullanıcı sorumluluğunda olmakla beraber Kriptonat sitesi sorumluluğunda değildir.

Uyarı:
Kriptonat.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptonat.com iznine tabiidir. Sitede yer alan içeriklerin her biri özgün olup hiçbir içerik izinsiz bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Sitede yer alan tasarım, yazı ve diğer tüm içeriklerin izinsiz bir şekilde kullanımı sonucunda yasal işlem başlatılacaktır..


Yazar Hakkında

Yorum Yap